Pilska Liga Koszykówki Amatorskiej

Oficjalna Strona PLKA

Tax Consulting

Kapitan zespołu: Mariusz Kwiatkowski tel. 666041552 mail kwitas@gmail.com

http://www.biuropodatkowe.pila.pl/

Skład zespołu w sezonie 2011

Mecze zespołu w sezonie 2011

Runda 11 2012-02-26 ZS2

13:40:00 - Tax Consulting vs Basket Wałcz 27:69

Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Szałek Rafał20000004130040
Krawiec Dawid30000009332141
Gdaniec Cezary6
Justynowicz Rafał70000007004130
Kwiatkowski Mariusz13
Rytkowski Łukasz22
Rzepka Adam240000003218050
Skibiński Adam270000004012230
Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Moskalewicz Jakub0
Prendecki Rafał300000026424010
Goszczyński Paweł40000007312031
Giczewski Grzegorz50000008013000
Huber Jarosław60000006512000
Macias Marcin700000020823022
Makaroński Grzegorz8
Macias Arek90000002224130
Szewczyk Tomasz1000000003310000
Symonowicz Karol11
Ograbek Krzysztof88

Runda 10 2012-02-11 ZS2

11:40:00 - WTK Sportowa Wyrzysk vs Tax Consulting 33:38

WTK Sportowa Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Lach Bartek4
Misztal Marcin5
Bruski Łukasz600000013103021
Bruski Piotr7
Kłos Artur80000002218020
Gajewski Piotr90000003218030
Łykowski Tomasz100000006115010
Wojciechowski Ireneusz120000009114040
Liński Tomasz14
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Szałek Rafał2
Krawiec Dawid30000007011012
Gdaniec Cezary6
Justynowicz Rafał700000019108420
Kwiatkowski Mariusz130000002614030
Rytkowski Łukasz22
Rzepka Adam240000006003000
Skibiński Adam270000004003010

Runda 9 2012-01-29 ZS2

13:00:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Tax Consulting 55:39

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub40000002205000
Markowski Tomasz500000022104022
Smoczyk Paweł6
Nowak Szymon700000014102002
Ostaszewski Karol800000011229010
Wojtalewicz Maciej100000002212010
Bednarek Mateusz11
Kożuchowski Maciej120000002023110
Kuczyński Martin130000002012010
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz99
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Szałek Rafał2
Krawiec Dawid30000007213041
Gdaniec Cezary60000002001010
Justynowicz Rafał700000016005120
Kwiatkowski Mariusz130000002408040
Rytkowski Łukasz22
Rzepka Adam2400000012306110
Skibiński Adam27

Runda 8 2012-01-22 ZS 2

13:00:00 - Radosny Basket vs Tax Consulting 45:35

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000002209000
Rejewicz Jakub70000008218012
Kamiński Grzegorz9
Łabusiński Tomasz100000000001000
Kłos Łukasz13
Rajewicz Bartosz140000004006010
Seyda Michał230000002014000
Lipiński Barłomiej24000000225213045
Szulc Maciej310000007203111
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Szałek Rafał20000001016010
Krawiec Dawid300000016107024
Gdaniec Cezary6
Justynowicz Rafał70000006208220
Kwiatkowski Mariusz130000002524010
Rytkowski Łukasz22
Rzepka Adam24000000101210030
Skibiński Adam27

Runda 7 2012-01-15 ZS 2

19:20:00 - Vesuvio Ujście vs Tax Consulting 67:34

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin100000013427211
Koza Marcin50000008104000
Maciejewski Nikodem600000016415020
Kruk Maciej8
Haufa Mariusz90000004114010
Strógarek Adam10
Serówka Grzegorz110000004423030
Kin Patryk1500000018229100
Dudzień Wojciech190000004104000
Strychalski Marek21
Kłos Artur (Ujście)23
Retkowski Mariusz66
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Szałek Rafał20000000302020
Krawiec Dawid3
Gdaniec Cezary60000000000000
Justynowicz Rafał700000012316020
Kwiatkowski Mariusz130000008121030
Rytkowski Łukasz22
Rzepka Adam2400000014028120
Skibiński Adam27

