Pilska Liga Koszykówki Amatorskiej

Oficjalna Strona PLKA

WTK Sportowa Wyrzysk

Kapitan zespołu: Kłos Artur tel. 532 703 620 mail arturklos@op.pl 

Skład zespołu w sezonie 2011

Mecze zespołu w sezonie 2011

Runda 11 2012-02-26 ZS2

11:00:00 - KS Basket Piła vs WTK Sportowa Wyrzysk 82:29

KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Uliczka Marcin4000000103311110
Tutlewski Maciej5000000331464032
Pasieka Maciej600000017641042
Mostek Łukasz700000016122000
Frąckowski Mateusz8
Barański Łukasz120000006006120
Rudnik Mateusz14
WTK Sportowa Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Lach Bartek40000008025030
Misztal Marcin50000000012020
Bruski Łukasz60000000011030
Bruski Piotr70000005101041
Kłos Artur80000008212050
Gajewski Piotr90000002312030
Łykowski Tomasz10
Wojciechowski Ireneusz12
Liński Tomasz140000006003050

Runda 10 2012-02-11 ZS2

11:40:00 - WTK Sportowa Wyrzysk vs Tax Consulting 33:38

WTK Sportowa Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Lach Bartek4
Misztal Marcin5
Bruski Łukasz600000013103021
Bruski Piotr7
Kłos Artur80000002218020
Gajewski Piotr90000003218030
Łykowski Tomasz100000006115010
Wojciechowski Ireneusz120000009114040
Liński Tomasz14
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Szałek Rafał2
Krawiec Dawid30000007011012
Gdaniec Cezary6
Justynowicz Rafał700000019108420
Kwiatkowski Mariusz130000002614030
Rytkowski Łukasz22
Rzepka Adam240000006003000
Skibiński Adam270000004003010

Runda 9 2012-01-29 ZS2

12:20:00 - TSD Sport Trzcianka vs WTK Sportowa Wyrzysk 64:27

TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kolenda Maciej4
Kościelnik Krystian70000006514010
Biedny Łukasz900000026121004
Kościelnik Paweł100000002414010
Siciński Daniel13
Boch Mateusz1500000010121140
Ubycha Tomasz160000000003000
Boch Tomasz2600000013124111
Kawczyński Paweł69
Kościelnik Mariusz83
Tomczyk Arkadiusz85
Jaworski Krzysztof3620000007123110
WTK Sportowa Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Lach Bartek4
Misztal Marcin50000004101020
Bruski Łukasz60000006000042
Bruski Piotr70000002101040
Kłos Artur80000009101020
Gajewski Piotr9
Łykowski Tomasz100000002004000
Wojciechowski Ireneusz120000004001070
Liński Tomasz14

Runda 8 2012-01-22 ZS 2

11:40:00 - Vesuvio Ujście vs WTK Sportowa Wyrzysk 58:30

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin10000008506202
Koza Marcin50000006106020
Maciejewski Nikodem600000024329130
Kruk Maciej8
Haufa Mariusz90000006312002
Strógarek Adam10
Serówka Grzegorz11
Kin Patryk1500000014219101
Dudzień Wojciech190000000321000
Strychalski Marek21
Kłos Artur (Ujście)23
Retkowski Mariusz66
WTK Sportowa Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Lach Bartek4
Misztal Marcin5
Bruski Łukasz60000005205011
Bruski Piotr70000006011040
Kłos Artur80000005116010
Gajewski Piotr90000000101020
Łykowski Tomasz100000008014000
Wojciechowski Ireneusz120000006004130
Liński Tomasz14

Runda 7 2012-01-15 ZS 2

18:40:00 - WTK Sportowa Wyrzysk vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 53:41

WTK Sportowa Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Lach Bartek4
Misztal Marcin50000009009121
Bruski Łukasz60000003314040
Bruski Piotr700000017245041
Kłos Artur80000006205010
Gajewski Piotr90000008133020
Łykowski Tomasz100000004106010
Wojciechowski Ireneusz120000006012020
Liński Tomasz14
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kubik Marek4
Jackowiak Fabian5
Głowacki Dawid60000009017020
Frawaszek Igor70000000000000
Załachowski Adrian90000000001010
Sokołowski Oskar1000000012201042
Lewandowski Marek110000006014110
Kwapisz Tomasz120000004016000
Zabroski Mikołaj130000004002000
Semrau Bartłomiej140000006015010
Długaszek Patryk150000000000000

Runda 6 2011-12-18 ZS2

17:20:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs WTK Sportowa Wyrzysk 43:34

