Pilska Liga Koszykówki Amatorskiej

Oficjalna Strona PLKA

Noteć Auto GTW Jenox Chodzież

Kapitan zespołu: Wojciech Gawryołek tel. 512264725 mail wojtasekg@o2.pl

Skład zespołu w sezonie 2011

Mecze zespołu w sezonie 2011

Runda 11 2012-02-26 ZS2

12:20:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 80:42

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin2
Golański Szymon4
Weiss Wojciech8000000161002001
Kościerski Rafał13000000125212110
Kłodziński Paweł14
Jagła Patryk1500000010107010
Ludynia Paweł2100000036119110
Lesiński Stanisław66
Klawikowski Piotr910000006305010
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Doręgowski Piotr5
Graczyk Mateusz6
Zamojc Rafał700000019135111
Weistok Kacper800000010013031
Majewski Krzysztof10
Stefaniak Jakub1100000013306041
Gawryołek Wojciech130000000104020
Woźniak Kamil14
Niespodziany Mateusz15

Runda 10 2012-02-11 ZS2

11:00:00 - KS Basket Piła vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 21:1

Runda 9 2012-01-29 ZS2

14:20:00 - Noteć Auto GTW Jenox Chodzież vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 67:44

Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Doręgowski Piotr5
Graczyk Mateusz60000000000000
Zamojc Rafał70000008008100
Weistok Kacper800000010124020
Majewski Krzysztof10
Stefaniak Jakub1100000034315033
Gawryołek Wojciech1300000013034131
Woźniak Kamil140000000000000
Niespodziany Mateusz1500000022010010
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kubik Marek4
Jackowiak Fabian50000003111010
Głowacki Dawid6
Frawaszek Igor70000002002010
Załachowski Adrian90000006115010
Sokołowski Oskar100000006323180
Lewandowski Marek11
Kwapisz Tomasz120000007113110
Zabroski Mikołaj13
Semrau Bartłomiej1400000012238110
Długaszek Patryk1500000010002000

Runda 8 2012-01-22 ZS 2

12:20:00 - TSD Sport Trzcianka vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 86:52

TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kolenda Maciej4
Kościelnik Krystian70000004803100
Biedny Łukasz900000029057130
Kościelnik Paweł100000006222050
Siciński Daniel13
Boch Mateusz1500000027101110
Ubycha Tomasz160000000102010
Boch Tomasz2600000020232011
Kawczyński Paweł69
Kościelnik Mariusz83
Tomczyk Arkadiusz85
Jaworski Krzysztof362
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Doręgowski Piotr5
Graczyk Mateusz6
Zamojc Rafał70000009012020
Weistok Kacper800000011005020
Majewski Krzysztof1000000013102051
Stefaniak Jakub1100000011103011
Gawryołek Wojciech13
Woźniak Kamil140000008335032
Niespodziany Mateusz15

Runda 7 2012-01-15 ZS 2

18:00:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 85:37

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin600000071123010
Witos Łukasz700000032411031
Stawiński Piotr8
Obarski Marek90000008222010
Szymborski Łukasz100000004208020
Grzelka Rafał1100000018308110
Rypyść Paweł12
Tabieńko Bartosz13
Pochylski Przemysław14000000160314010
Kajuth Rafał15
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Doręgowski Piotr5
Graczyk Mateusz60000004001000
Zamojc Rafał70000004005010
Weistok Kacper80000004103040
Majewski Krzysztof100000008422152
Stefaniak Jakub110000008125040
Gawryołek Wojciech130000005100010
Woźniak Kamil14
Niespodziany Mateusz150000004003020

Runda 6 2011-12-18 ZS2

18:00:00 - Vesuvio Ujście vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 62:29

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin100000015237111
Koza Marcin500000010403020
Maciejewski Nikodem6
Kruk Maciej8
Haufa Mariusz90000002411010
Strógarek Adam10
Serówka Grzegorz1100000015704000
Kin Patryk1500000020323140
Dudzień Wojciech190000000032030
Strychalski Marek21
Kłos Artur (Ujście)23
Retkowski Mariusz66
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Doręgowski Piotr50000005202020
Graczyk Mateusz6
Zamojc Rafał70000004002020
Weistok Kacper80000007126072
Majewski Krzysztof100000002311040
Stefaniak Jakub110000003003020
Gawryołek Wojciech130000004111040
Woźniak Kamil14
Niespodziany Mateusz150000004001010

