Pilska Liga Koszykówki Amatorskiej

Oficjalna Strona PLKA

Ej Podaj Wyrzysk

Kapitan zespołu: Artur Kłos tel. 664-447-839 mail arturklos@op.pl

Skład zespołu w sezonie 2013

Mecze zespołu w sezonie 2013

1 Runda Playoffs mecze B 2014-03-23 SP 5

14:20:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Ej Podaj Wyrzysk 40:43
Sponsor meczu:

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł0000000110112010
Łabusiński Tomasz40000000031010
Bednarek Mateusz50000003110001
Nowak Konrad60000002225010
Baum Marek70000002012155
Wojtalewicz Maciej100000002212010
Wróbel Paweł110000006013020
Marszałek Radosław1200000012015031
Skibiński Adam130000002007000
Załachowski Adrian14
Niespodziany Mateusz15
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal0
Kabatek Mateusz3000000141210010
Lach Bartek6
Palmąka Łukasz70000002018020
Kłos Artur80000003105041
Gajewski Piotr90000002004000
Bruski Piotr130000005122050
Palmąka Sebastian250000009306000
Bruski Łukasz330000008105050
Kłysz Mariusz77
Misztal Marcin78
Łykowski Tomasz99
Przepióra Przemysław200

1 Runda Playoffs 2014-03-09 SP 5

14:20:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Ej Podaj Wyrzysk 44:52
Sponsor meczu:

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł0000000101210150
Łabusiński Tomasz40000008144020
Bednarek Mateusz50000008110012
Nowak Konrad60000005006020
Baum Marek70000005102030
Wojtalewicz Maciej100000003205031
Wróbel Paweł110000002014000
Marszałek Radosław12
Skibiński Adam13
Załachowski Adrian14
Niespodziany Mateusz15
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal0
Kabatek Mateusz3
Lach Bartek6
Palmąka Łukasz70000008300020
Kłos Artur80000008003060
Gajewski Piotr90000000105030
Bruski Piotr130000002144040
Palmąka Sebastian25000000260111240
Bruski Łukasz330000008229030
Kłysz Mariusz77
Misztal Marcin78
Łykowski Tomasz99
Przepióra Przemysław200

Runda 11 2014-03-02 SP 5

12:40:00 - Ej Podaj Wyrzysk vs Dziady Team Piła 42:43
Sponsor meczu:

Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal0
Kabatek Mateusz3000000151017020
Lach Bartek6
Palmąka Łukasz700000011021010
Kłos Artur80000000104010
Gajewski Piotr90000000004020
Bruski Piotr130000002211030
Palmąka Sebastian250000003111010
Bruski Łukasz330000007110040
Kłysz Mariusz77
Misztal Marcin78
Łykowski Tomasz990000004003010
Przepióra Przemysław200
Dziady Team Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Przewoźniak Grzegorz4
Pasternak Dawid7
Ostaszewski Karol8
Makarski Paweł100000007111001
Podpora Remigiusz1100000053112030
Krzemiński Piotr120000006133000
Muszyński Paweł1300000022113004
Krzemiński Łukasz14
Ludynia Paweł21
Obarski Marek320000003158030
Pogorzelski Andrzej100

Runda 10 2014-02-23 SP 5

12:40:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Ej Podaj Wyrzysk 50:33
Sponsor meczu:

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł00000006125130
Łabusiński Tomasz40000002210010
Bednarek Mateusz50000005011001
Nowak Konrad60000002013010
Baum Marek70000009011013
Wojtalewicz Maciej100000000101010
Wróbel Paweł110000002103020
Marszałek Radosław1200000022022020
Skibiński Adam1300000020010000
Załachowski Adrian14
Niespodziany Mateusz15
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal0
Kabatek Mateusz300000010005010
Lach Bartek6
Palmąka Łukasz7
Kłos Artur8
Gajewski Piotr90000004123140
Bruski Piotr130000002011040
Palmąka Sebastian2500000010133020
Bruski Łukasz330000007004010
Kłysz Mariusz77
Misztal Marcin78
Łykowski Tomasz990000000307030
Przepióra Przemysław200

Runda 9 2014-02-02 SP 5

11:50:00 - Ej Podaj Wyrzysk vs Basket Wałcz 49:72
Sponsor meczu:

Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal00000001002110
Kabatek Mateusz300000018108020
Lach Bartek6
Palmąka Łukasz70000005107040
Kłos Artur8
Gajewski Piotr90000000013040
Bruski Piotr130000007111100
Palmąka Sebastian2500000016302000
Bruski Łukasz330000002100040
Kłysz Mariusz77
Misztal Marcin78
Łykowski Tomasz99
Przepióra Przemysław2000000000010100
Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Huber Grzegorz100000011201000
Prendecki Rafał300000029253110
Goszczyński Paweł4
Giczewski Grzegorz5
Huber Jarosław60000006315000
Macias Marcin70000007124021
Nowak Michał8
Macias Arek90000008203210
Woźniak Patryk100000002102000
Symonowicz Karol110000009115000
Pawlik Bartosz69
Moskalewicz Jakub100

Runda 8 2014-01-26 SP5

11:50:00 - Ej Podaj Wyrzysk vs KTK Kredyty.pila.pl 70:25
Sponsor meczu:

Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal00000008122120
Kabatek Mateusz3000000262311000
Lach Bartek6
Palmąka Łukasz700000012224050
Kłos Artur80000006114020
Gajewski Piotr90000000033000
Bruski Piotr130000008331030
Palmąka Sebastian250000002336010
Bruski Łukasz330000008321040
Kłysz Mariusz77
Misztal Marcin78
Łykowski Tomasz99
Przepióra Przemysław200
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000002010020
Malinowski Daniel60000002002030
Woliński Cezary90000004124150
Sadłowski Mateusz100000002002090
Szałański Mateusz11
Lewandowski Jakub120000007113040
Grabowski Mikołaj13
Subczyński Karol140000000011020
Grabas Dawid16
Sommerfeld Damian17
Podemski Maksymilian210000000101010
Wajer Bartłomiej24
Kortus Łukasz320000005000020
Rutkowski Jakub410000000000000
Borowicz Filip720000003021000

Runda 7 2014-01-19 SP5

12:40:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Ej Podaj Wyrzysk 65:34
Sponsor meczu:

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Krawiec Dawid0
Makowski Marcin200000013133010
Klęsk Przemysław40000008119040
Weiss Wojciech800000015863032
Barchan Piotr100000004200010
Semrau Bartłomiej120000002002000
Kościerski Rafał13
Kłodziński Paweł1400000014123100
Rypyść Paweł15
Moryn Marcin2100000090112000
Klawikowski Piotr91
Żuchowski Błażej200
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal0
Kabatek Mateusz3000000191210040
Lach Bartek6
Palmąka Łukasz70000004105030
Kłos Artur80000004011040
Gajewski Piotr90000002236020
Bruski Piotr13
Palmąka Sebastian250000003014040
Bruski Łukasz330000002112020
Kłysz Mariusz77
Misztal Marcin780000000201010
Łykowski Tomasz99
Przepióra Przemysław200

Runda 6 2014-01-12 SP 5

13:30:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Ej Podaj Wyrzysk 56:40

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000004101111
Leniec Małgorzata50000000001000
Urbaś Arkadiusz6000000221112051
Witos Łukasz700000016302023
Witos Dawid8
Uliczka Marcin9
Rudnik Mateusz10
Grzelka Rafał11
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz130000002205000
Szymborski Łukasz1500000012117020
Pasieka Maciej200
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal0
Kabatek Mateusz300000018139010
Lach Bartek6
Palmąka Łukasz7
Kłos Artur80000002101000
Gajewski Piotr9
Bruski Piotr130000006000040
Palmąka Sebastian250000002000020
Bruski Łukasz330000005111011
Kłysz Mariusz770000002005010
Misztal Marcin780000005205020
Łykowski Tomasz99
Przepióra Przemysław200

Runda 5 2014-01-05 Sp 5

14:20:00 - Ej Podaj Wyrzysk vs Ekipa z Guantanamo Piła 39:80
Sponsor meczu:

Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal0
Kabatek Mateusz300000015125110
Lach Bartek6
Palmąka Łukasz70000004004131
Kłos Artur80000004101020
Gajewski Piotr90000002001000
Bruski Piotr130000000200020
Palmąka Sebastian250000005108030
Bruski Łukasz330000007005021
Kłysz Mariusz77
Misztal Marcin780000002001010
Łykowski Tomasz99
Przepióra Przemysław200
Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Tutlewski Maciej5000000191124020
Barański Łukasz6000000243310224
Łuszkiewicz Patryk700000011220001
Mostek Łukasz8
Kamiński Grzegorz9000000100110020
Cierpiszewski Rafał10
Justynowicz Rafał11
Tymko Artur12
Rzepka Adam1700000016027010