Runda 6 2011-12-18 ZS2

18:40:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Tax Consulting 57:41

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin2
Golański Szymon4
Weiss Wojciech80000005642031
Kościerski Rafał130000008106010
Kłodziński Paweł1400000015338110
Jagła Patryk150000005006010
Ludynia Paweł2100000019108020
Lesiński Stanisław660000003003031
Klawikowski Piotr910000002112010
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Szałek Rafał20000002211060
Krawiec Dawid300000011152111
Gdaniec Cezary60000000000000
Justynowicz Rafał70000006511010
Kwiatkowski Mariusz1300000010802021
Rytkowski Łukasz22
Rzepka Adam240000006041030
Skibiński Adam270000006101000

Runda 5 2011-12-11 ZS2

19:20:00 - Tax Consulting vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 58:33

Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Szałek Rafał2
Krawiec Dawid30000008051010
Gdaniec Cezary60000000000020
Justynowicz Rafał700000015238020
Kwiatkowski Mariusz1300000018552120
Rytkowski Łukasz220000000112020
Rzepka Adam2400000010406030
Skibiński Adam270000007004210
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kubik Marek4
Jackowiak Fabian50000000001040
Głowacki Dawid600000013259132
Frawaszek Igor70000000001020
Załachowski Adrian90000000000020
Sokołowski Oskar100000005000031
Lewandowski Marek110000004002010
Kwapisz Tomasz120000007013071
Zabroski Mikołaj130000002011030
Semrau Bartłomiej140000000114030
Długaszek Patryk15

Runda 4 2011-12-03 ZS 2

19:20:00 - KS Basket Piła vs Tax Consulting 49:36

KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Uliczka Marcin400000010337010
Tutlewski Maciej500000011536040
Pasieka Maciej60000006254050
Mostek Łukasz70000008104020
Frąckowski Mateusz80000004437110
Barański Łukasz1200000010225030
Rudnik Mateusz14
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Szałek Rafał2
Krawiec Dawid300000012214082
Gdaniec Cezary6
Justynowicz Rafał70000007618340
Kwiatkowski Mariusz13
Rytkowski Łukasz22
Rzepka Adam24000000131111060
Skibiński Adam270000004247040

Runda 3 2011-11-27 ZS 2

18:40:00 - TSD Sport Trzcianka vs Tax Consulting 23:36

TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kolenda Maciej40000002002010
Kościelnik Krystian70000000317320
Biedny Łukasz9
Kościelnik Paweł10
Siciński Daniel130000000311120
Boch Mateusz1500000011022010
Ubycha Tomasz16
Boch Tomasz260000006377530
Kawczyński Paweł690000004126110
Kościelnik Mariusz83
Tomczyk Arkadiusz85
Jaworski Krzysztof362
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Szałek Rafał2
Krawiec Dawid30000009003061
Gdaniec Cezary60000000002000
Justynowicz Rafał700000015108210
Kwiatkowski Mariusz130000006423160
Rytkowski Łukasz22
Rzepka Adam240000006018010
Skibiński Adam2700000000010020

Runda 2 2011-11-20 ZS2

18:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Tax Consulting 41:32

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin600000011454032
Witos Łukasz700000019023042
Stawiński Piotr80000002231030
Obarski Marek9
Szymborski Łukasz100000002147010
Grzelka Rafał11
Rypyść Paweł12
Tabieńko Bartosz13
Pochylski Przemysław1400000071311051
Kajuth Rafał15
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Szałek Rafał20000004312040
Krawiec Dawid300000010112031
Gdaniec Cezary60000000000000
Justynowicz Rafał70000002115010
Kwiatkowski Mariusz130000008523080
Rytkowski Łukasz220000000002010
Rzepka Adam240000006114020
Skibiński Adam270000002003110

Runda 1 2011-11-12 ZS 2

19:20:00 - Noteć Auto GTW Jenox Chodzież vs Tax Consulting 44:53

Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Doręgowski Piotr50000000000000
Graczyk Mateusz60000003000010
Zamojc Rafał7
Weistok Kacper800000011215042
Majewski Krzysztof1000000014533012
Stefaniak Jakub110000002004060
Gawryołek Wojciech130000002102030
Woźniak Kamil140000007002001
Niespodziany Mateusz150000005014000
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Szałek Rafał20000004512020
Krawiec Dawid300000011111010
Gdaniec Cezary6
Justynowicz Rafał700000020305221
Kwiatkowski Mariusz130000003523040
Rytkowski Łukasz22
Rzepka Adam240000007215040
Skibiński Adam270000008113000