Runda 5 2011-12-11 ZS2

18:00:00 - Noteć Auto GTW Jenox Chodzież vs Basket Wałcz 29:85

Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Doręgowski Piotr5
Graczyk Mateusz6
Zamojc Rafał7
Weistok Kacper8
Majewski Krzysztof10
Stefaniak Jakub11
Gawryołek Wojciech13
Woźniak Kamil14
Niespodziany Mateusz15
Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Moskalewicz Jakub0
Prendecki Rafał300000032537120
Goszczyński Paweł40000002525010
Giczewski Grzegorz500000012103010
Huber Jarosław600000013211040
Macias Marcin700000012216000
Makaroński Grzegorz80000000000000
Macias Arek90000004857000
Szewczyk Tomasz100000000123000
Symonowicz Karol1100000010203010
Ograbek Krzysztof88

Runda 4 2011-12-03 ZS 2

17:20:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 52:32

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub40000002005110
Markowski Tomasz500000014730030
Smoczyk Paweł6000000202210150
Nowak Szymon70000007111011
Ostaszewski Karol80000008224000
Wojtalewicz Maciej100000001406010
Bednarek Mateusz110000000110020
Kożuchowski Maciej12
Kuczyński Martin130000002003020
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz99
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Doręgowski Piotr5
Graczyk Mateusz60000002002010
Zamojc Rafał7
Weistok Kacper80000009615041
Majewski Krzysztof1000000012243141
Stefaniak Jakub110000006110070
Gawryołek Wojciech130000004002030
Woźniak Kamil14
Niespodziany Mateusz150000000000020

Runda 3 2011-11-27 ZS 2

18:00:00 - WTK Sportowa Wyrzysk vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 30:52

WTK Sportowa Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Lach Bartek40000000005030
Misztal Marcin50000006000002
Bruski Łukasz60000005101031
Bruski Piotr70000004012040
Kłos Artur80000002115120
Gajewski Piotr90000007002030
Łykowski Tomasz100000002123010
Wojciechowski Ireneusz120000004013030
Liński Tomasz14
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Doręgowski Piotr5000000114510110
Graczyk Mateusz6
Zamojc Rafał7
Weistok Kacper80000008022110
Majewski Krzysztof1000000018332161
Stefaniak Jakub110000006002001
Gawryołek Wojciech130000005311000
Woźniak Kamil14
Niespodziany Mateusz150000004016110

Runda 2 2011-11-20 ZS2

18:00:00 - Radosny Basket vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 54:29

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000004001110
Rejewicz Jakub70000004303010
Kamiński Grzegorz90000008005230
Łabusiński Tomasz100000000103010
Kłos Łukasz13
Rajewicz Bartosz140000004002300
Seyda Michał230000004122010
Lipiński Barłomiej2400000020404012
Szulc Maciej3100000010413000
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Doręgowski Piotr50000005003110
Graczyk Mateusz60000000005010
Zamojc Rafał7
Weistok Kacper80000007018021
Majewski Krzysztof100000008222050
Stefaniak Jakub110000009022041
Gawryołek Wojciech130000000122040
Woźniak Kamil14
Niespodziany Mateusz150000000007130

Runda 1 2011-11-12 ZS 2

19:20:00 - Noteć Auto GTW Jenox Chodzież vs Tax Consulting 44:53

Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Doręgowski Piotr50000000000000
Graczyk Mateusz60000003000010
Zamojc Rafał7
Weistok Kacper800000011215042
Majewski Krzysztof1000000014533012
Stefaniak Jakub110000002004060
Gawryołek Wojciech130000002102030
Woźniak Kamil140000007002001
Niespodziany Mateusz150000005014000
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Szałek Rafał20000004512020
Krawiec Dawid300000011111010
Gdaniec Cezary6
Justynowicz Rafał700000020305221
Kwiatkowski Mariusz130000003523040
Rytkowski Łukasz22
Rzepka Adam240000007215040
Skibiński Adam270000008113000

