Pilska Liga Koszykówki Amatorskiej

Oficjalna Strona PLKA

KS Stawiński Basket Piła Kadet

Kapitan zespołu: Tutlewski Maciej tel. 696 091 249 mail tutles1@gmail.com 

Skład zespołu w sezonie 2012

Mecze zespołu w sezonie 2012

Runda 11 2013-02-03 SP5

15:10:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 96:43

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Muszyński Piotr4
Bednarek Mateusz50000004502010
Nowak Konrad6
Szałek Rafał7
Smoczyk Paweł8000000340112200
Markowski Tomasz900000012312012
Wojtalewicz Maciej100000000205010
Pozorski Błażej110000008018220
Ostaszewski Karol12000000270413011
Weistok Kacper130000006206010
Niespodziany Mateusz140000005003110
Justynowicz Rafał15
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Jarmołowicz Kacper50000005112001
Kowalczyk Adam7
Sokołowski Oskar1000000016521130
Żółtko Radosław11
Kamiński Adam12
Przepióra Przemysław130000003004031
Sikora Maciej140000009001021
Załachowski Adrian1500000010108012

Runda 10 2013-01-27 Sp5

14:20:00 - KS Stawiński Basket Piła Kadet vs Krajna Squad 32:71

KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Jarmołowicz Kacper50000004102050
Kowalczyk Adam70000003102101
Sokołowski Oskar100000004413280
Żółtko Radosław11
Kamiński Adam12
Przepióra Przemysław130000000005020
Sikora Maciej1400000012106021
Załachowski Adrian150000008016120
Krajna Squad:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Wojtaszek Bartosz40000008335010
Misztal Marcin500000017114010
Bruski Łukasz60000002221020
Bruski Piotr700000010223030
Kłos Artur8
Gajewski Piotr9
Łykowski Tomasz1000000093014100
Kabatek Mateusz12000000254311010

Runda 09 2013-01-20 SP5

15:10:00 - KS Stawiński Basket Piła Kadet vs Tec System Piła 54:77

KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Jarmołowicz Kacper5
Kowalczyk Adam70000009046153
Sokołowski Oskar10
Żółtko Radosław11
Kamiński Adam12
Przepióra Przemysław130000002138150
Sikora Maciej1400000025315023
Załachowski Adrian1500000018539121
Tec System Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Żyliński Wojciech4000000211311020
Kmieciak Kamil50000000200000
Wielądek Tomasz600000010026010
Stawiński Piotr8
Tomaszewski Dominik9000000182113330
Obarski Marek1000000020427130
Lach Michał13
Skiba Marcin14
Pochylski Przemysław15
Podpora Remigiusz300000008726040
Krawiec Dawid40
Rypyść Paweł200

Runda 8 2013-01-13 Sp5

12:40:00 - KS Stawiński Basket Piła Kadet vs Szkoła Jazdy Expert 29:77

KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Jarmołowicz Kacper5
Kowalczyk Adam70000000001120
Sokołowski Oskar10000000160141111
Żółtko Radosław110000003211130
Kamiński Adam12
Przepióra Przemysław130000000105120
Sikora Maciej140000005112051
Załachowski Adrian150000005025010
Szkoła Jazdy Expert:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Uliczka Marcin6
Semrau Bartłomiej700000013232120
Suchecki Artur900000010018210
Skibiński Adam1000000021348010
Wrona Mateusz110000002411030
Jackowiak Fabian12
Rajewicz Bartosz14
Jachowicz Dawid15000000211417230
Bilejczyk Bartosz24
Szumlicz Karol10000000010048020

Runda 7 2013-01-06 Sp5

14:20:00 - Ślepe Czmiele Piła vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 154:62

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin200000011703003
Żuchowski Błażej40000004864110
Weiss Wojciech800000082632012
Kościerski Rafał13000000416320120
Kłodziński Paweł14
Jagła Patryk15
Ludynia Paweł210000001174314000
Lesiński Stanisław66
Klawikowski Piotr9100000010525010
Gonera Damian100
Frąckowski Mateusz200
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Jarmołowicz Kacper500000011212041
Kowalczyk Adam70000004125020
Sokołowski Oskar1000000020510070
Żółtko Radosław11
Kamiński Adam12
Przepióra Przemysław13
Sikora Maciej14
Załachowski Adrian1500000027113011

Runda 6 2012-12-16 SP5

15:10:00 - TSD Sport Trzcianka vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 123:46

TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kościelnik Paweł0000000198417040
Kolenda Maciej4
Kościelnik Krystian7000000161237020
Boch Mateusz1500000038924122
Ubycha Tomasz16000000123214100
Kawczyński Paweł20
Boch Tomasz2600000038352040
Biedny Łukasz101
Wojnicki Krzysztof103
Jaworski Krzysztof362
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Jarmołowicz Kacper50000007002061
Kowalczyk Adam70000000304000
Sokołowski Oskar10000000187100161
Żółtko Radosław11
Kamiński Adam12
Przepióra Przemysław130000002110030
Sikora Maciej1400000010122013
Załachowski Adrian150000009132021

Runda 5 2012-12-09 SP5

15:10:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 140:34

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4000000214617040
Leniec Małgorzata50000006507220
Urbaś Arkadiusz60000000305010
Witos Łukasz7000000401942026
Witos Dawid90000008611812042
Szymborski Łukasz10
Grzelka Rafał11
Tabieńko Bartosz130000006219022
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Jarmołowicz Kacper50000002116040
Kowalczyk Adam70000006023030
Sokołowski Oskar100000008213180
Żółtko Radosław110000002103040
Kamiński Adam12
Przepióra Przemysław130000002013040
Sikora Maciej140000007020060
Załachowski Adrian150000007015060

Runda 4 2012-12-02 SP5

11:00:00 - KS Stawiński Basket Piła Kadet vs Ekipa z Guantanamo Piła 28:125

KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Jarmołowicz Kacper5
Kowalczyk Adam7
Sokołowski Oskar10000000180020111
Żółtko Radosław110000000000010
Kamiński Adam12
Przepióra Przemysław13
Sikora Maciej14
Załachowski Adrian150000005122011
Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Tutlewski Maciej50000002516123140
Barański Łukasz7
Kamiński Grzegorz10000000347120230
Cierpiszewski Rafał11
Łuszkiewicz Patryk1200000038545010
Rzepka Adam14000000142319140

Runda 3 2012-11-25 Sp 5

15:10:00 - KS Stawiński Basket Piła Kadet vs Animals Czarnków 1:20

Runda 2 2012-11-18 SP 5

15:10:00 - Vesuvio Ujście vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 94:35

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kruk Maciej0
Skonieczny Marcin1
Szulc Maciej400000023339001
Koza Marcin5000000182018030
Maciejewski Nikodem6
Lipiński Barłomiej7000000356311120
Serówka Grzegorz1100000010756020
Kin Patryk15
Haufa Mariusz1800000027210060
Dudzień Wojciech190000002204010
Strychalski Marek210000004201000
Kłos Artur (Ujście)23
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Jarmołowicz Kacper5
Kowalczyk Adam7
Sokołowski Oskar100000004001060
Żółtko Radosław110000000003000
Kamiński Adam120000008223070
Przepióra Przemysław13
Sikora Maciej14
Załachowski Adrian150000006003032

Runda 1 2012-11-04 SP5

15:10:00 - Basket Wałcz vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 118:22

Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Huber Grzegorz100000016315010
Prendecki Rafał300000021252231
Goszczyński Paweł4
Giczewski Grzegorz500000010317010
Huber Jarosław60000006330000
Macias Marcin700000020643002
Nowak Michał8
Macias Arek9000000182010110
Szewczyk Tomasz10
Symonowicz Karol1100000010233010
Pawlik Bartosz69000000164210000
Ograbek Krzysztof101
Moskalewicz Jakub102
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Jarmołowicz Kacper5
Kowalczyk Adam7
Sokołowski Oskar10000000121150121
Żółtko Radosław11
Kamiński Adam12
Przepióra Przemysław13
Sikora Maciej14
Załachowski Adrian150000003003141

Skład zespołu w sezonie 2011

Mecze zespołu w sezonie 2011

Runda 11 2012-02-26 ZS2

14:20:00 - Radosny Basket vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 77:29

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000009334010
Rejewicz Jakub700000025729011
Kamiński Grzegorz9000000163419320
Łabusiński Tomasz100000004304020
Kłos Łukasz13
Rajewicz Bartosz1400000013129130
Seyda Michał23
Lipiński Barłomiej24
Szulc Maciej3100000010401000
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kubik Marek4
Jackowiak Fabian50000005213071
Głowacki Dawid600000013019232
Frawaszek Igor7
Załachowski Adrian90000003200140
Sokołowski Oskar10
Lewandowski Marek11
Kwapisz Tomasz12
Zabroski Mikołaj13
Semrau Bartłomiej140000002105030
Długaszek Patryk150000006002020