Runda 4 2013-12-22 SP 5

12:40:00 - TSD Sport Trzcianka vs Ej Podaj Wyrzysk 79:39
Sponsor meczu:

TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kawczyński Paweł00000000000000
Kościelnik Paweł10000009345030
Kolenda Maciej4
Boch Tomasz1200000013221200
Danilewicz Wojciech14
Boch Mateusz1500000020520023
Ubycha Tomasz1600000010101000
Kościelnik Mariusz220000002110010
Kościelnik Krystian7700000011113012
Jaworski Krzysztof3620000006423050
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal00000000115140
Kabatek Mateusz300000015028040
Lach Bartek60000004002040
Palmąka Łukasz70000004103010
Kłos Artur80000000021150
Gajewski Piotr9
Bruski Piotr130000004100050
Palmąka Sebastian250000006003020
Bruski Łukasz330000001001020
Kłysz Mariusz770000000011030
Misztal Marcin780000005102020
Łykowski Tomasz99
Przepióra Przemysław200

Runda 3 2013-12-15 SP 5

14:20:00 - Vesuvio Ujście vs Ej Podaj Wyrzysk 81:41

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Strógarek Adam0
Skonieczny Marcin10000002207010
Szulc Maciej40000000303000
Koza Marcin50000008008022
Maciejewski Nikodem600000024218021
Lipiński Barłomiej700000019719020
Serówka Grzegorz11
Kin Patryk1500000014105020
Haufa Mariusz18
Dudzień Wojciech190000006202002
Strychalski Marek210000008315020
Kłos Artur (Ujście)23
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal00000004121420
Kabatek Mateusz300000017119050
Lach Bartek6
Palmąka Łukasz7
Kłos Artur80000004211010
Gajewski Piotr9
Bruski Piotr130000002122040
Palmąka Sebastian25
Bruski Łukasz330000005510021
Kłysz Mariusz770000000013000
Misztal Marcin780000009204021
Łykowski Tomasz99
Przepióra Przemysław200

1 Runda 2013-12-01 SP 5

12:40:00 - Ej Podaj Wyrzysk vs Animals Czarnków 46:58
Sponsor meczu:

Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal0
Kabatek Mateusz3000000135213000
Lach Bartek6
Palmąka Łukasz70000008502070
Kłos Artur80000007104030
Gajewski Piotr9
Bruski Piotr13
Palmąka Sebastian25
Bruski Łukasz330000005222031
Kłysz Mariusz770000006042010
Misztal Marcin780000007103011
Łykowski Tomasz99
Przepióra Przemysław200
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz0
Pierzchała Marcin10000008212012
Wojdziak Janek500000080011010
Przybył Marcin600000013213073
Tabaczyński Szymon700000019226041
Brączkowski Maciej9
Radzymiński Mariusz100000006114022
Polarczyk Kamil110000004004010
Geremek Sebastian12
Furier Szymon130000000001000
Kałużyński Roman100
Kołodziejczyk Marek200

Skład zespołu w sezonie 2010

Mecze zespołu w sezonie 2010

Runda 11 2011-02-06 ZS2

11:00:00 - KS Basket Piła vs Ej Podaj Wyrzysk 34:36

KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Iwanowicz Marek50000004334030
Pozorski Błażej6
Domański Bartłomiej70000003043081
Szpak Filip8000000170112230
Mostek Łukasz9
Nowak Konrad10
Lewandowski Marek110000006007020
Kwapisz Tomasz12
Zabroski Mikołaj130000002131040
Kubik Marek150000002013010
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Liński Tomasz40000005022010
Prahl Radosław5
Bruski Łukasz60000002025030
Bruski Piotr70000006122030
Kłos Artur80000004012050
Gajewski Piotr90000007112000
Wąsowski Piotr100000004044020
Bielawski Łukasz110000008014000
Kłos Dawid120000000001000
Wojciechowski Ireneusz13
Olszewski Piotr14

