Pilska Liga Koszykówki Amatorskiej

Oficjalna Strona PLKA

Radosny Basket

Kapitan zepołu: Anna Bieniaszewska tel. 609344051 mail ??

 

 

Skład zespołu w sezonie 2017

Mecze zespołu w sezonie 2017

10 Kolejka 2018-01-28 Sp5

11:00:00 - Radosny Basket vs UKS Budowlanka Piła
Sponsor meczu:

9 Kolejka 2018-01-14 Sp5

11:50:00 - Radosny Basket vs Ekipa z Guantanamo Piła 67:38
Sponsor meczu:

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol3390.3330007343021
Rajewicz Bartosz45100.500120.50011006020
Florek Jakub6230.667130.3335112000
Rejewicz Jakub8250.400120.5007100012
Łabusiński Tomasz10010.0000000001000
Żyliński Wojciech120000000002010
Bieniaszka Anna21
Kończewski Marcin23140.250020.0002101000
Lipiński Barłomiej249160.563111.00023026114
Flejszerowicz Maciej300
Uliczka Marcin6006110.545020.0001212316030
Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Garsztka Maciej0230.6670004001000
Gembarski Adam3
Tutlewski Maciej53130.231240.5008934050
Wrona Mateusz6190.1110002138020
Macias Marcin7490.4440008228060
Macias Arek9280.2500004014000
Tabieńko Bartosz10160.1670002001000
Rzepka Adam172120.167120.5005108000
Moskalewicz Jakub30
Szczepański Dawid60
Łuszkiewicz Patryk71230.6670005022001
Paluch Grzegorz90

7 kolejka 2017-12-17 sp5

12:40:00 - Radosny Basket vs Dziady Team Piła 69:65
Sponsor meczu:

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol3000240.5002204010
Rajewicz Bartosz4
Florek Jakub6
Rejewicz Jakub8570.71400012205002
Łabusiński Tomasz10
Żyliński Wojciech12020.000120.5001005000
Bieniaszka Anna21270.2860007124000
Kończewski Marcin23
Lipiński Barłomiej249160.563670.85724547010
Flejszerowicz Maciej300
Uliczka Marcin6009170.5298100.80026515040
Dziady Team Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Przewoźniak Grzegorz4
Muszyński Paweł75130.385221.00013000021
Makarski Paweł10
Podpora Remigiusz11020.0000000012000
Krzemiński Piotr12
Krzemiński Łukasz1413240.542221.00035216107
Ludynia Paweł216140.429551.000174013040
Szymański Łukasz32010.0000000002010
Jagła Patryk99020.0000000003000
Podlecki Tomasz700

6 kolejka 2017-12-10 sp5

11:00:00 - Radosny Basket vs Ślepe Czmiele Piła 59:51
Sponsor meczu:

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol3
Rajewicz Bartosz4390.333470.571101014320
Florek Jakub6240.5000004126000
Rejewicz Jakub8
Łabusiński Tomasz10140.2500002006000
Żyliński Wojciech12
Bieniaszka Anna21
Kończewski Marcin23
Lipiński Barłomiej2410260.385111.00027308026
Flejszerowicz Maciej300
Uliczka Marcin6005180.278690.66716307010
Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Justynowicz Rafał7360.5000006103000
Weiss Wojciech80000000211000
Pierzchała Marcin11
Kościerski Rafał13
Kłodziński Paweł21290.2220006305012
Leniec Marcin30
Makowski Marcin796130.462010.00012408040
Moryn Marcin919180.500360.500211113010
Gonera Damian100111.0000002000000
Klawikowski Piotr300250.4000004201010

5 kolejka 2017-12-03 sp5

11:00:00 - Radosny Basket vs UKS Budowlanka Piła 63:38
Sponsor meczu:

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol32110.182240.5006374000
Rajewicz Bartosz418290.621130.333370021150
Florek Jakub6460.6670008319130
Rejewicz Jakub83110.2730008713002
Łabusiński Tomasz10
Żyliński Wojciech12
Bieniaszka Anna21
Kończewski Marcin23
Lipiński Barłomiej24
Flejszerowicz Maciej3002120.1670004206220
Uliczka Marcin600
UKS Budowlanka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Łykus Krzysztof5010.0000000300000
Kamiński Adrian6
Oswald Arkadiusz7
Sadłowski Mateusz8
Piejek Kamil9
Wojtasik Gracjan10
Ryczek Kacper12030.0000000318240
Kirul Daniel134130.308111.0009014050
Lamtschek Michał14380.3750006015010
Czajkowski Dominik153100.3000006102020
Kuczyński Maciej100
Jarmołowicz Kacper2008200.400120.50017116030

4 kolejka 2017-11-26 Sp 5

12:40:00 - Radosny Basket vs TSD Sport Trzcianka 45:61
Sponsor meczu:

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol3380.375111.0009111052
Rajewicz Bartosz4
Florek Jakub6000120.5001014000
Rejewicz Jakub8050.000120.5001022020
Łabusiński Tomasz10060.0000000017020
Żyliński Wojciech12221.0000004003000
Bieniaszka Anna21
Kończewski Marcin23250.400020.0004020000
Lipiński Barłomiej249200.450560.83326219003
Flejszerowicz Maciej300
Uliczka Marcin600
TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Jakusik Krystian0
Kościelnik Paweł1
Lemański Jarosław3
Zyśk Dominik4221.000020.0005103021
Boch Mateusz159200.450111.00021031022
Banasiak Jakub164100.40000081010100
Boch Tomasz24
Kościelnik Krystian77380.37500064110020
Szyszłowski Waldemar1006100.60000015114033
Jaworski Krzysztof362260.333260.3336838120

3 kolejka 2017-11-19 Sp5

12:40:00 - Radosny Basket vs Megal KM Import 35:50
Sponsor meczu:

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol3
Rajewicz Bartosz44110.364480.500121011030
Florek Jakub6030.0000000111010
Rejewicz Jakub85190.263360.50015215112
Łabusiński Tomasz10
Żyliński Wojciech12130.3330002105010
Bieniaszka Anna213100.300010.0006013020
Kończewski Marcin23
Lipiński Barłomiej24
Flejszerowicz Maciej3000000000000000
Uliczka Marcin600
Megal KM Import:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Cierpicki Szymon0
Woronowicz Przemysław16130.462111.00014105001
Krawiec Dawid23110.2730007425001
Baum Marek7380.375120.5009524222
Kożuchowski Maciej10
Smoczyk Paweł20570.714000103412200
Wróbel Paweł30020.0000000003010
Markowski Tomasz31
Jackowiak Fabian35130.3330002003020
Skibiński Adam55160.1670002001000
Martenka Kamil89340.750010.0006010000
Kożuchowski Jakub900

1 kolejka 2017-10-29 SP 5

11:50:00 - Radosny Basket vs Ekipa z Guantanamo Piła 56:50
Sponsor meczu:

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol3030.0000000221020
Rajewicz Bartosz4570.714360.50013016030
Florek Jakub6140.2500002004010
Rejewicz Jakub8160.167460.6677100021
Łabusiński Tomasz100000000000000
Żyliński Wojciech12020.0000000014000
Bieniaszka Anna21240.500111.0006201011
Kończewski Marcin23
Lipiński Barłomiej2410160.625331.000283011015
Flejszerowicz Maciej300
Uliczka Marcin600
Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Garsztka Maciej0
Gembarski Adam3120.500020.0002000000
Tutlewski Maciej55110.455441.00016542002
Wrona Mateusz6030.0000000002000
Macias Marcin7360.500120.5008123011
Macias Arek96110.545020.00013122011
Tabieńko Bartosz100000000000100
Rzepka Adam17070.0000000005120
Moskalewicz Jakub305110.455111.00011007020
Szczepański Dawid60010.000020.0000011000
Łuszkiewicz Patryk71
Paluch Grzegorz900000000011010

Skład zespołu w sezonie 2011

Mecze zespołu w sezonie 2011

Playoffs R1 2012-03-04 ZS2

13:00:00 - Radosny Basket vs KS Basket Piła 43:55

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000003001021
Rejewicz Jakub70000006112000
Kamiński Grzegorz900000010129130
Łabusiński Tomasz10
Kłos Łukasz13
Rajewicz Bartosz14
Seyda Michał230000004012010
Lipiński Barłomiej2400000014008021
Szulc Maciej310000006202030
KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Uliczka Marcin40000002001000
Tutlewski Maciej500000020417011
Pasieka Maciej600000011200020
Mostek Łukasz70000000010000
Frąckowski Mateusz80000008127012
Barański Łukasz1200000010205010
Rudnik Mateusz140000004005330