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub40000002102010
Markowski Tomasz500000015401132
Smoczyk Paweł60000002214120
Nowak Szymon70000004210000
Ostaszewski Karol80000008216220
Wojtalewicz Maciej100000000042000
Bednarek Mateusz110000000111110
Kożuchowski Maciej12
Kuczyński Martin13
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz99
WTK Sportowa Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Lach Bartek4
Misztal Marcin50000003122101
Bruski Łukasz60000006002010
Bruski Piotr700000010323011
Kłos Artur80000003012051
Gajewski Piotr90000004122030
Łykowski Tomasz100000008006000
Wojciechowski Ireneusz12
Liński Tomasz14

Runda 5 2011-12-11 ZS2

18:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs WTK Sportowa Wyrzysk 68:42

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin60000007934011
Witos Łukasz700000031411054
Stawiński Piotr8
Obarski Marek9
Szymborski Łukasz100000008137030
Grzelka Rafał1100000011243121
Rypyść Paweł12
Tabieńko Bartosz130000005137230
Pochylski Przemysław140000006344000
Kajuth Rafał15
WTK Sportowa Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Lach Bartek4
Misztal Marcin50000005323131
Bruski Łukasz600000013215063
Bruski Piotr700000010013130
Kłos Artur80000000200050
Gajewski Piotr90000000115030
Łykowski Tomasz100000006202010
Wojciechowski Ireneusz120000008003120
Liński Tomasz14

Runda 4 2011-12-03 ZS 2

16:40:00 - Radosny Basket vs WTK Sportowa Wyrzysk 68:29

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol3
Rejewicz Jakub7
Kamiński Grzegorz9000000164210410
Łabusiński Tomasz100000000213000
Kłos Łukasz13
Rajewicz Bartosz140000008002110
Seyda Michał230000000324000
Lipiński Barłomiej2400000022615022
Szulc Maciej3100000022673021
WTK Sportowa Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Lach Bartek4
Misztal Marcin50000009004121
Bruski Łukasz60000004401010
Bruski Piotr7
Kłos Artur80000004114040
Gajewski Piotr900000060150100
Łykowski Tomasz100000002112010
Wojciechowski Ireneusz120000004116050
Liński Tomasz14

Runda 3 2011-11-27 ZS 2

18:00:00 - WTK Sportowa Wyrzysk vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 30:52

WTK Sportowa Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Lach Bartek40000000005030
Misztal Marcin50000006000002
Bruski Łukasz60000005101031
Bruski Piotr70000004012040
Kłos Artur80000002115120
Gajewski Piotr90000007002030
Łykowski Tomasz100000002123010
Wojciechowski Ireneusz120000004013030
Liński Tomasz14
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Doręgowski Piotr5000000114510110
Graczyk Mateusz6
Zamojc Rafał7
Weistok Kacper80000008022110
Majewski Krzysztof1000000018332161
Stefaniak Jakub110000006002001
Gawryołek Wojciech130000005311000
Woźniak Kamil14
Niespodziany Mateusz150000004016110

Runda 2 2011-11-20 ZS2

17:20:00 - Ślepe Czmiele Piła vs WTK Sportowa Wyrzysk 64:25

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin20000002000000
Golański Szymon40000004023110
Weiss Wojciech800000031010041
Kościerski Rafał13000000133211002
Kłodziński Paweł1400000016011110
Jagła Patryk150000004213120
Ludynia Paweł2100000017116130
Lesiński Stanisław660000000201120
Klawikowski Piotr910000005340031
WTK Sportowa Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Lach Bartek40000006016270
Misztal Marcin50000006021022
Bruski Łukasz60000000002010
Bruski Piotr70000006040081
Kłos Artur80000000110010
Gajewski Piotr90000003122040
Łykowski Tomasz100000000112040
Wojciechowski Ireneusz120000004014050
Liński Tomasz14

Runda 1 2011-11-12 ZS 2

16:40:00 - WTK Sportowa Wyrzysk vs Basket Wałcz 17:56

WTK Sportowa Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Lach Bartek40000000001000
Misztal Marcin50000000100020
Bruski Łukasz60000000111050
Bruski Piotr70000007001040
Kłos Artur80000000004040
Gajewski Piotr90000002013040
Łykowski Tomasz100000003115030
Wojciechowski Ireneusz120000005105020
Liński Tomasz14
Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Moskalewicz Jakub0
Prendecki Rafał300000022343041
Goszczyński Paweł40000003912021
Giczewski Grzegorz500000013144000
Huber Jarosław60000002004020
Macias Marcin70000006101000
Makaroński Grzegorz80000000000000
Macias Arek90000006244120
Szewczyk Tomasz100000002015000
Symonowicz Karol110000002114000
Ograbek Krzysztof88

Skład zespołu w sezonie 2009