Runda 10 2012-02-11 ZS2

12:20:00 - Ślepe Czmiele Piła vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 76:26

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin20000006210001
Golański Szymon4
Weiss Wojciech80000004802031
Kościerski Rafał1300000083515010
Kłodziński Paweł1400000015104110
Jagła Patryk15
Ludynia Paweł21000000251111020
Lesiński Stanisław660000006205010
Klawikowski Piotr9100000012552010
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kubik Marek4
Jackowiak Fabian50000000312050
Głowacki Dawid60000007023120
Frawaszek Igor70000000103020
Załachowski Adrian9
Sokołowski Oskar100000009212091
Lewandowski Marek11
Kwapisz Tomasz12
Zabroski Mikołaj13
Semrau Bartłomiej140000006014030
Długaszek Patryk150000004001000

Runda 9 2012-01-29 ZS2

14:20:00 - Noteć Auto GTW Jenox Chodzież vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 67:44

Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Doręgowski Piotr5
Graczyk Mateusz60000000000000
Zamojc Rafał70000008008100
Weistok Kacper800000010124020
Majewski Krzysztof10
Stefaniak Jakub1100000034315033
Gawryołek Wojciech1300000013034131
Woźniak Kamil140000000000000
Niespodziany Mateusz1500000022010010
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kubik Marek4
Jackowiak Fabian50000003111010
Głowacki Dawid6
Frawaszek Igor70000002002010
Załachowski Adrian90000006115010
Sokołowski Oskar100000006323180
Lewandowski Marek11
Kwapisz Tomasz120000007113110
Zabroski Mikołaj13
Semrau Bartłomiej1400000012238110
Długaszek Patryk1500000010002000

Runda 8 2012-01-22 ZS 2

13:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 102:34

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin60000001514513060
Witos Łukasz700000053547032
Stawiński Piotr8
Obarski Marek9
Szymborski Łukasz100000008456020
Grzelka Rafał11
Rypyść Paweł12
Tabieńko Bartosz1300000012325050
Pochylski Przemysław14000000144215000
Kajuth Rafał15
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kubik Marek40000004105030
Jackowiak Fabian5
Głowacki Dawid60000006113030
Frawaszek Igor7
Załachowski Adrian90000006031000
Sokołowski Oskar100000004331080
Lewandowski Marek11
Kwapisz Tomasz120000004012000
Zabroski Mikołaj130000000111020
Semrau Bartłomiej140000008139240
Długaszek Patryk150000002101020

Runda 7 2012-01-15 ZS 2

18:40:00 - WTK Sportowa Wyrzysk vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 53:41

WTK Sportowa Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Lach Bartek4
Misztal Marcin50000009009121
Bruski Łukasz60000003314040
Bruski Piotr700000017245041
Kłos Artur80000006205010
Gajewski Piotr90000008133020
Łykowski Tomasz100000004106010
Wojciechowski Ireneusz120000006012020
Liński Tomasz14
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kubik Marek4
Jackowiak Fabian5
Głowacki Dawid60000009017020
Frawaszek Igor70000000000000
Załachowski Adrian90000000001010
Sokołowski Oskar1000000012201042
Lewandowski Marek110000006014110
Kwapisz Tomasz120000004016000
Zabroski Mikołaj130000004002000
Semrau Bartłomiej140000006015010
Długaszek Patryk150000000000000

Runda 6 2011-12-18 ZS2

19:20:00 - TSD Sport Trzcianka vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 88:25

TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kolenda Maciej4
Kościelnik Krystian700000024413110
Biedny Łukasz9
Kościelnik Paweł100000004535010
Siciński Daniel130000007101010
Boch Mateusz1500000017645030
Ubycha Tomasz16
Boch Tomasz26000000348213000
Kawczyński Paweł69
Kościelnik Mariusz83
Tomczyk Arkadiusz85
Jaworski Krzysztof36200000029106020
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kubik Marek4
Jackowiak Fabian50000002001040
Głowacki Dawid600000011165273
Frawaszek Igor70000000110020
Załachowski Adrian90000002000040
Sokołowski Oskar100000004000090
Lewandowski Marek110000000000010
Kwapisz Tomasz120000002101010
Zabroski Mikołaj130000000101040
Semrau Bartłomiej140000004032010
Długaszek Patryk15