Runda 11 2012-02-26 ZS2

14:20:00 - Radosny Basket vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 77:29

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000009334010
Rejewicz Jakub700000025729011
Kamiński Grzegorz9000000163419320
Łabusiński Tomasz100000004304020
Kłos Łukasz13
Rajewicz Bartosz1400000013129130
Seyda Michał23
Lipiński Barłomiej24
Szulc Maciej3100000010401000
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kubik Marek4
Jackowiak Fabian50000005213071
Głowacki Dawid600000013019232
Frawaszek Igor7
Załachowski Adrian90000003200140
Sokołowski Oskar10
Lewandowski Marek11
Kwapisz Tomasz12
Zabroski Mikołaj13
Semrau Bartłomiej140000002105030
Długaszek Patryk150000006002020

Runda 10 2012-02-11 ZS2

14:20:00 - Radosny Basket vs TSD Sport Trzcianka 40:49

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol3
Rejewicz Jakub70000004331030
Kamiński Grzegorz90000008032010
Łabusiński Tomasz10
Kłos Łukasz13
Rajewicz Bartosz140000006108130
Seyda Michał23
Lipiński Barłomiej2400000017004030
Szulc Maciej310000005223021
TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kolenda Maciej4
Kościelnik Krystian70000000122010
Biedny Łukasz900000015015011
Kościelnik Paweł10
Siciński Daniel13
Boch Mateusz15
Ubycha Tomasz160000000002000
Boch Tomasz2600000013113041
Kawczyński Paweł690000006105010
Kościelnik Mariusz830000002002000
Tomczyk Arkadiusz85
Jaworski Krzysztof362000000134111020

Runda 9 2012-01-29 ZS2

11:00:00 - Radosny Basket vs KS Basket Piła 33:53

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000002312000
Rejewicz Jakub70000008122030
Kamiński Grzegorz90000008227020
Łabusiński Tomasz10
Kłos Łukasz13
Rajewicz Bartosz140000002011030
Seyda Michał23
Lipiński Barłomiej240000005105111
Szulc Maciej310000008101032
KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Uliczka Marcin40000006001000
Tutlewski Maciej500000015768020
Pasieka Maciej60000002413030
Mostek Łukasz70000000003000
Frąckowski Mateusz800000020124126
Barański Łukasz120000002012010
Rudnik Mateusz140000008117210

Runda 8 2012-01-22 ZS 2

13:00:00 - Radosny Basket vs Tax Consulting 45:35

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000002209000
Rejewicz Jakub70000008218012
Kamiński Grzegorz9
Łabusiński Tomasz100000000001000
Kłos Łukasz13
Rajewicz Bartosz140000004006010
Seyda Michał230000002014000
Lipiński Barłomiej24000000225213045
Szulc Maciej310000007203111
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Szałek Rafał20000001016010
Krawiec Dawid300000016107024
Gdaniec Cezary6
Justynowicz Rafał70000006208220
Kwiatkowski Mariusz130000002524010
Rytkowski Łukasz22
Rzepka Adam24000000101210030
Skibiński Adam27

Runda 7 2012-01-15 ZS 2

17:20:00 - Radosny Basket vs Ślepe Czmiele Piła 45:43

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000004102000
Rejewicz Jakub70000007122050
Kamiński Grzegorz900000010009120
Łabusiński Tomasz10
Kłos Łukasz13
Rajewicz Bartosz140000002110000
Seyda Michał23
Lipiński Barłomiej2400000022208024
Szulc Maciej310000000111010
Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin20000009200013
Golański Szymon40000005107010
Weiss Wojciech8
Kościerski Rafał13000000142110120
Kłodziński Paweł140000009016100
Jagła Patryk15
Ludynia Paweł21
Lesiński Stanisław660000002504030
Klawikowski Piotr910000004131000

