Pilska Liga Koszykówki Amatorskiej

Oficjalna Strona PLKA

Centrum Kształcenia Nauka Piła

Kapitan zespołu: Marcin Leniec tel. 660455925 mail marcin.leniec@philips.com

Skład zespołu w sezonie 2015

Mecze zespołu w sezonie 2015

FINAŁ 2016-04-03 Sp5

12:00:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Dziady Team Piła 66:73
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4130.3330003202021
Urbaś Arkadiusz6
Klawikowski Piotr7230.667020.0005321031
Witos Dawid8260.3330005223031
Kajuth Rafał97120.583340.75017003000
Skibiński Adam110000000000000
Moryn Marcin127120.583240.50016004030
Kościerski Rafał137120.583230.66717407021
Pierzchała Marcin14130.3330003324001
Pasieka Maciej100
Kłodziński Paweł200
Leniec Małgorzata500
Grzelka Rafał600
Witos Łukasz700
Dziady Team Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Przewoźniak Grzegorz48120.667441.00025523015
Muszyński Paweł7130.3330003020001
Weiss Wojciech8130.3330003412031
Makowski Marcin10
Podpora Remigiusz11010.0000000101000
Krzemiński Piotr12140.2500003000001
Krzemiński Łukasz148160.500881.00028224024
Ludynia Paweł21270.286551.0009128130
Jagła Patryk99111.0000002003000
Kobus Arkadiusz100
Makarski Paweł105
Kobus Bartosz200

Półfinały mecz 2 2016-03-20 Sp5

13:00:00 - Vesuvio Ujście vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 48:54
Sponsor meczu:

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin13100.300221.00010004102
Szulc Maciej4
Koza Marcin5120.5000003002001
Maciejewski Nikodem6790.778020.0001006030
Kamiński Grzegorz7270.286020.0004206010
Rajewicz Bartosz11370.429360.5009217020
Kin Patryk15010.000221.0002100010
Dudzień Wojciech19
Strychalski Marek21010.0000000214000
Kłos Artur (Ujście)23
Lipiński Barłomiej242130.154221.0006315000
Serówka Grzegorz100
Skonieczny Arkadiusz200
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4250.4000005104021
Urbaś Arkadiusz6
Klawikowski Piotr7010.0000000101020
Witos Dawid8270.286111.0005016020
Kajuth Rafał93100.3000007414001
Skibiński Adam11020.0000000001010
Moryn Marcin12670.857340.75015218200
Kościerski Rafał13490.444120.5009123110
Pierzchała Marcin14570.71400013101023
Pasieka Maciej100
Kłodziński Paweł200
Leniec Małgorzata500
Grzelka Rafał600
Witos Łukasz700

Półfinały mecz 1 2016-03-13 Sp5

11:00:00 - Vesuvio Ujście vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 43:47
Sponsor meczu:

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin1140.2500003003001
Szulc Maciej4
Koza Marcin5010.0000000001000
Maciejewski Nikodem6140.250240.5004105000
Kamiński Grzegorz7270.286331.0007210000
Rajewicz Bartosz11270.286490.44480116110
Kin Patryk15
Dudzień Wojciech19
Strychalski Marek21020.0000000001010
Kłos Artur (Ujście)233100.300221.0008112040
Lipiński Barłomiej244150.267340.75013321122
Serówka Grzegorz100
Skonieczny Arkadiusz200
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4020.0000000103010
Urbaś Arkadiusz6
Klawikowski Piotr7240.500221.0007003021
Witos Dawid82120.167221.0006208030
Kajuth Rafał94110.36400010115112
Skibiński Adam11111.0000002001000
Moryn Marcin12470.571340.750112013000
Kościerski Rafał13260.333120.5005206120
Pierzchała Marcin14380.3750006222020
Pasieka Maciej100
Kłodziński Paweł200
Leniec Małgorzata500
Grzelka Rafał600
Witos Łukasz700

