Pilska Liga Koszykówki Amatorskiej

Oficjalna Strona PLKA

Elbex Piła

Kapitan zespołu: Łukasz Ryczek tel. 515 078 611 mail elbex@elbex.pila.pl

Skład zespołu w sezonie 2015

Mecze zespołu w sezonie 2015

11 Kolejka 2016-02-21 Sp5

13:30:00 - Dziady Team Piła vs Elbex Piła 100:74
Sponsor meczu:

Dziady Team Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Przewoźniak Grzegorz48170.47100023223007
Muszyński Paweł7
Weiss Wojciech8470.57100011800013
Makowski Marcin100000000121000
Podpora Remigiusz11350.6000007103111
Krzemiński Piotr128160.50000020310014
Krzemiński Łukasz147140.50000020204016
Ludynia Paweł21890.889340.750192219110
Jagła Patryk99
Kobus Arkadiusz100
Makarski Paweł105
Kobus Bartosz200
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz310170.588010.000207115030
Palmąka Sebastian514270.519120.50029104020
Palmąka Łukasz7280.250340.75071217060
Woliński Cezary8
Ryczek Łukasz10240.5000006306012
Nowicki Michal135140.35700012226202
Radowski Marcin19
Stadnik Grzegorz23
Moryn Rafał33

10 Kolejka 2016-02-14 Sp5

11:00:00 - Elbex Piła vs Profil Piła Podlasie 40:29
Sponsor meczu:

Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz36100.600240.50014308020
Palmąka Sebastian5690.667470.57116317010
Palmąka Łukasz7150.200020.0002512040
Woliński Cezary8
Ryczek Łukasz102110.182111.0006015021
Nowicki Michal13140.2500002117120
Radowski Marcin19010.0000000211010
Stadnik Grzegorz23
Moryn Rafał33
Profil Piła Podlasie:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Białkowski Oskar13100.3000006134040
Justynowicz Rafał9190.111120.5003417220
Sadłowski Mateusz11
Dominczak Oskar12
Sikora Maciej19490.444111.00010001011
Lewandowski Jakub59170.1430002135010
Chomont Mariusz66
Szałek Rafał77
Przepióra Przemysław884120.3330008136050
Krawiec Dawid99
Cerba Łukasz190

9 Kolejka 2016-02-07 Sp5

14:40:00 - Elbex Piła vs Kama Złotów 55:66

Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz3580.625010.00010214020
Palmąka Sebastian511160.688460.66726108030
Palmąka Łukasz7250.4000005717041
Woliński Cezary8
Ryczek Łukasz10160.1670003012021
Nowicki Michal130000000000000
Radowski Marcin19590.55600011123021
Stadnik Grzegorz23
Moryn Rafał33
Kama Złotów:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kurcin Przemysław110160.625441.000271210023
Kasak Grzegorz4120.5000002232010
Pająk Dawid6450.8000008112120
Kwiatkowski Marcin7010.0000000000000
Klóska Przemysław8
PożądkaLipiński Rafał10380.3750009001013
Kołodziejski Mateusz12010.0000000001010
Golla Łukasz22360.500060.00061015010
Kucharz Marcin34260.333240.5006311120
Marszałek Radosław35150.2000002020000
Cierpiszewski Rafał77130.3330002101010
Haraf Mirosław91250.4000004114010

8 Kolejka 2016-01-31 Sp5

13:30:00 - Vesuvio Ujście vs Elbex Piła 90:48
Sponsor meczu:

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin14100.4000008308020
Szulc Maciej4
Koza Marcin5
Maciejewski Nikodem6340.7500006524020
Kamiński Grzegorz7480.5000008405000
Rajewicz Bartosz118130.615221.00018017100
Kin Patryk15490.444230.66711328021
Dudzień Wojciech19
Strychalski Marek21230.6670004602020
Kłos Artur (Ujście)238140.571111.00018517041
Lipiński Barłomiej248120.66700017308011
Serówka Grzegorz100
Skonieczny Arkadiusz200
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz3
Palmąka Sebastian57130.538130.33315434010
Palmąka Łukasz76180.33300012503020
Woliński Cezary86200.300340.75018122043
Ryczek Łukasz103100.3000003215031
Nowicki Michal13
Radowski Marcin19
Stadnik Grzegorz23
Moryn Rafał33010.0000000224010