Runda 6 2011-12-18 ZS2

16:40:00 - Radosny Basket vs Basket Wałcz 54:66

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol300000010235010
Rejewicz Jakub700000010113000
Kamiński Grzegorz9
Łabusiński Tomasz10
Kłos Łukasz13
Rajewicz Bartosz140000000002210
Seyda Michał230000002003010
Lipiński Barłomiej2400000026207004
Szulc Maciej310000006202040
Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Moskalewicz Jakub0
Prendecki Rafał300000018448030
Goszczyński Paweł40000005503021
Giczewski Grzegorz5
Huber Jarosław60000008106010
Macias Marcin700000017202011
Makaroński Grzegorz80000000003000
Macias Arek900000010603000
Szewczyk Tomasz100000008309030
Symonowicz Karol11
Ograbek Krzysztof88

Runda 5 2011-12-11 ZS2

17:20:00 - Radosny Basket vs AZS PWSZ Grapil Piła 44:43

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000000005030
Rejewicz Jakub70000005515020
Kamiński Grzegorz90000008218000
Łabusiński Tomasz100000000101000
Kłos Łukasz13
Rajewicz Bartosz140000002000000
Seyda Michał230000000001000
Lipiński Barłomiej2400000019215052
Szulc Maciej3100000010002020
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub40000000005100
Markowski Tomasz500000034131032
Smoczyk Paweł6
Nowak Szymon70000008132020
Ostaszewski Karol80000001137030
Wojtalewicz Maciej100000000102000
Bednarek Mateusz110000000000000
Kożuchowski Maciej12
Kuczyński Martin130000000002000
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz99

Runda 4 2011-12-03 ZS 2

16:40:00 - Radosny Basket vs WTK Sportowa Wyrzysk 68:29

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol3
Rejewicz Jakub7
Kamiński Grzegorz9000000164210410
Łabusiński Tomasz100000000213000
Kłos Łukasz13
Rajewicz Bartosz140000008002110
Seyda Michał230000000324000
Lipiński Barłomiej2400000022615022
Szulc Maciej3100000022673021
WTK Sportowa Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Lach Bartek4
Misztal Marcin50000009004121
Bruski Łukasz60000004401010
Bruski Piotr7
Kłos Artur80000004114040
Gajewski Piotr900000060150100
Łykowski Tomasz100000002112010
Wojciechowski Ireneusz120000004116050
Liński Tomasz14

Runda 3 2011-11-27 ZS 2

16:40:00 - Radosny Basket vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 32:46

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000008311210
Rejewicz Jakub70000006003000
Kamiński Grzegorz900000014219210
Łabusiński Tomasz10
Kłos Łukasz13
Rajewicz Bartosz140000000000010
Seyda Michał230000000001010
Lipiński Barłomiej240000004203040
Szulc Maciej310000000301040
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin60000008325000
Witos Łukasz700000015203023
Stawiński Piotr80000002000000
Obarski Marek9
Szymborski Łukasz100000002106020
Grzelka Rafał1100000011306020
Rypyść Paweł12
Tabieńko Bartosz130000005014011
Pochylski Przemysław140000003109030
Kajuth Rafał15

Runda 2 2011-11-20 ZS2

18:00:00 - Radosny Basket vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 54:29

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000004001110
Rejewicz Jakub70000004303010
Kamiński Grzegorz90000008005230
Łabusiński Tomasz100000000103010
Kłos Łukasz13
Rajewicz Bartosz140000004002300
Seyda Michał230000004122010
Lipiński Barłomiej2400000020404012
Szulc Maciej3100000010413000
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Doręgowski Piotr50000005003110
Graczyk Mateusz60000000005010
Zamojc Rafał7
Weistok Kacper80000007018021
Majewski Krzysztof100000008222050
Stefaniak Jakub110000009022041
Gawryołek Wojciech130000000122040
Woźniak Kamil14
Niespodziany Mateusz150000000007130