Skład zespołu w sezonie 2010

Mecze zespołu w sezonie 2010

Playoffs Runda 1 2011-02-13 ZS2

11:00:00 - Baj-Pros Ujście vs Tax Consulting 52:45

Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin1
Maciejewski Nikodem600000012212060
Serówka Grzegorz1100000051037000
Kin Patryk15000000150110230
Dudzień Wojciech190000003024021
Strychalski Marek210000007321030
Kłos Artur (Ujście)2300000010006010
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam00000004002070
Kwiatkowski Mariusz10000002335050
Szałek Rafał20000007321011
Krawiec Dawid300000010011022
Justynowicz Rafał7000000111013411
Grabowski Mateusz1500000011023021
Usurski Maciej17
Kalinowski Rafał330000000003010
Szyszłowski Waldemar333

Runda 11 2011-02-06 ZS2

11:40:00 - Megal KM Import vs Tax Consulting 43:39

Megal KM Import:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kwiatkowski Kamil500000015202011
Uliczka Marcin6
Muszyński Piotr80000002010000
Kożuchowski Jakub90000002100000
Kożuchowski Maciej100000002114110
Żyliński Wojciech120000002004030
Frąckowski Mateusz230000000121010
Iwanowicz Michał2400000011002001
Barański Łukasz260000002014010
Wrona Mateusz910000007014000
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam00000007018021
Kwiatkowski Mariusz10000006202040
Szałek Rafał20000000211100
Krawiec Dawid30000009012011
Justynowicz Rafał7
Grabowski Mateusz1500000015002023
Usurski Maciej170000000002000
Kalinowski Rafał330000002001000
Szyszłowski Waldemar333

Runda 10 2011-01-30 ZS 2

11:40:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Tax Consulting 40:38

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz5
Smoczyk Paweł60000008108010
Nowak Szymon70000006100011
Ostaszewski Karol80000000116000
Chendowski Łukasz90000000120000
Wojtalewicz Maciej100000000112000
Bednarek Mateusz110000000020000
Nowek Michał1200000016107031
Kłos Artur (Piła)1300000010111030
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam00000008136450
Kwiatkowski Mariusz10000006423030
Szałek Rafał20000009301001
Krawiec Dawid3
Justynowicz Rafał700000012209250
Grabowski Mateusz15
Usurski Maciej170000000020100
Kalinowski Rafał330000003002001
Szyszłowski Waldemar3330000000100020

Runda 9 2011-01-23 ZS 2

11:00:00 - Tax Consulting vs Ej Podaj Wyrzysk 66:43

Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam000000012018020
Kwiatkowski Mariusz10000008101120
Szałek Rafał200000013232011
Krawiec Dawid30000009313001
Justynowicz Rafał700000081411040
Grabowski Mateusz1500000012205010
Usurski Maciej17
Kalinowski Rafał330000004014010
Szyszłowski Waldemar333
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Liński Tomasz4
Prahl Radosław50000002003010
Bruski Łukasz60000001221020
Bruski Piotr700000018111024
Kłos Artur80000007015001
Gajewski Piotr900000011021021
Wąsowski Piotr100000004032020
Bielawski Łukasz11
Kłos Dawid12
Wojciechowski Ireneusz13
Olszewski Piotr14

Runda 8 2011-01-15 ZS2

12:40:00 - Radosny Basket vs Tax Consulting 56:54

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000003224010
Rejewicz Jakub700000014028020
Kamiński Grzegorz9
Łabusiński Tomasz100000004002010
Kłos Łukasz13
Seyda Michał2300000040210010
Lipiński Barłomiej2400000026127063
Szulc Maciej310000005412121
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam000000010035010
Kwiatkowski Mariusz10000008513020
Szałek Rafał20000005102011
Krawiec Dawid30000005114020
Justynowicz Rafał700000014407210
Grabowski Mateusz1500000012114000
Usurski Maciej170000000010000
Kalinowski Rafał330000000101000
Szyszłowski Waldemar333

Runda 7 2011-01-08 ZS 2

18:40:00 - Noteć Auto GTW Jenox Chodzież vs Tax Consulting 38:53

Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Piasecki Roman50000003000000
Piasecki Paweł6
Woźniak Kamil700000014121012
Weistok Kacper80000004002000
Raniewicz Krzysztof9
Majewski Krzysztof100000000003000
Stefaniak Jakub110000000020010
Pielach Tymoteusz120000003004020
Gawryołek Wojciech130000000001010
Doręgowski Piotr1400000012025021
Niespodziany Mateusz150000002011000
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam00000006214010
Kwiatkowski Mariusz10000006103010
Szałek Rafał200000010312001
Krawiec Dawid30000007101001
Justynowicz Rafał700000018009131
Grabowski Mateusz150000002023000
Usurski Maciej170000000002000
Kalinowski Rafał330000004001100
Szyszłowski Waldemar333

