Pilska Liga Koszykówki Amatorskiej

Oficjalna Strona PLKA

Krajna Squad

Kapitan zespołu: Artur Kłos tel. 532-703-620 mail arturklos@op.pl 

Skład zespołu w sezonie 2012

Mecze zespołu w sezonie 2012

Runda 11 2013-02-03 SP5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Krajna Squad 85:53

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin400000015629013
Leniec Małgorzata50000002421000
Urbaś Arkadiusz600000018909034
Witos Łukasz700000039211126
Witos Dawid9
Szymborski Łukasz10000000112111000
Grzelka Rafał11
Tabieńko Bartosz13
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200
Krajna Squad:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Wojtaszek Bartosz4
Misztal Marcin5
Bruski Łukasz60000009513011
Bruski Piotr70000008203052
Kłos Artur8
Gajewski Piotr90000004413000
Łykowski Tomasz1000000010001033
Kabatek Mateusz1200000012105040

Runda 10 2013-01-27 Sp5

14:20:00 - KS Stawiński Basket Piła Kadet vs Krajna Squad 32:71

KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Jarmołowicz Kacper50000004102050
Kowalczyk Adam70000003102101
Sokołowski Oskar100000004413280
Żółtko Radosław11
Kamiński Adam12
Przepióra Przemysław130000000005020
Sikora Maciej1400000012106021
Załachowski Adrian150000008016120
Krajna Squad:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Wojtaszek Bartosz40000008335010
Misztal Marcin500000017114010
Bruski Łukasz60000002221020
Bruski Piotr700000010223030
Kłos Artur8
Gajewski Piotr9
Łykowski Tomasz1000000093014100
Kabatek Mateusz12000000254311010

Runda 09 2013-01-20 SP5

12:40:00 - Krajna Squad vs Animals Czarnków 36:59

Krajna Squad:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Wojtaszek Bartosz40000004124080
Misztal Marcin500000013213011
Bruski Łukasz60000006303020
Bruski Piotr7
Kłos Artur80000002114110
Gajewski Piotr9
Łykowski Tomasz100000000018010
Kabatek Mateusz12000000110210030
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kołodziejczyk Marek0
Przybył Marcin60000008316102
Tabaczyński Szymon7000000174511030
Wojdziak Janek8
Brączkowski Maciej9000000171611111
Radzymiński Mariusz100000003222141
Polarczyk Kamil1100000014118150
Kłos Piotr12
Kałużyński Roman13
Majewski Krzysztof107
Janicki Marcin109
Furier Szymon112

Runda 8 2013-01-13 Sp5

14:20:00 - Vesuvio Ujście vs Krajna Squad 55:34

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kruk Maciej0
Skonieczny Marcin1
Szulc Maciej40000005611011
Koza Marcin500000082212030
Maciejewski Nikodem600000016224141
Lipiński Barłomiej7
Serówka Grzegorz1100000046210040
Kin Patryk150000006133020
Haufa Mariusz18
Dudzień Wojciech1900000012012010
Strychalski Marek210000004223100
Kłos Artur (Ujście)23
Krajna Squad:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Wojtaszek Bartosz4
Misztal Marcin50000008119010
Bruski Łukasz60000004237040
Bruski Piotr70000002242090
Kłos Artur80000009109030
Gajewski Piotr90000000000020
Łykowski Tomasz10000000110311140
Kabatek Mateusz12

Runda 7 2013-01-06 Sp5

13:30:00 - Basket Wałcz vs Krajna Squad 71:46

Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Huber Grzegorz1
Prendecki Rafał300000021333010
Goszczyński Paweł4
Giczewski Grzegorz5
Huber Jarosław60000007313010
Macias Marcin700000011542001
Nowak Michał80000000102000
Macias Arek900000013006030
Szewczyk Tomasz10
Symonowicz Karol1100000013032000
Pawlik Bartosz690000006004020
Ograbek Krzysztof101
Moskalewicz Jakub102
Krajna Squad:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Wojtaszek Bartosz4
Misztal Marcin50000001001000
Bruski Łukasz60000004113040
Bruski Piotr700000013112031
Kłos Artur80000004103030
Gajewski Piotr90000006211040
Łykowski Tomasz100000008103040
Kabatek Mateusz1200000010128030