Runda 1 2011-11-12 ZS 2

17:20:00 - Radosny Basket vs Vesuvio Ujście 62:63

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000002113030
Rejewicz Jakub700000017503001
Kamiński Grzegorz90000002424300
Łabusiński Tomasz100000000000000
Kłos Łukasz130000000000000
Rajewicz Bartosz140000000000000
Seyda Michał230000000002000
Lipiński Barłomiej2400000026318035
Szulc Maciej3100000015201043
Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin100000017024311
Koza Marcin5
Maciejewski Nikodem600000015103030
Kruk Maciej8
Haufa Mariusz9
Strógarek Adam10
Serówka Grzegorz110000002500010
Kin Patryk15
Dudzień Wojciech190000004024010
Strychalski Marek21
Kłos Artur (Ujście)2300000025519142
Retkowski Mariusz66

Skład zespołu w sezonie 2010

Mecze zespołu w sezonie 2010

Playoffs Runda 1 2011-02-13 ZS2

11:40:00 - Radosny Basket vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 41:71

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000000101020
Rejewicz Jakub70000002307030
Kamiński Grzegorz90000008025030
Łabusiński Tomasz10
Kłos Łukasz13
Seyda Michał230000000114100
Lipiński Barłomiej2400000025004044
Szulc Maciej310000006126012
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin60000006615022
Witos Łukasz700000018307023
Obarski Marek9
Pasieka Maciej1000000010415010
Grzelka Rafał11000000243312011
Dembowski Andrzej1200000013507000
Tabieńko Bartosz13
Pochylski Przemysław14
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55

Runda 11 2011-02-06 ZS2

14:20:00 - Radosny Basket vs Kufikas Basket Team Rogoźno 20:1

Runda 10 2011-01-30 ZS 2

11:00:00 - Radosny Basket vs KS Basket Piła 20:1

Runda 9 2011-01-23 ZS 2

12:20:00 - Radosny Basket vs TSD Sport Trzcianka 48:54

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000000011050
Rejewicz Jakub700000010105001
Kamiński Grzegorz90000002024010
Łabusiński Tomasz10
Kłos Łukasz13
Seyda Michał230000004405000
Lipiński Barłomiej2400000023308045
Szulc Maciej310000009104011
TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kościelnik Paweł1
Kościelnik Krystian70000002006020
Bartkowiak Robert8
Stępień Hubert120000004116000
Danilewicz Wojciech14
Boch Mateusz150000008120010
Kawczyński Paweł20
Boch Tomasz2600000020116012
Stępień Mariusz45
Kościelnik Mariusz830000004223010
Tomczyk Arkadiusz85
Jaworski Krzysztof362000000165210010

Runda 8 2011-01-15 ZS2

12:40:00 - Radosny Basket vs Tax Consulting 56:54

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000003224010
Rejewicz Jakub700000014028020
Kamiński Grzegorz9
Łabusiński Tomasz100000004002010
Kłos Łukasz13
Seyda Michał2300000040210010
Lipiński Barłomiej2400000026127063
Szulc Maciej310000005412121
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam000000010035010
Kwiatkowski Mariusz10000008513020
Szałek Rafał20000005102011
Krawiec Dawid30000005114020
Justynowicz Rafał700000014407210
Grabowski Mateusz1500000012114000
Usurski Maciej170000000010000
Kalinowski Rafał330000000101000
Szyszłowski Waldemar333

Runda 7 2011-01-08 ZS 2

16:00:00 - Radosny Basket vs Baj-Pros Ujście 37:69

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000003011020
Rejewicz Jakub700000011210011
Kamiński Grzegorz90000004003010
Łabusiński Tomasz100000000011020
Kłos Łukasz13
Seyda Michał230000004023010
Lipiński Barłomiej2400000015205022
Szulc Maciej310000000106020
Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin10000003004011
Maciejewski Nikodem600000020447030
Serówka Grzegorz110000004112000
Kin Patryk150000006007130
Dudzień Wojciech190000000312010
Strychalski Marek2100000019016051
Kłos Artur (Ujście)2300000017227020
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66

