Pilska Liga Koszykówki Amatorskiej

Oficjalna Strona PLKA

KTK Kredyty.pila.pl

Skład zespołu w sezonie 2014

Mecze zespołu w sezonie 2014

Kolejka 11 2015-02-01 Sp5

12:40:00 - KTK Kredyty.pila.pl vs Profil Piła Podlasie 28:87
Sponsor meczu:

KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000006010020
Malinowski Daniel6
Subczyński Karol7
Rożek Tymoteusz8
Woliński Cezary9
Sadłowski Mateusz1000000014318051
Lewandowski Jakub12
Rutkowski Jakub13
Płaniewski Michał140000002301020
Branbar Dariusz23
Kortus Łukasz320000006003020
Borowicz Filip720000000002010
Profil Piła Podlasie:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baum Marek10000002104010
Justynowicz Rafał7
Nitek Dawid900000023012110
Kwiatkowski Mariusz1100000014211010
Przepióra Przemysław12000000175113010
Cerba Łukasz19
Gaura Przemysław590000007100010
Chomont Mariusz66
Mostek Łukasz8800000036518016
Krawiec Dawid990000009249211
Czerniejewski Michał200

Kolejka 10 2015-01-24 Sp5

12:40:00 - KTK Kredyty.pila.pl vs Elbex Piła 36:55
Sponsor meczu:

KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000000000000
Malinowski Daniel60000002106110
Subczyński Karol7
Rożek Tymoteusz8
Woliński Cezary90000004203030
Sadłowski Mateusz100000008212040
Lewandowski Jakub12
Rutkowski Jakub13000000101010040
Płaniewski Michał140000000000000
Branbar Dariusz23
Kortus Łukasz320000007003010
Borowicz Filip720000005001011
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz3000000151310010
Palmąka Sebastian500000011325020
Palmąka Łukasz700000010615011
Ryczek Łukasz10
Nowicki Michal1300000014118200
Radowski Marcin19
Treściński Michał230000005423011
Moryn Rafał330000000107100

Kolejka 9 2015-01-18 Sp5

12:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs KTK Kredyty.pila.pl 96:65
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4000000285318117
Leniec Małgorzata50000000001000
Urbaś Arkadiusz600000018948046
Witos Łukasz700000022615012
Witos Dawid8
Grzeszczak Piotr9
Skibiński Adam11000000103016000
Tabieńko Bartosz13000000182013040
Kajuth Rafał60
Mikołajczak Jakub200
Pochylski Przemysław300
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000002103000
Malinowski Daniel60000002106000
Subczyński Karol7
Rożek Tymoteusz8
Woliński Cezary900000025237005
Sadłowski Mateusz1000000016527161
Lewandowski Jakub12
Rutkowski Jakub130000009006031
Płaniewski Michał140000003014021
Branbar Dariusz23
Kortus Łukasz32
Borowicz Filip720000008000010

Kolejka 8 2015-01-11 SP5

13:30:00 - Basket Wałcz vs KTK Kredyty.pila.pl 83:39
Sponsor meczu:

Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Huber Grzegorz10000008325020
Prendecki Rafał3000000171023000
Stańczak Maciej400000014215231
Giczewski Grzegorz5
Huber Jarosław60000008124130
Macias Marcin7
Nowak Michał80000008002020
Macias Arek90000009348221
Garsztka Maciej10
Paluch Grzegorz110000008216050
Pawlik Bartosz6900000011318001
Symonowicz Karol110
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad3
Malinowski Daniel6
Subczyński Karol7
Rożek Tymoteusz8
Woliński Cezary900000011022031
Sadłowski Mateusz100000008304080
Lewandowski Jakub12
Rutkowski Jakub130000006114110
Płaniewski Michał140000000000010
Branbar Dariusz23
Kortus Łukasz320000001100010
Borowicz Filip7200000013101013

Kolejka 7 2015-01-04 SP 5

13:30:00 - KTK Kredyty.pila.pl vs Kama Złotów 44:67
Sponsor meczu:

KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000002000000
Malinowski Daniel60000000221020
Subczyński Karol70000006000000
Rożek Tymoteusz8
Woliński Cezary900000017323023
Sadłowski Mateusz100000009302061
Lewandowski Jakub12
Rutkowski Jakub130000006105000
Płaniewski Michał14
Branbar Dariusz23
Kortus Łukasz320000000001010
Borowicz Filip720000000011010
Kama Złotów:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kurcin Przemysław1000000173110043
Nowak Rafał50000004011010
Pająk Dawid6000000153012210
Kwiatkowski Marcin70000000000010
Klóska Przemysław80000000003010
PożądkaLipiński Rafał1000000013133021
Włoszczyński Sławomir22
Kucharz Marcin340000001113010
Marszałek Radosław350000008412020
Haraf Mirosław910000009647140
Aleksiewicz Marcin102
Borkowski Robert800

Kolejka 6 2014-12-14 SP5

12:40:00 - Ślepe Czmiele Piła vs KTK Kredyty.pila.pl 81:53
Sponsor meczu:

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin2
Weiss Wojciech800000016634011
Pierzchała Marcin100000008928012
Kościerski Rafał13000000172210221
Kłodziński Paweł1400000020223230
Rypyść Paweł15
Moryn Marcin21
Klawikowski Piotr910000009454241
Frąckowski Mateusz14100000011112003
Gonera Damian200
Barchan Piotr400
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000002001000
Malinowski Daniel60000004012010
Subczyński Karol7
Rożek Tymoteusz8
Woliński Cezary9000000216212162
Sadłowski Mateusz1000000016313043
Lewandowski Jakub12
Rutkowski Jakub130000007002041
Płaniewski Michał140000003000001
Branbar Dariusz23
Kortus Łukasz320000000002040
Borowicz Filip72

Kolejka 5 2014-12-07 SP5

12:40:00 - TSD Sport Trzcianka vs KTK Kredyty.pila.pl 66:38
Sponsor meczu:

TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Zuzaniuk Paweł0
Kościelnik Paweł100000043117140
Boch Tomasz1200000012423030
Boch Mateusz1500000028421002
Ubycha Tomasz16000000122118540
Kawczyński Paweł20
Kościelnik Mariusz22
Kościelnik Krystian7700000010431000
Szulc Łukasz100
Nowak Konrad200
Orłowski Kasper300
Jaworski Krzysztof362
Lemański Jarosław400
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000002102040
Malinowski Daniel60000006203140
Subczyński Karol7
Rożek Tymoteusz8
Woliński Cezary900000019114012
Sadłowski Mateusz100000006225040
Lewandowski Jakub120000002001010
Rutkowski Jakub130000003117200
Płaniewski Michał140000000102020
Branbar Dariusz23
Kortus Łukasz32
Borowicz Filip72

Kolejka 3 2014-11-23 SP5

11:50:00 - Ekipa z Guantanamo Piła vs KTK Kredyty.pila.pl 68:28

Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Grabowski Mikołaj00000002025000
Tabaczyński Szymon40000008317000
Tutlewski Maciej500000014652040
Barański Łukasz6
Łuszkiewicz Patryk700000013212001
Jarmołowicz Kacper80000008005110
Przybył Marcin9
Cierpiszewski Rafał100000004204030
Polarczyk Kamil110000008117000
Cierpicki Tomasz120000007124100
Rzepka Adam170000004104010
Żyliński Wojciech100
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000000000000
Malinowski Daniel60000001201020
Subczyński Karol70000004106020
Rożek Tymoteusz8
Woliński Cezary90000007113041
Sadłowski Mateusz1000000010103040
Lewandowski Jakub120000002002020
Rutkowski Jakub130000002108000
Płaniewski Michał14
Branbar Dariusz23
Kortus Łukasz320000002000010
Borowicz Filip72

Kolejka 2 2014-11-09 SP5

12:40:00 - KS Basket Piła vs KTK Kredyty.pila.pl 52:48
Sponsor meczu:

KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Gaweł Konrad5
Uliczka Marcin6
Ludynia Paweł7
Lipiński Barłomiej8
Żebrowski Kacper900000015542021
Rajewicz Bartosz11000000222218330
Bielecki Patryk13
Pasieka Maciej150000008407051
Pawełczak Mateusz1000000007003031
Sobkowiak Adrian200
Maroszek Dominik300
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000002000000
Malinowski Daniel60000000214020
Subczyński Karol70000000000000
Rożek Tymoteusz8
Woliński Cezary900000014308003
Sadłowski Mateusz1000000014503001
Lewandowski Jakub120000001024040
Rutkowski Jakub130000006015020
Płaniewski Michał140000000002010
Branbar Dariusz23
Kortus Łukasz320000009005030
Borowicz Filip720000002002030

Kolejka 1 2014-10-26 SP5

14:20:00 - Vesuvio Ujście vs KTK Kredyty.pila.pl 81:35

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin1
Szulc Maciej400000013202031
Koza Marcin50000008127010
Maciejewski Nikodem600000019775020
Kamiński Grzegorz7000000160410120
Serówka Grzegorz11
Kin Patryk15000000173316020
Haufa Mariusz18
Dudzień Wojciech19
Strychalski Marek210000008746130
Kłos Artur (Ujście)23
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad3
Malinowski Daniel60000002106040
Subczyński Karol70000000103040
Rożek Tymoteusz8
Woliński Cezary900000010015062
Sadłowski Mateusz1000000014341061
Lewandowski Jakub12
Rutkowski Jakub130000009018000
Płaniewski Michał140000000001020
Branbar Dariusz23
Kortus Łukasz32
Borowicz Filip720000000113000

Skład zespołu w sezonie 2013

Mecze zespołu w sezonie 2013

Runda 11 2014-03-02 SP 5

13:30:00 - Basket Wałcz vs KTK Kredyty.pila.pl 90:34

Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Huber Grzegorz100000016527120
Prendecki Rafał3
Goszczyński Paweł4
Giczewski Grzegorz5
Huber Jarosław600000016327110
Macias Marcin700000035984050
Nowak Michał8
Macias Arek900000012329530
Woźniak Patryk10
Symonowicz Karol11000000114218230
Pawlik Bartosz69
Moskalewicz Jakub100
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad3
Malinowski Daniel6
Woliński Cezary900000011035051
Sadłowski Mateusz100000009114090
Szałański Mateusz11
Lewandowski Jakub1200000022510030
Grabowski Mikołaj13
Subczyński Karol140000002111000
Grabas Dawid16
Sommerfeld Damian17
Podemski Maksymilian210000003110081
Wajer Bartłomiej24
Kortus Łukasz320000002002020
Rutkowski Jakub41
Borowicz Filip720000005023031

Runda 10 2014-02-23 SP 5

13:30:00 - Dziady Team Piła vs KTK Kredyty.pila.pl 105:36

Dziady Team Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Przewoźniak Grzegorz40000008236002
Pasternak Dawid7
Ostaszewski Karol8000000102211011
Makarski Paweł100000008103000
Podpora Remigiusz110000006606010
Krzemiński Piotr12000000193311024
Muszyński Paweł13
Krzemiński Łukasz14
Ludynia Paweł21000000440215021
Obarski Marek3200000010306000
Pogorzelski Andrzej100
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad3
Malinowski Daniel60000002010010
Woliński Cezary900000015125021
Sadłowski Mateusz100000006214010
Szałański Mateusz11
Lewandowski Jakub120000007103020
Grabowski Mikołaj13
Subczyński Karol140000002001020
Grabas Dawid16
Sommerfeld Damian17
Podemski Maksymilian210000002100010
Wajer Bartłomiej240000002000010
Kortus Łukasz320000000000010
Rutkowski Jakub41
Borowicz Filip720000000002030