Runda 10 2011-01-30 ZS 2

13:40:00 - TSD Sport Trzcianka vs Ej Podaj Wyrzysk 83:36

TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kościelnik Paweł1
Kościelnik Krystian700000015249113
Bartkowiak Robert80000000200010
Stępień Hubert12
Danilewicz Wojciech14
Boch Mateusz1500000022213003
Kawczyński Paweł20
Boch Tomasz2600000032227026
Stępień Mariusz45
Kościelnik Mariusz830000002317000
Tomczyk Arkadiusz85
Jaworski Krzysztof36200000012429151
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Liński Tomasz4
Prahl Radosław5
Bruski Łukasz60000006302022
Bruski Piotr70000006321060
Kłos Artur80000002103000
Gajewski Piotr90000008006020
Wąsowski Piotr1000000010128100
Bielawski Łukasz110000004014000
Kłos Dawid12
Wojciechowski Ireneusz13
Olszewski Piotr14

Runda 9 2011-01-23 ZS 2

11:00:00 - Tax Consulting vs Ej Podaj Wyrzysk 66:43

Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam000000012018020
Kwiatkowski Mariusz10000008101120
Szałek Rafał200000013232011
Krawiec Dawid30000009313001
Justynowicz Rafał700000081411040
Grabowski Mateusz1500000012205010
Usurski Maciej17
Kalinowski Rafał330000004014010
Szyszłowski Waldemar333
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Liński Tomasz4
Prahl Radosław50000002003010
Bruski Łukasz60000001221020
Bruski Piotr700000018111024
Kłos Artur80000007015001
Gajewski Piotr900000011021021
Wąsowski Piotr100000004032020
Bielawski Łukasz11
Kłos Dawid12
Wojciechowski Ireneusz13
Olszewski Piotr14

Runda 8 2011-01-15 ZS2

10:40:00 - Baj-Pros Ujście vs Ej Podaj Wyrzysk 103:28

Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin100000014227224
Maciejewski Nikodem6000000245137032
Serówka Grzegorz1100000087311010
Kin Patryk15
Dudzień Wojciech19
Strychalski Marek2100000025524011
Kłos Artur (Ujście)2300000032566010
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Liński Tomasz40000003002070
Prahl Radosław50000000101010
Bruski Łukasz60000004113090
Bruski Piotr7
Kłos Artur80000004000020
Gajewski Piotr900000010122070
Wąsowski Piotr100000007011031
Bielawski Łukasz11
Kłos Dawid12
Wojciechowski Ireneusz13
Olszewski Piotr14

Runda 7 2011-01-08 ZS 2

17:20:00 - Megal KM Import vs Ej Podaj Wyrzysk 69:36

Megal KM Import:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kwiatkowski Kamil50000007102021
Uliczka Marcin600000014113000
Muszyński Piotr80000006220002
Kożuchowski Jakub900000011010000
Kożuchowski Maciej100000002116020
Żyliński Wojciech120000006010010
Frąckowski Mateusz230000006012031
Iwanowicz Michał2400000010201100
Barański Łukasz260000005226100
Wrona Mateusz910000002219020
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Liński Tomasz40000007015040
Prahl Radosław50000002011000
Bruski Łukasz60000004002020
Bruski Piotr70000006000040
Kłos Artur80000000000020
Gajewski Piotr900000010004010
Wąsowski Piotr100000005013010
Bielawski Łukasz11
Kłos Dawid12
Wojciechowski Ireneusz13
Olszewski Piotr14

Runda 6 2010-12-12 ZS 2

11:00:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Ej Podaj Wyrzysk 53:23

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz500000011120110
Smoczyk Paweł6000000123211220
Nowak Szymon70000004014000
Ostaszewski Karol80000000116120
Chendowski Łukasz9
Wojtalewicz Maciej100000003202030
Bednarek Mateusz110000000014010
Nowek Michał1200000011226000
Kłos Artur (Piła)1300000012202031
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Liński Tomasz400000011014041
Prahl Radosław50000000000000
Bruski Łukasz60000000122010
Bruski Piotr70000002012010
Kłos Artur80000000102010
Gajewski Piotr90000000003010
Wąsowski Piotr100000004045010
Bielawski Łukasz11
Kłos Dawid12
Wojciechowski Ireneusz13
Olszewski Piotr140000006102010