Runda 6 2010-12-12 ZS 2

13:00:00 - Radosny Basket vs Megal KM Import 53:52

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000000000000
Rejewicz Jakub70000009004011
Kamiński Grzegorz900000041010100
Łabusiński Tomasz100000000002010
Kłos Łukasz130000000000000
Seyda Michał230000002002000
Lipiński Barłomiej2400000029008115
Szulc Maciej310000009012001
Megal KM Import:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kwiatkowski Kamil500000011119011
Uliczka Marcin60000000003000
Muszyński Piotr800000012102000
Kożuchowski Jakub90000000000000
Kożuchowski Maciej10
Żyliński Wojciech120000008003020
Frąckowski Mateusz230000008003002
Iwanowicz Michał240000007002001
Barański Łukasz260000004115020
Wrona Mateusz910000002005000

Runda 5 2010-12-05 ZS2

13:40:00 - Radosny Basket vs AZS PWSZ Grapil Piła 60:64

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol300000013114001
Rejewicz Jakub70000009421011
Kamiński Grzegorz900000010003200
Łabusiński Tomasz100000002000000
Kłos Łukasz13
Seyda Michał230000002000010
Lipiński Barłomiej2400000024218022
Szulc Maciej31
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz5
Smoczyk Paweł6000000243221000
Nowak Szymon70000008100020
Ostaszewski Karol80000006007020
Chendowski Łukasz9
Wojtalewicz Maciej100000002102020
Bednarek Mateusz110000002012000
Nowek Michał120000006018020
Kłos Artur (Piła)1300000016420010

Runda 4 2010-11-28 ZS 2

14:20:00 - Radosny Basket vs Ej Podaj Wyrzysk 66:40

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol300000015524013
Rejewicz Jakub7
Kamiński Grzegorz90000002404000
Łabusiński Tomasz100000005123000
Kłos Łukasz13
Seyda Michał2300000090013031
Lipiński Barłomiej2400000024417013
Szulc Maciej3100000011113051
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Liński Tomasz4
Prahl Radosław50000006000010
Bruski Łukasz60000002313030
Bruski Piotr70000008234042
Kłos Artur80000008201000
Gajewski Piotr90000006013020
Wąsowski Piotr1000000010014000
Bielawski Łukasz11
Kłos Dawid120000000314010
Wojciechowski Ireneusz13
Olszewski Piotr14

Runda 3 2010-11-21 ZS2

11:00:00 - Radosny Basket vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 46:53

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000000001040
Rejewicz Jakub7
Kamiński Grzegorz90000008113210
Łabusiński Tomasz100000002101000
Kłos Łukasz130000005210001
Seyda Michał230000009003011
Lipiński Barłomiej2400000017405002
Szulc Maciej310000005230011
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin60000006317001
Witos Łukasz70000004214020
Obarski Marek90000008108010
Pasieka Maciej100000008020100
Grzelka Rafał1100000018119010
Dembowski Andrzej12
Tabieńko Bartosz130000003001010
Pochylski Przemysław140000006006020
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55

Runda 2 2010-11-14 ZS 2

14:20:00 - Radosny Basket vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 75:37

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000006221000
Rejewicz Jakub700000011336120
Kamiński Grzegorz900000016139010
Łabusiński Tomasz100000000100000
Kłos Łukasz130000003001011
Seyda Michał230000003003000
Lipiński Barłomiej24000000235312052
Szulc Maciej3100000013122001
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam40000000100020
Piasecki Roman50000000002000
Piasecki Paweł60000003000031
Woźniak Kamil700000015143023
Weistok Kacper80000006005030
Raniewicz Krzysztof9
Majewski Krzysztof100000003129030
Stefaniak Jakub110000006013031
Pielach Tymoteusz12
Gawryołek Wojciech130000004111030
Doręgowski Piotr14
Niespodziany Mateusz150000000000010

Runda 1 2010-11-06 ZS 2

19:20:00 - Radosny Basket vs Ślepe Czmiele Piła 43:59

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000004036030
Rejewicz Jakub700000011127121
Kamiński Grzegorz900000010115110
Łabusiński Tomasz100000000010000
Kłos Łukasz130000005341121
Seyda Michał230000002002000
Lipiński Barłomiej2400000011344011
Szulc Maciej31
Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin2
Łebedyński Martyn3
Golański Szymon4
Weiss Wojciech80000002512060
Kościerski Rafał13000000251120330
Kłodziński Paweł14
Jagła Patryk150000008116130
Ludynia Paweł21000000111314230
Klęsk Przemysław30
Lesiński Stanisław6600000013740021