1 Runda Playoffs mecz2 2016-03-06 Sp5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Ekipa z Guantanamo Piła 66:58
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4010.0000000012000
Urbaś Arkadiusz6
Klawikowski Piotr7221.000030.0004302110
Witos Dawid811170.647450.80030314014
Kajuth Rafał9
Skibiński Adam11230.6670004104000
Moryn Marcin12590.556670.85715015000
Kościerski Rafał13670.85700013105021
Pierzchała Marcin14020.0000000102010
Pasieka Maciej100
Kłodziński Paweł200
Leniec Małgorzata500
Grzelka Rafał600
Witos Łukasz700
Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Tutlewski Maciej55140.357111.000121013021
Wrona Mateusz6120.5000002012000
Łuszkiewicz Patryk7140.2500002013010
Tabaczyński Szymon98130.615340.75023011014
Frąckowski Mateusz13
Rzepka Adam17010.000020.0000003010
Polarczyk Kamil23140.2500002024110
Mostek Łukasz305130.385350.60017021014
Cierpicki Tomasz33020.0000000003010
Barański Łukasz34

1 Runda playoffs mecz1 2016-02-28 Sp5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Ekipa z Guantanamo Piła 58:56
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4130.3330003101001
Urbaś Arkadiusz6
Klawikowski Piotr7360.5000006012010
Witos Dawid8490.44410110.90918408050
Kajuth Rafał9010.0000000100010
Skibiński Adam11010.000120.5001001010
Moryn Marcin12380.375470.571102213010
Kościerski Rafał13580.625221.00012004110
Pierzchała Marcin14230.6670006222022
Pasieka Maciej100000221.0002001010
Kłodziński Paweł200
Leniec Małgorzata500
Grzelka Rafał600
Witos Łukasz700
Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Tutlewski Maciej5380.375160.1678112021
Wrona Mateusz6120.5000002213010
Łuszkiewicz Patryk7020.0000000004010
Tabaczyński Szymon9270.286331.0007122000
Frąckowski Mateusz13
Rzepka Adam17450.8000008016000
Polarczyk Kamil23120.500111.0003103010
Mostek Łukasz308180.444551.00024412023
Cierpicki Tomasz33230.6670004004010
Barański Łukasz34

11 Kolejka 2016-02-21 Sp5

14:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Profil Piła Podlasie 20:1
Sponsor meczu:

10 Kolejka 2016-02-14 Sp5

14:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs KS Basket Piła 41:65

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4010.0000000003020
Urbaś Arkadiusz6
Klawikowski Piotr7010.0000000102020
Witos Dawid8020.000221.0002102010
Kajuth Rafał9
Skibiński Adam11
Moryn Marcin12280.250240.5006106010
Kościerski Rafał13390.333670.85712209130
Pierzchała Marcin14490.44400010000032
Pasieka Maciej100250.400221.0007102001
Kłodziński Paweł200
Leniec Małgorzata500
Grzelka Rafał600
Witos Łukasz700130.333120.5004101001
KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Żebrowski Kacper0480.500340.75011123000
Gaweł Konrad5340.7500007000001
Lebiedz Tomasz6
Rutkowski Jakub7240.500020.0004004000
Uliczka Marcin9460.66710120.83318324010
Maroszek Dominik11120.5000002021010
Pochylski Tomasz158150.533130.333196011002
Grabowski Mikołaj32120.5000002000010
Pochylski Przemysław34160.1670002104000
Sobkowiak Adrian55
Flitta Kacper100
Wrzeszcz Kajetan2000000000001000
Gliński Kamil300

9 Kolejka 2016-02-07 Sp5

12:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Dziady Team Piła 44:41
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4340.7500009010003
Urbaś Arkadiusz6
Klawikowski Piotr7030.0000000100110
Witos Dawid82100.200881.00015315021
Kajuth Rafał9150.2000002010010
Skibiński Adam11000111.0001100010
Moryn Marcin12240.500441.0008008040
Kościerski Rafał13140.2500002009040
Pierzchała Marcin14350.6000007104011
Pasieka Maciej1000000000000000
Kłodziński Paweł200
Leniec Małgorzata500
Grzelka Rafał600
Witos Łukasz700
Dziady Team Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Przewoźniak Grzegorz4380.375661.00014114022
Muszyński Paweł70000000000000
Weiss Wojciech83110.273441.00012140032
Makowski Marcin10140.2500003002011
Podpora Remigiusz110000000012000
Krzemiński Piotr12020.0000000001000
Krzemiński Łukasz14
Ludynia Paweł21690.667020.00012005020
Jagła Patryk99020.0000000115030
Kobus Arkadiusz100
Makarski Paweł105
Kobus Bartosz200