Skład zespołu w sezonie 2010

Mecze zespołu w sezonie 2010

Runda 11 2011-02-06 ZS2

13:40:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 102:55

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin2
Łebedyński Martyn3
Golański Szymon400000010008000
Weiss Wojciech800000013835121
Kościerski Rafał1300000040019102
Kłodziński Paweł14
Jagła Patryk1500000010203000
Ludynia Paweł2100000029027111
Klęsk Przemysław30
Lesiński Stanisław66
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam400000013111014
Piasecki Roman5
Piasecki Paweł6
Woźniak Kamil7
Weistok Kacper800000021023121
Raniewicz Krzysztof9
Majewski Krzysztof1000000010313020
Stefaniak Jakub1100000011205021
Pielach Tymoteusz12
Gawryołek Wojciech13
Doręgowski Piotr14
Niespodziany Mateusz15

Runda 10 2011-01-30 ZS 2

14:20:00 - Kufikas Basket Team Rogoźno vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 1:20

Runda 9 2011-01-23 ZS 2

10:20:00 - KS Basket Piła vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 49:42

KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Iwanowicz Marek50000001501050
Pozorski Błażej6
Domański Bartłomiej70000009235211
Szpak Filip800000019026310
Mostek Łukasz9
Nowak Konrad100000008318110
Lewandowski Marek11
Kwapisz Tomasz120000006103020
Zabroski Mikołaj13
Kubik Marek150000006001020
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam40000000214010
Piasecki Roman5
Piasecki Paweł6
Woźniak Kamil700000013242031
Weistok Kacper80000005022110
Raniewicz Krzysztof9
Majewski Krzysztof1000000090111060
Stefaniak Jakub110000004217030
Pielach Tymoteusz12
Gawryołek Wojciech13
Doręgowski Piotr1400000011012000
Niespodziany Mateusz15

Runda 8 2011-01-15 ZS2

11:20:00 - TSD Sport Trzcianka vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 68:37

TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kościelnik Paweł1
Kościelnik Krystian700000017314013
Bartkowiak Robert8
Stępień Hubert12
Danilewicz Wojciech140000003008000
Boch Mateusz15
Kawczyński Paweł200000004104010
Boch Tomasz2600000029124011
Stępień Mariusz45
Kościelnik Mariusz830000000214020
Tomczyk Arkadiusz850000000100000
Jaworski Krzysztof3620000001584150101
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam40000002003020
Piasecki Roman5
Piasecki Paweł6
Woźniak Kamil700000013023071
Weistok Kacper800000070313030
Raniewicz Krzysztof9
Majewski Krzysztof10
Stefaniak Jakub110000008110050
Pielach Tymoteusz12
Gawryołek Wojciech13
Doręgowski Piotr140000007105050
Niespodziany Mateusz15

Runda 7 2011-01-08 ZS 2

18:40:00 - Noteć Auto GTW Jenox Chodzież vs Tax Consulting 38:53

Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Piasecki Roman50000003000000
Piasecki Paweł6
Woźniak Kamil700000014121012
Weistok Kacper80000004002000
Raniewicz Krzysztof9
Majewski Krzysztof100000000003000
Stefaniak Jakub110000000020010
Pielach Tymoteusz120000003004020
Gawryołek Wojciech130000000001010
Doręgowski Piotr1400000012025021
Niespodziany Mateusz150000002011000
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam00000006214010
Kwiatkowski Mariusz10000006103010
Szałek Rafał200000010312001
Krawiec Dawid30000007101001
Justynowicz Rafał700000018009131
Grabowski Mateusz150000002023000
Usurski Maciej170000000002000
Kalinowski Rafał330000004001100
Szyszłowski Waldemar333

Runda 6 2010-12-12 ZS 2

14:20:00 - Noteć Auto GTW Jenox Chodzież vs Baj-Pros Ujście 36:77

Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam40000002000030
Piasecki Roman5
Piasecki Paweł6
Woźniak Kamil70000009021011
Weistok Kacper80000007101020
Raniewicz Krzysztof9
Majewski Krzysztof100000004214030
Stefaniak Jakub110000002011050
Pielach Tymoteusz12
Gawryołek Wojciech130000004003000
Doręgowski Piotr140000002123020
Niespodziany Mateusz150000004004020
Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin1
Maciejewski Nikodem600000014539032
Serówka Grzegorz11
Kin Patryk15000000241110002
Dudzień Wojciech190000005013001
Strychalski Marek2100000010316002
Kłos Artur (Ujście)2300000024034120
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66