Runda 6 2010-12-12 ZS 2

13:40:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Tax Consulting 48:46

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin2
Łebedyński Martyn30000002011000
Golański Szymon40000006102030
Weiss Wojciech8
Kościerski Rafał1300000019107002
Kłodziński Paweł14
Jagła Patryk15
Ludynia Paweł2100000015009120
Klęsk Przemysław30
Lesiński Stanisław660000006221100
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam00000004103020
Kwiatkowski Mariusz100000011012010
Szałek Rafał20000003002001
Krawiec Dawid30000008020011
Justynowicz Rafał700000015129111
Grabowski Mateusz150000001011000
Usurski Maciej170000004001000
Kalinowski Rafał330000000001010
Szyszłowski Waldemar333

Runda 5 2010-12-05 ZS2

11:00:00 - Kufikas Basket Team Rogoźno vs Tax Consulting 1:20

Runda 4 2010-11-28 ZS 2

11:00:00 - KS Basket Piła vs Tax Consulting 28:59

KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Iwanowicz Marek50000004321040
Pozorski Błażej60000002001020
Domański Bartłomiej70000005223121
Szpak Filip8
Mostek Łukasz90000001021020
Nowak Konrad100000008153120
Lewandowski Marek110000004004110
Kwapisz Tomasz120000004012020
Zabroski Mikołaj13
Kubik Marek150000000100000
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam000000018045020
Kwiatkowski Mariusz10000000003010
Szałek Rafał200000011333011
Krawiec Dawid30000004108100
Justynowicz Rafał7000000134010240
Grabowski Mateusz150000009217031
Usurski Maciej170000000231030
Kalinowski Rafał330000004035020
Szyszłowski Waldemar333

Runda 3 2010-11-21 ZS2

13:40:00 - TSD Sport Trzcianka vs Tax Consulting 57:31

TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kościelnik Paweł1
Kościelnik Krystian70000004311000
Bartkowiak Robert80000000000000
Stępień Hubert12
Danilewicz Wojciech140000000201020
Boch Mateusz1500000019212024
Kawczyński Paweł20
Boch Tomasz2600000021013022
Stępień Mariusz450000009125030
Kościelnik Mariusz83
Tomczyk Arkadiusz85
Jaworski Krzysztof3620000004321030
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam00000006114010
Kwiatkowski Mariusz10000000121020
Szałek Rafał20000002243050
Krawiec Dawid30000005001001
Justynowicz Rafał70000006113130
Grabowski Mateusz150000008105132
Usurski Maciej17
Kalinowski Rafał330000004001040
Szyszłowski Waldemar333

Runda 2 2010-11-14 ZS 2

11:00:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Tax Consulting 33:38

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr40000003001120
Leniec Marcin60000009017021
Witos Łukasz700000010142002
Obarski Marek90000000014010
Pasieka Maciej100000003112000
Grzelka Rafał11
Dembowski Andrzej12
Tabieńko Bartosz130000002003020
Pochylski Przemysław140000006016020
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam000000010004030
Kwiatkowski Mariusz10000004016050
Szałek Rafał20000009010040
Krawiec Dawid300000020011020
Justynowicz Rafał700000051013110
Grabowski Mateusz150000005004111
Usurski Maciej17
Kalinowski Rafał330000003104001
Szyszłowski Waldemar333

Runda 1 2010-11-06 ZS 2

16:00:00 - Baj-Pros Ujście vs Tax Consulting 69:37

Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin1
Maciejewski Nikodem600000020257010
Serówka Grzegorz110000004939000
Kin Patryk15
Dudzień Wojciech190000007002011
Strychalski Marek2100000017633011
Kłos Artur (Ujście)2300000021202021
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam00000008208030
Kwiatkowski Mariusz10000005304050
Szałek Rafał20000000000020
Krawiec Dawid30000005002010
Justynowicz Rafał70000007308031
Grabowski Mateusz150000005023110
Usurski Maciej170000002002000
Kalinowski Rafał330000005003121
Szyszłowski Waldemar333