Runda 9 2014-02-02 SP 5

13:30:00 - Ślepe Czmiele Piła vs KTK Kredyty.pila.pl 111:40

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Krawiec Dawid0
Makowski Marcin20000009831021
Klęsk Przemysław40000006428040
Weiss Wojciech8
Barchan Piotr1000000014790060
Semrau Bartłomiej1200000022116110
Kościerski Rafał13
Kłodziński Paweł140000004114210
Rypyść Paweł15
Moryn Marcin21000000311123020
Klawikowski Piotr910000002515111020
Żuchowski Błażej200
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad3
Malinowski Daniel600000010112030
Woliński Cezary900000017233233
Sadłowski Mateusz100000007121070
Szałański Mateusz11
Lewandowski Jakub120000000010010
Grabowski Mikołaj13
Subczyński Karol140000002000010
Grabas Dawid16
Sommerfeld Damian17
Podemski Maksymilian210000000210020
Wajer Bartłomiej240000002001020
Kortus Łukasz320000002003030
Rutkowski Jakub41
Borowicz Filip720000000201030

Runda 8 2014-01-26 SP5

11:50:00 - Ej Podaj Wyrzysk vs KTK Kredyty.pila.pl 70:25
Sponsor meczu:

Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal00000008122120
Kabatek Mateusz3000000262311000
Lach Bartek6
Palmąka Łukasz700000012224050
Kłos Artur80000006114020
Gajewski Piotr90000000033000
Bruski Piotr130000008331030
Palmąka Sebastian250000002336010
Bruski Łukasz330000008321040
Kłysz Mariusz77
Misztal Marcin78
Łykowski Tomasz99
Przepióra Przemysław200
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000002010020
Malinowski Daniel60000002002030
Woliński Cezary90000004124150
Sadłowski Mateusz100000002002090
Szałański Mateusz11
Lewandowski Jakub120000007113040
Grabowski Mikołaj13
Subczyński Karol140000000011020
Grabas Dawid16
Sommerfeld Damian17
Podemski Maksymilian210000000101010
Wajer Bartłomiej24
Kortus Łukasz320000005000020
Rutkowski Jakub410000000000000
Borowicz Filip720000003021000

Runda 7 2014-01-19 SP5

11:50:00 - Vesuvio Ujście vs KTK Kredyty.pila.pl 100:33
Sponsor meczu:

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Strógarek Adam0
Skonieczny Marcin1
Szulc Maciej400000012649002
Koza Marcin5
Maciejewski Nikodem6
Lipiński Barłomiej7000000148610251
Serówka Grzegorz110000002100000
Kin Patryk15000000213115210
Haufa Mariusz18
Dudzień Wojciech190000003418020
Strychalski Marek21
Kłos Artur (Ujście)23000000483490110
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000000103040
Malinowski Daniel6
Woliński Cezary90000004224130
Sadłowski Mateusz1000000010204021
Szałański Mateusz11
Lewandowski Jakub1200000010104020
Grabowski Mikołaj13
Subczyński Karol14
Grabas Dawid16
Sommerfeld Damian17
Podemski Maksymilian210000002201000
Wajer Bartłomiej24
Kortus Łukasz320000004002020
Rutkowski Jakub410000000003020
Borowicz Filip720000003000051

Runda 6 2014-01-12 SP 5

11:50:00 - Animals Czarnków vs KTK Kredyty.pila.pl 100:18
Sponsor meczu:

Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz000000082211010
Pierzchała Marcin1
Wojdziak Janek5
Przybył Marcin6000000344222135
Tabaczyński Szymon7000000363313314
Brączkowski Maciej9
Radzymiński Mariusz1000000064210022
Polarczyk Kamil11000000165622021
Geremek Sebastian12
Furier Szymon13
Kałużyński Roman100
Kołodziejczyk Marek200
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000000013010
Malinowski Daniel60000000113020
Woliński Cezary90000003106010
Sadłowski Mateusz100000004001030
Szałański Mateusz11
Lewandowski Jakub120000006023082
Grabowski Mikołaj13
Subczyński Karol140000000002020
Grabas Dawid16
Sommerfeld Damian17
Podemski Maksymilian210000000200050
Wajer Bartłomiej24
Kortus Łukasz320000002102020
Rutkowski Jakub410000003012001
Borowicz Filip720000000003000