7 kolejka 2016-01-24 Sp 5

13:30:00 - Basket Wałcz vs Elbex Piła 62:57
Sponsor meczu:

Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Huber Grzegorz1
Prendecki Rafał3230.667060.0008406030
Gembarski Adam4
Szczepański Dawid5
Huber Jarosław6120.500020.0002101010
Macias Marcin78160.50000018206012
Nowak Michał8250.400020.0004404010
Macias Arek98110.72700016222350
Garsztka Maciej10221.0000004130010
Paluch Grzegorz115100.50000010245020
Pawlik Bartosz69
Moskalewicz Jakub1000000000000000
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz35100.50000010214030
Palmąka Sebastian58110.727020.00016133110
Palmąka Łukasz7460.667120.5009453030
Woliński Cezary8580.625260.33314231022
Ryczek Łukasz10260.3330006212022
Nowicki Michal13
Radowski Marcin19120.5000002103020
Stadnik Grzegorz230000000000000
Moryn Rafał330000000004000

6 Kolejka 2016-01-17 Sp5

14:20:00 - TSD Sport Trzcianka vs Elbex Piła 63:62

TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Zimny Robert00000000000000
Kościelnik Paweł1590.556111.00011319040
Boch Tomasz12490.4440008121030
Boch Mateusz156100.60000013302011
Ubycha Tomasz16260.3330004003000
Kawczyński Paweł20
Kościelnik Mariusz22
Kościelnik Krystian77441.0000009237021
Szczyżański Bartosz100130.3330003003011
Jaworski Krzysztof362600360.50015523140
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz36100.600450.80016022020
Palmąka Sebastian510120.833240.50022234020
Palmąka Łukasz7020.0000000411030
Woliński Cezary8060.000450.8004244010
Ryczek Łukasz104110.364111.00013202024
Nowicki Michal13
Radowski Marcin19360.5000007120011
Stadnik Grzegorz23
Moryn Rafał330000000011010

4 Kolejka 2015-12-13 SP5

14:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Elbex Piła 94:35

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4130.3330003614001
Urbaś Arkadiusz6
Klawikowski Piotr7470.571120.50010501021
Witos Dawid88110.727221.00018804010
Kajuth Rafał9690.66700012403000
Skibiński Adam11230.6670004004000
Moryn Marcin1211150.733260.333252113111
Kościerski Rafał13460.667221.000101112110
Pierzchała Marcin14470.571331.00012217111
Pasieka Maciej100
Kłodziński Paweł200
Leniec Małgorzata500
Grzelka Rafał600
Witos Łukasz700
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz3190.111140.2503002010
Palmąka Sebastian5390.3330006213010
Palmąka Łukasz73150.200140.2508306011
Woliński Cezary8160.167450.8006301000
Ryczek Łukasz10260.3330006001002
Nowicki Michal13
Radowski Marcin19250.4000004002030
Stadnik Grzegorz23040.0000000102010
Moryn Rafał33111.0000002002010

3 Kolejka 2015-12-06 SP5

12:40:00 - Megal KM Import vs Elbex Piła 69:55
Sponsor meczu:

Megal KM Import:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Czerniejewski Michał13100.3000006121020
Bednarek Mateusz5030.0000000200020
Gonera Damian6120.5000002108010
Baum Marek76120.50000016422024
Ostaszewski Karol8
Kłos Artur (Piła)90000000000000
Kożuchowski Maciej10450.800130.3339203120
Marasek Tomasz20
Szyszłowski Waldemar30
Jackowiak Fabian35150.2000003722041
Smoczyk Paweł4015200.750360.500331010010
Kalinowski Rafał55
Martenka Kamil89010.0000000002000
Cierpicki Szymon500
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz3690.667111.00013033050
Palmąka Sebastian5670.857010.00012215010
Palmąka Łukasz7270.286120.5005713050
Woliński Cezary8480.500331.00013213012
Ryczek Łukasz10250.4000006010002
Nowicki Michal13
Radowski Marcin19350.6000006221140
Stadnik Grzegorz23
Moryn Rafał330000000010020