Runda 5 2011-12-11 ZS2

19:20:00 - Tax Consulting vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 58:33

Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Szałek Rafał2
Krawiec Dawid30000008051010
Gdaniec Cezary60000000000020
Justynowicz Rafał700000015238020
Kwiatkowski Mariusz1300000018552120
Rytkowski Łukasz220000000112020
Rzepka Adam2400000010406030
Skibiński Adam270000007004210
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kubik Marek4
Jackowiak Fabian50000000001040
Głowacki Dawid600000013259132
Frawaszek Igor70000000001020
Załachowski Adrian90000000000020
Sokołowski Oskar100000005000031
Lewandowski Marek110000004002010
Kwapisz Tomasz120000007013071
Zabroski Mikołaj130000002011030
Semrau Bartłomiej140000000114030
Długaszek Patryk15

Runda 4 2011-12-03 ZS 2

16:00:00 - Vesuvio Ujście vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 92:34

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin1
Koza Marcin500000026125000
Maciejewski Nikodem600000034744080
Kruk Maciej8
Haufa Mariusz9
Strógarek Adam10
Serówka Grzegorz110000001420612070
Kin Patryk150000008174011
Dudzień Wojciech1900000010407021
Strychalski Marek21
Kłos Artur (Ujście)23
Retkowski Mariusz66
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kubik Marek4
Jackowiak Fabian5
Głowacki Dawid60000005435031
Frawaszek Igor70000000101040
Załachowski Adrian90000002203000
Sokołowski Oskar1000000081120112
Lewandowski Marek110000000001000
Kwapisz Tomasz120000008042020
Zabroski Mikołaj130000004200170
Semrau Bartłomiej140000007010210
Długaszek Patryk150000000010010

Runda 3 2011-11-27 ZS 2

19:20:00 - Basket Wałcz vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 67:10

Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Moskalewicz Jakub0
Prendecki Rafał300000030266010
Goszczyński Paweł40000000101020
Giczewski Grzegorz5
Huber Jarosław60000009123010
Macias Marcin700000012032030
Makaroński Grzegorz8
Macias Arek90000007235001
Szewczyk Tomasz1000000022614010
Symonowicz Karol110000007264010
Ograbek Krzysztof88
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kubik Marek40000000003040
Jackowiak Fabian500000002100110
Głowacki Dawid6
Frawaszek Igor70000000000000
Załachowski Adrian90000000000020
Sokołowski Oskar100000000021080
Lewandowski Marek110000002002000
Kwapisz Tomasz120000002002010
Zabroski Mikołaj13
Semrau Bartłomiej140000006007130
Długaszek Patryk150000000000000

Runda 2 2011-11-20 ZS2

16:00:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 80:20

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub400000012308010
Markowski Tomasz500000017732010
Smoczyk Paweł6000000127210740
Nowak Szymon700000024433001
Ostaszewski Karol80000009036100
Wojtalewicz Maciej10
Bednarek Mateusz110000006230000
Kożuchowski Maciej12
Kuczyński Martin13
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz99
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kubik Marek40000000002000
Jackowiak Fabian50000000105060
Głowacki Dawid6
Frawaszek Igor70000000000000
Załachowski Adrian90000006002030
Sokołowski Oskar100000000100060
Lewandowski Marek110000000006000
Kwapisz Tomasz120000004103010
Zabroski Mikołaj130000006010030
Semrau Bartłomiej140000002008020
Długaszek Patryk150000000101030

Runda 1 2011-11-12 ZS 2

16:00:00 - KS Basket Piła vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 68:5

KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Uliczka Marcin40000008135020
Tutlewski Maciej500000016458020
Pasieka Maciej60000006221020
Mostek Łukasz70000008132000
Frąckowski Mateusz80000004649120
Barański Łukasz12000000262211220
Rudnik Mateusz14
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kubik Marek40000000026010
Jackowiak Fabian500000000130180
Głowacki Dawid6
Frawaszek Igor70000000000010
Załachowski Adrian90000000000010
Sokołowski Oskar100000000143010
Lewandowski Marek110000000103030
Kwapisz Tomasz120000000020010
Zabroski Mikołaj130000000010130
Semrau Bartłomiej140000003017110
Długaszek Patryk150000002000020