Runda 5 2014-01-05 Sp 5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs KTK Kredyty.pila.pl 105:35
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000006478022
Leniec Małgorzata50000002105000
Urbaś Arkadiusz6
Witos Łukasz7000000537810313
Witos Dawid80000000000000
Uliczka Marcin9000000278418050
Rudnik Mateusz10
Grzelka Rafał11
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz13
Szymborski Łukasz1500000012419101
Pasieka Maciej2000000005683130
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad3
Malinowski Daniel6
Woliński Cezary90000008133060
Sadłowski Mateusz10
Szałański Mateusz11
Lewandowski Jakub120000007003081
Grabowski Mikołaj13
Subczyński Karol140000002003120
Grabas Dawid16
Sommerfeld Damian17
Podemski Maksymilian210000002102060
Wajer Bartłomiej24
Kortus Łukasz320000006003010
Rutkowski Jakub410000006028031
Borowicz Filip720000004000040

Runda 4 2013-12-22 SP 5

11:00:00 - Ekipa z Guantanamo Piła vs KTK Kredyty.pila.pl 88:21

Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Tutlewski Maciej5000000191657121
Barański Łukasz600000011256031
Łuszkiewicz Patryk700000013232011
Mostek Łukasz800000028491001
Kamiński Grzegorz9
Cierpiszewski Rafał10
Justynowicz Rafał11
Tymko Artur120000004113000
Rzepka Adam1700000010010000
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000000002020
Malinowski Daniel60000002000010
Woliński Cezary900000017016130
Sadłowski Mateusz10
Szałański Mateusz11
Lewandowski Jakub120000002101050
Grabowski Mikołaj13
Subczyński Karol140000000100020
Grabas Dawid16
Sommerfeld Damian17
Podemski Maksymilian210000000102090
Wajer Bartłomiej24
Kortus Łukasz32
Rutkowski Jakub410000000103010
Borowicz Filip720000000100080

Runda 3 2013-12-15 SP 5

13:30:00 - TSD Sport Trzcianka vs KTK Kredyty.pila.pl 92:27
Sponsor meczu:

TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kawczyński Paweł000000011127110
Kościelnik Paweł10000002310814230
Kolenda Maciej4
Boch Tomasz12
Danilewicz Wojciech14
Boch Mateusz15
Ubycha Tomasz16
Kościelnik Mariusz2200000015657020
Kościelnik Krystian7700000031234021
Jaworski Krzysztof362
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad3
Malinowski Daniel600000010003020
Woliński Cezary900000011416190
Sadłowski Mateusz10
Szałański Mateusz11
Lewandowski Jakub120000000003010
Grabowski Mikołaj13
Subczyński Karol140000000001050
Grabas Dawid16
Sommerfeld Damian17
Podemski Maksymilian210000000000040
Wajer Bartłomiej240000000002000
Kortus Łukasz320000000000000
Rutkowski Jakub410000004207110
Borowicz Filip720000002000060

Runda 2 2013-12-08 SP 5

13:30:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs KTK Kredyty.pila.pl 66:18

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł000000019017030
Łabusiński Tomasz40000003523011
Bednarek Mateusz50000000021030
Nowak Konrad60000003130010
Baum Marek70000004022000
Wojtalewicz Maciej100000002333000
Wróbel Paweł1100000015026010
Marszałek Radosław120000004022110
Skibiński Adam130000008207000
Załachowski Adrian140000006015030
Niespodziany Mateusz150000002214000
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000000000000
Malinowski Daniel60000003103030
Woliński Cezary90000002003020
Sadłowski Mateusz100000006120031
Szałański Mateusz11
Lewandowski Jakub12
Grabowski Mikołaj13
Subczyński Karol140000000003030
Grabas Dawid16
Sommerfeld Damian170000000000000
Podemski Maksymilian210000000000010
Wajer Bartłomiej240000000001010
Kortus Łukasz320000000002010
Rutkowski Jakub410000005004110
Borowicz Filip720000002000000