2 Kolejka 2015-11-29 SP5

11:00:00 - KS Basket Piła vs Elbex Piła 73:40

KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Żebrowski Kacper0
Gaweł Konrad5690.667010.00012031010
Lebiedz Tomasz6
Rutkowski Jakub7360.500240.5009218001
Uliczka Marcin96160.375000145710042
Maroszek Dominik11060.0000000003000
Pochylski Tomasz15
Grabowski Mikołaj32260.333111.0006421021
Pochylski Przemysław34580.625130.33311018010
Sobkowiak Adrian557150.467000161044142
Flitta Kacper100
Wrzeszcz Kajetan200221.0000005001001
Gliński Kamil300
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz3590.556221.00012229040
Palmąka Sebastian55110.45500010338140
Palmąka Łukasz7370.429260.3338216080
Woliński Cezary82140.143120.5005203040
Ryczek Łukasz10160.167221.0005103221
Nowicki Michal13
Radowski Marcin19
Stadnik Grzegorz23020.0000000016130
Moryn Rafał33

1 Kolejka 2015-11-22 Sp5

11:50:00 - Ekipa z Guantanamo Piła vs Elbex Piła 70:50
Sponsor meczu:

Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Tutlewski Maciej5
Wrona Mateusz6
Łuszkiewicz Patryk7460.6670008313010
Tabaczyński Szymon96120.500221.00014316440
Frąckowski Mateusz133120.250221.00010323022
Rzepka Adam17450.800120.5009018020
Polarczyk Kamil23
Mostek Łukasz309140.643120.50021206022
Cierpicki Tomasz33130.3330002126100
Barański Łukasz34380.3750006614020
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz38160.50000016119110
Palmąka Sebastian56110.545010.00012315060
Palmąka Łukasz74130.3080009621011
Woliński Cezary83130.231111.0008404031
Ryczek Łukasz10140.2500003211011
Nowicki Michal13
Radowski Marcin19140.2500002013020
Stadnik Grzegorz23020.0000000000000
Moryn Rafał330000000000000

Skład zespołu w sezonie 2014

Mecze zespołu w sezonie 2014

Playoffs Runda 1 Mecz 2 2015-02-15 Sp5

12:40:00 - Basket Wałcz vs Elbex Piła 68:57
Sponsor meczu:

Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Huber Grzegorz100000019204021
Prendecki Rafał3
Stańczak Maciej40000002103100
Giczewski Grzegorz5
Huber Jarosław6
Macias Marcin700000018414032
Nowak Michał80000005305000
Macias Arek9000000104113320
Garsztka Maciej100000004103010
Paluch Grzegorz11
Pawlik Bartosz6900000010029011
Symonowicz Karol110
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz3
Palmąka Sebastian500000019138010
Palmąka Łukasz70000004604040
Ryczek Łukasz100000003101011
Nowicki Michal13000000131114001
Radowski Marcin19
Treściński Michał2300000016414011
Moryn Rafał330000002117020

Playoffs Runda 1 mecz1 2015-02-08 Sp5

14:20:00 - Basket Wałcz vs Elbex Piła 63:64

Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Huber Grzegorz10000000212020
Prendecki Rafał300000010206011
Stańczak Maciej4
Giczewski Grzegorz5
Huber Jarosław6
Macias Marcin700000018402024
Nowak Michał8
Macias Arek9000000204411111
Garsztka Maciej100000002102000
Paluch Grzegorz110000002213020
Pawlik Bartosz6900000011216011
Symonowicz Karol110
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz3000000172010110
Palmąka Sebastian500000030228031
Palmąka Łukasz70000005503030
Ryczek Łukasz100000006212012
Nowicki Michal1300000061013520
Radowski Marcin19
Treściński Michał23
Moryn Rafał330000000012210