Runda 6 2012-12-16 SP5

14:20:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Krajna Squad 35:32

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Muszyński Piotr40000002101000
Bednarek Mateusz50000004007020
Nowak Konrad60000004003010
Szałek Rafał70000005001011
Smoczyk Paweł80000006025030
Markowski Tomasz9
Wojtalewicz Maciej100000000013020
Pozorski Błażej110000000001010
Ostaszewski Karol120000006225020
Weistok Kacper130000004011110
Niespodziany Mateusz140000004006110
Justynowicz Rafał15
Krajna Squad:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Wojtaszek Bartosz4
Misztal Marcin50000004016000
Bruski Łukasz600000010112030
Bruski Piotr70000002114040
Kłos Artur80000007102000
Gajewski Piotr90000005103001
Łykowski Tomasz100000004025010
Kabatek Mateusz120000002137050

Runda 5 2012-12-09 SP5

11:00:00 - Ekipa z Guantanamo Piła vs Krajna Squad 77:44

Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Tutlewski Maciej500000025637140
Barański Łukasz700000088319010
Kamiński Grzegorz10000000250318320
Cierpiszewski Rafał11
Łuszkiewicz Patryk1200000017441030
Rzepka Adam140000002001000
Krajna Squad:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Wojtaszek Bartosz4
Misztal Marcin50000008007032
Bruski Łukasz600000010215141
Bruski Piotr70000002001000
Kłos Artur80000005015131
Gajewski Piotr90000004223030
Łykowski Tomasz100000005102121
Kabatek Mateusz1200000010207130

Runda 4 2012-12-02 SP5

15:10:00 - Krajna Squad vs Tec System Piła 41:53

Krajna Squad:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Wojtaszek Bartosz4
Misztal Marcin50000007116001
Bruski Łukasz600000015213012
Bruski Piotr70000009315001
Kłos Artur80000006112020
Gajewski Piotr90000002114000
Łykowski Tomasz100000002007020
Kabatek Mateusz12
Tec System Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Żyliński Wojciech4000000131111200
Kmieciak Kamil5
Wielądek Tomasz6
Stawiński Piotr80000004004010
Tomaszewski Dominik9
Obarski Marek10000000121214020
Lach Michał13
Skiba Marcin140000006206030
Pochylski Przemysław15
Podpora Remigiusz30
Krawiec Dawid400000005115001
Rypyść Paweł200

Runda 3 2012-11-25 Sp 5

14:20:00 - Szkoła Jazdy Expert vs Krajna Squad 65:37

Szkoła Jazdy Expert:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Uliczka Marcin6
Semrau Bartłomiej700000020230050
Suchecki Artur900000010133020
Skibiński Adam10000000193414041
Wrona Mateusz110000002345000
Jackowiak Fabian120000002302140
Rajewicz Bartosz140000008116210
Jachowicz Dawid150000004005000
Bilejczyk Bartosz240000000001000
Szumlicz Karol100
Krajna Squad:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Wojtaszek Bartosz4
Misztal Marcin500000014124014
Bruski Łukasz60000002153150
Bruski Piotr70000006325080
Kłos Artur80000004214030
Gajewski Piotr90000004425030
Łykowski Tomasz100000007004031
Kabatek Mateusz12

Runda 2 2012-11-18 SP 5

13:30:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Krajna Squad 73:33

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin2
Żuchowski Błażej40000009124011
Weiss Wojciech800000019834043
Kościerski Rafał1300000063112030
Kłodziński Paweł140000008308020
Jagła Patryk15
Ludynia Paweł21000000242116103
Lesiński Stanisław66
Klawikowski Piotr910000009415021
Gonera Damian100
Frąckowski Mateusz200
Krajna Squad:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Wojtaszek Bartosz4
Misztal Marcin50000006004020
Bruski Łukasz60000005124040
Bruski Piotr700000013243141
Kłos Artur80000004107020
Gajewski Piotr9
Łykowski Tomasz1000000052110020
Kabatek Mateusz12

Runda 1 2012-11-04 SP5

14:20:00 - TSD Sport Trzcianka vs Krajna Squad 53:36

TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kościelnik Paweł0
Kolenda Maciej4
Kościelnik Krystian70000006426040
Boch Mateusz1500000030243234
Ubycha Tomasz1600000042113100
Kawczyński Paweł200000002001000
Boch Tomasz2600000011557131
Biedny Łukasz101
Wojnicki Krzysztof103
Jaworski Krzysztof362
Krajna Squad:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Wojtaszek Bartosz4
Misztal Marcin500000012007010
Bruski Łukasz60000003125030
Bruski Piotr70000004021050
Kłos Artur80000005105020
Gajewski Piotr900000010005000
Łykowski Tomasz100000002218020
Kabatek Mateusz12