Runda 5 2010-12-05 ZS2

12:20:00 - Megal KM Import vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 58:31

Megal KM Import:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kwiatkowski Kamil500000022422014
Uliczka Marcin60000007012020
Muszyński Piotr80000002515020
Kożuchowski Jakub90000004004010
Kożuchowski Maciej10
Żyliński Wojciech1200000010014010
Frąckowski Mateusz23
Iwanowicz Michał240000005234001
Barański Łukasz2600000060017210
Wrona Mateusz910000002216100
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam40000002000010
Piasecki Roman5
Piasecki Paweł6
Woźniak Kamil700000013010002
Weistok Kacper80000000104030
Raniewicz Krzysztof9
Majewski Krzysztof100000003414160
Stefaniak Jakub110000003000001
Pielach Tymoteusz12
Gawryołek Wojciech130000006013002
Doręgowski Piotr14
Niespodziany Mateusz150000004007000

Runda 4 2010-11-28 ZS 2

13:00:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 54:26

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz500000011314010
Smoczyk Paweł600000015013110
Nowak Szymon70000000120020
Ostaszewski Karol80000007116000
Chendowski Łukasz9
Wojtalewicz Maciej100000003100000
Bednarek Mateusz110000000102000
Nowek Michał120000001112030
Kłos Artur (Piła)1300000017000011
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam40000000000000
Piasecki Roman5
Piasecki Paweł6
Woźniak Kamil70000005113020
Weistok Kacper80000000011010
Raniewicz Krzysztof90000007217020
Majewski Krzysztof100000002215030
Stefaniak Jakub110000000110010
Pielach Tymoteusz1200000012004010
Gawryołek Wojciech130000000011010
Doręgowski Piotr14
Niespodziany Mateusz15

Runda 3 2010-11-21 ZS2

12:20:00 - Noteć Auto GTW Jenox Chodzież vs Ej Podaj Wyrzysk 31:43

Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam40000000210020
Piasecki Roman5
Piasecki Paweł6
Woźniak Kamil7
Weistok Kacper80000006121030
Raniewicz Krzysztof90000007023220
Majewski Krzysztof100000004223040
Stefaniak Jakub110000003122031
Pielach Tymoteusz12
Gawryołek Wojciech130000002050040
Doręgowski Piotr140000009156020
Niespodziany Mateusz15
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Liński Tomasz4
Prahl Radosław5
Bruski Łukasz60000005014030
Bruski Piotr700000013015051
Kłos Artur800000010101020
Gajewski Piotr90000004112010
Wąsowski Piotr100000005129030
Bielawski Łukasz11
Kłos Dawid120000000014020
Wojciechowski Ireneusz130000006101040
Olszewski Piotr14

Runda 2 2010-11-14 ZS 2

14:20:00 - Radosny Basket vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 75:37

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000006221000
Rejewicz Jakub700000011336120
Kamiński Grzegorz900000016139010
Łabusiński Tomasz100000000100000
Kłos Łukasz130000003001011
Seyda Michał230000003003000
Lipiński Barłomiej24000000235312052
Szulc Maciej3100000013122001
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam40000000100020
Piasecki Roman50000000002000
Piasecki Paweł60000003000031
Woźniak Kamil700000015143023
Weistok Kacper80000006005030
Raniewicz Krzysztof9
Majewski Krzysztof100000003129030
Stefaniak Jakub110000006013031
Pielach Tymoteusz12
Gawryołek Wojciech130000004111030
Doręgowski Piotr14
Niespodziany Mateusz150000000000010

Runda 1 2010-11-06 ZS 2

16:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 65:19

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin600000021544031
Witos Łukasz700000020651011
Obarski Marek900000083010150
Pasieka Maciej100000006104010
Grzelka Rafał11
Dembowski Andrzej12
Tabieńko Bartosz130000006205020
Pochylski Przemysław1400000043210350
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam40000000021000
Piasecki Roman50000000000010
Piasecki Paweł60000008011032
Woźniak Kamil70000002102040
Weistok Kacper80000004002010
Raniewicz Krzysztof90000000005000
Majewski Krzysztof100000000022040
Stefaniak Jakub110000002001020
Pielach Tymoteusz120000000000000
Gawryołek Wojciech130000000100020
Doręgowski Piotr140000003023010
Niespodziany Mateusz150000000010000