Kolejka 11 2015-02-01 Sp5

11:50:00 - Vesuvio Ujście vs Elbex Piła 56:55

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin10000002001010
Szulc Maciej400000011402013
Koza Marcin5000000152113011
Maciejewski Nikodem6
Kamiński Grzegorz7000000120010200
Serówka Grzegorz11
Kin Patryk15
Haufa Mariusz18
Dudzień Wojciech190000008313012
Strychalski Marek210000008815051
Kłos Artur (Ujście)23
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz3
Palmąka Sebastian5000000194213040
Palmąka Łukasz700000011628020
Ryczek Łukasz1000000012102004
Nowicki Michal130000009008210
Radowski Marcin19
Treściński Michał230000004012000
Moryn Rafał330000000014000

Kolejka 10 2015-01-24 Sp5

12:40:00 - KTK Kredyty.pila.pl vs Elbex Piła 36:55
Sponsor meczu:

KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000000000000
Malinowski Daniel60000002106110
Subczyński Karol7
Rożek Tymoteusz8
Woliński Cezary90000004203030
Sadłowski Mateusz100000008212040
Lewandowski Jakub12
Rutkowski Jakub13000000101010040
Płaniewski Michał140000000000000
Branbar Dariusz23
Kortus Łukasz320000007003010
Borowicz Filip720000005001011
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz3000000151310010
Palmąka Sebastian500000011325020
Palmąka Łukasz700000010615011
Ryczek Łukasz10
Nowicki Michal1300000014118200
Radowski Marcin19
Treściński Michał230000005423011
Moryn Rafał330000000107100

Kolejka 9 2015-01-18 Sp5

13:30:00 - Elbex Piła vs Kama Złotów 43:72

Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz300000014027020
Palmąka Sebastian50000007626030
Palmąka Łukasz700000011634050
Ryczek Łukasz100000000102020
Nowicki Michal1300000011022111
Radowski Marcin19
Treściński Michał230000000110000
Moryn Rafał330000000004110
Kama Złotów:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kurcin Przemysław1
Nowak Rafał50000006220030
Pająk Dawid6000000164010310
Kwiatkowski Marcin70000004307030
Klóska Przemysław80000000024010
PożądkaLipiński Rafał10
Włoszczyński Sławomir2200000010514000
Kucharz Marcin340000009325040
Marszałek Radosław3500000021130010
Haraf Mirosław910000006608240
Aleksiewicz Marcin102
Borkowski Robert800

Kolejka 7 2015-01-04 SP 5

12:40:00 - Basket Wałcz vs Elbex Piła 46:44
Sponsor meczu:

Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Huber Grzegorz1
Prendecki Rafał300000013525010
Stańczak Maciej4
Giczewski Grzegorz5
Huber Jarosław60000002304000
Macias Marcin7
Nowak Michał8
Macias Arek900000010237130
Garsztka Maciej100000002100010
Paluch Grzegorz11000000100012060
Pawlik Bartosz690000009003010
Symonowicz Karol110
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz30000008002000
Palmąka Sebastian500000013313110
Palmąka Łukasz70000009123030
Ryczek Łukasz100000005002021
Nowicki Michal130000002014300
Radowski Marcin19
Treściński Michał230000005101010
Moryn Rafał330000002112010

Kolejka 6 2014-12-14 SP5

14:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Elbex Piła 73:62

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin400000016437004
Leniec Małgorzata50000004100000
Urbaś Arkadiusz6000000171017012
Witos Łukasz700000021512113
Witos Dawid800000015428020
Grzeszczak Piotr9
Skibiński Adam11
Tabieńko Bartosz13
Kajuth Rafał60
Mikołajczak Jakub200
Pochylski Przemysław300
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz300000017107040
Palmąka Sebastian500000025517020
Palmąka Łukasz700000010403040
Ryczek Łukasz100000000101000
Nowicki Michal1300000084014110
Radowski Marcin19
Treściński Michał230000002224000
Moryn Rafał330000000104000