Runda 5 2010-12-05 ZS2

11:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Ej Podaj Wyrzysk 68:35

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin60000004615030
Witos Łukasz700000021433011
Obarski Marek900000016418020
Pasieka Maciej1000000019327113
Grzelka Rafał11
Dembowski Andrzej12
Tabieńko Bartosz13
Pochylski Przemysław1400000083212530
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Liński Tomasz400000012007031
Prahl Radosław50000002000010
Bruski Łukasz60000000024010
Bruski Piotr70000006202140
Kłos Artur80000008011000
Gajewski Piotr90000000114050
Wąsowski Piotr100000002205010
Bielawski Łukasz11
Kłos Dawid12
Wojciechowski Ireneusz130000005111020
Olszewski Piotr14

Runda 4 2010-11-28 ZS 2

14:20:00 - Radosny Basket vs Ej Podaj Wyrzysk 66:40

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol300000015524013
Rejewicz Jakub7
Kamiński Grzegorz90000002404000
Łabusiński Tomasz100000005123000
Kłos Łukasz13
Seyda Michał2300000090013031
Lipiński Barłomiej2400000024417013
Szulc Maciej3100000011113051
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Liński Tomasz4
Prahl Radosław50000006000010
Bruski Łukasz60000002313030
Bruski Piotr70000008234042
Kłos Artur80000008201000
Gajewski Piotr90000006013020
Wąsowski Piotr1000000010014000
Bielawski Łukasz11
Kłos Dawid120000000314010
Wojciechowski Ireneusz13
Olszewski Piotr14

Runda 3 2010-11-21 ZS2

12:20:00 - Noteć Auto GTW Jenox Chodzież vs Ej Podaj Wyrzysk 31:43

Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam40000000210020
Piasecki Roman5
Piasecki Paweł6
Woźniak Kamil7
Weistok Kacper80000006121030
Raniewicz Krzysztof90000007023220
Majewski Krzysztof100000004223040
Stefaniak Jakub110000003122031
Pielach Tymoteusz12
Gawryołek Wojciech130000002050040
Doręgowski Piotr140000009156020
Niespodziany Mateusz15
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Liński Tomasz4
Prahl Radosław5
Bruski Łukasz60000005014030
Bruski Piotr700000013015051
Kłos Artur800000010101020
Gajewski Piotr90000004112010
Wąsowski Piotr100000005129030
Bielawski Łukasz11
Kłos Dawid120000000014020
Wojciechowski Ireneusz130000006101040
Olszewski Piotr14

Runda 2 2010-11-14 ZS 2

12:20:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Ej Podaj Wyrzysk 57:22

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin20000009412131
Łebedyński Martyn3
Golański Szymon40000002024010
Weiss Wojciech80000006543060
Kościerski Rafał13000000124615330
Kłodziński Paweł14
Jagła Patryk15
Ludynia Paweł21000000210112111
Klęsk Przemysław30
Lesiński Stanisław660000007432021
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Liński Tomasz40000004015150
Prahl Radosław5
Bruski Łukasz60000002001030
Bruski Piotr70000008114130
Kłos Artur80000003115031
Gajewski Piotr90000001212040
Wąsowski Piotr100000002056010
Bielawski Łukasz11
Kłos Dawid12
Wojciechowski Ireneusz130000002006020
Olszewski Piotr14

Runda 1 2010-11-06 ZS 2

18:00:00 - Kufikas Basket Team Rogoźno vs Ej Podaj Wyrzysk 47:32

Kufikas Basket Team Rogoźno:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Ruta Marcin3
Zimny Robert40000008224020
Górny Gniewomir5
Sobański Karol70000004007100
Kozłowski Maciej9
Lewtak Paweł1100000022245144
Pufal Marcin130000005237110
Skrobacki Tomasz140000004112000
Grewling Tomasz1500000042010220
Kosoń Waldemar20
Noga Krzysztof30
Nowak Paweł40
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Liński Tomasz400000011207041
Prahl Radosław50000007000001
Bruski Łukasz60000007026031
Bruski Piotr70000005232021
Kłos Artur800000000011030
Gajewski Piotr90000000103010
Wąsowski Piotr10
Bielawski Łukasz11
Kłos Dawid12
Wojciechowski Ireneusz130000000001100
Olszewski Piotr1400000020210100