Kolejka 5 2014-12-07 SP5

14:20:00 - Elbex Piła vs Profil Piła Podlasie 38:27

Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz30000009309110
Palmąka Sebastian500000016314000
Palmąka Łukasz70000006445021
Ryczek Łukasz100000000021000
Nowicki Michal130000006018210
Radowski Marcin190000000010010
Treściński Michał230000001120020
Moryn Rafał330000000023010
Profil Piła Podlasie:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baum Marek10000006022130
Justynowicz Rafał70000006108110
Nitek Dawid90000000002020
Kwiatkowski Mariusz110000004122030
Przepióra Przemysław120000002104010
Cerba Łukasz19
Gaura Przemysław59
Chomont Mariusz66
Mostek Łukasz88
Krawiec Dawid990000006113022
Czerniejewski Michał2000000000101020

Kolejka 4 2014-11-30 SP5

12:40:00 - KS Basket Piła vs Elbex Piła 52:48
Sponsor meczu:

KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Gaweł Konrad50000000103010
Uliczka Marcin60000004325030
Ludynia Paweł70000000000000
Lipiński Barłomiej800000019227032
Żebrowski Kacper90000002110000
Rajewicz Bartosz110000006101030
Bielecki Patryk130000006000012
Pasieka Maciej150000004514010
Pawełczak Mateusz10000000011124010
Sobkowiak Adrian200
Maroszek Dominik300
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz30000002103010
Palmąka Sebastian500000017033110
Palmąka Łukasz700000014245090
Ryczek Łukasz100000000013120
Nowicki Michal1300000011008321
Radowski Marcin19
Treściński Michał230000002224030
Moryn Rafał330000002115010

Kolejka 3 2014-11-23 SP5

13:30:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Elbex Piła 63:41
Sponsor meczu:

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin20000003201011
Weiss Wojciech80000006612030
Pierzchała Marcin1000000011143023
Kościerski Rafał1300000013206220
Kłodziński Paweł14
Rypyść Paweł15
Moryn Marcin2100000021116130
Klawikowski Piotr910000002724010
Frąckowski Mateusz1410000007104101
Gonera Damian2000000000008010
Barchan Piotr400
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz300000014006040
Palmąka Sebastian50000002313020
Palmąka Łukasz700000012113032
Ryczek Łukasz100000000001000
Nowicki Michal130000008027010
Radowski Marcin190000000441020
Treściński Michał230000003213041
Moryn Rafał330000002117000

Kolejka 2 2014-11-09 SP5

11:00:00 - TSD Sport Trzcianka vs Elbex Piła 58:42
Sponsor meczu:

TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Zuzaniuk Paweł00000000111020
Kościelnik Paweł100000082010030
Boch Tomasz12
Boch Mateusz1500000012010012
Ubycha Tomasz160000004107110
Kawczyński Paweł200000006116100
Kościelnik Mariusz22
Kościelnik Krystian7700000015304021
Szulc Łukasz100
Nowak Konrad2000000002003010
Orłowski Kasper300
Jaworski Krzysztof36200000011811050
Lemański Jarosław400
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz300000018116020
Palmąka Sebastian50000004403010
Palmąka Łukasz70000006222050
Ryczek Łukasz100000000001000
Nowicki Michal130000002126200
Radowski Marcin190000004100010
Treściński Michał230000006222010
Moryn Rafał330000002003040

Kolejka 1 2014-10-26 SP5

11:00:00 - Ekipa z Guantanamo Piła vs Elbex Piła 77:37
Sponsor meczu:

Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Grabowski Mikołaj00000000000010
Tabaczyński Szymon400000014156002
Tutlewski Maciej500000020846001
Barański Łukasz600000019448131
Łuszkiewicz Patryk70000000001000
Jarmołowicz Kacper80000005201040
Przybył Marcin9
Cierpiszewski Rafał10
Polarczyk Kamil110000007107010
Cierpicki Tomasz120000006207000
Rzepka Adam170000006103010
Żyliński Wojciech100
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz300000015017020
Palmąka Sebastian50000006202010
Palmąka Łukasz70000008204040
Ryczek Łukasz100000002102010
Nowicki Michal130000002016010
Radowski Marcin190000000000000
Treściński Michał230000002403000
Moryn Rafał330000002017020