8 Kolejka 2016-01-31 Sp5

14:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs TSD Sport Trzcianka 49:38
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4150.200221.0005317041
Urbaś Arkadiusz6
Klawikowski Piotr7240.500221.0007614051
Witos Dawid8
Kajuth Rafał9
Skibiński Adam11340.7500006104020
Moryn Marcin12370.429560.833111414020
Kościerski Rafał139150.600221.00020016010
Pierzchała Marcin14
Pasieka Maciej100
Kłodziński Paweł200010.0000000000000
Leniec Małgorzata500
Grzelka Rafał600
Witos Łukasz700
TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Zimny Robert0
Kościelnik Paweł1290.2220005005101
Boch Tomasz12
Boch Mateusz155120.417460.66714010010
Ubycha Tomasz16
Kawczyński Paweł20
Kościelnik Mariusz22350.6000007003001
Kościelnik Krystian77260.333020.0004125040
Szczyżański Bartosz100
Jaworski Krzysztof3624100.4000008426130

7 kolejka 2016-01-24 Sp 5

11:00:00 - Megal KM Import vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 33:50
Sponsor meczu:

Megal KM Import:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Czerniejewski Michał1380.375221.00010011002
Bednarek Mateusz5
Gonera Damian60000000000000
Baum Marek7150.200120.5004112031
Ostaszewski Karol8010.000221.0002004000
Kłos Artur (Piła)93100.3000008100032
Kożuchowski Maciej10150.200441.0006223060
Marasek Tomasz20
Szyszłowski Waldemar30
Jackowiak Fabian350000000100040
Smoczyk Paweł40140.250120.5003027020
Kalinowski Rafał55
Martenka Kamil89020.0000000011010
Cierpicki Szymon500
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4
Urbaś Arkadiusz6
Klawikowski Piotr7140.2500002231010
Witos Dawid85100.5009100.90019134022
Kajuth Rafał9
Skibiński Adam11010.0000000010010
Moryn Marcin123120.250010.0006248120
Kościerski Rafał13780.875120.50015115000
Pierzchała Marcin14170.1430002657010
Pasieka Maciej100
Kłodziński Paweł200270.286221.0006006150
Leniec Małgorzata500
Grzelka Rafał600
Witos Łukasz700

6 Kolejka 2016-01-17 Sp5

12:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Basket Wałcz 71:28
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4340.7500009113043
Urbaś Arkadiusz6
Klawikowski Piotr7560.83300011520001
Witos Dawid810170.588441.00025405111
Kajuth Rafał9
Skibiński Adam110000000001000
Moryn Marcin12580.625140.25011115100
Kościerski Rafał13360.500120.5007005100
Pierzchała Marcin14120.5000002402010
Pasieka Maciej100
Kłodziński Paweł200380.3750006306020
Leniec Małgorzata500
Grzelka Rafał600
Witos Łukasz700
Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Huber Grzegorz1010.0000000007010
Prendecki Rafał3280.250360.5007224000
Gembarski Adam4111.0000002000010
Szczepański Dawid5040.0000000112030
Huber Jarosław6000020.0000011010
Macias Marcin7590.55600013200033
Nowak Michał8150.2000002104020
Macias Arek9170.1430002002020
Garsztka Maciej10040.0000000100000
Paluch Grzegorz11
Pawlik Bartosz69
Moskalewicz Jakub100010.0000000007010

5 Kolejka 2016-01-10 Sp5

12:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Kama Złotów 48:58

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4250.4000006424012
Urbaś Arkadiusz6
Klawikowski Piotr7130.3330003733041
Witos Dawid8
Kajuth Rafał95110.45500012204002
Skibiński Adam11230.6670004002010
Moryn Marcin124190.211360.500110112040
Kościerski Rafał135110.455240.50012216020
Pierzchała Marcin14
Pasieka Maciej100
Kłodziński Paweł200
Leniec Małgorzata500
Grzelka Rafał600
Witos Łukasz700
Kama Złotów:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kurcin Przemysław1490.444340.75014106113
Kasak Grzegorz4
Pająk Dawid6450.800111.0009006210
Kwiatkowski Marcin7
Klóska Przemysław8
PożądkaLipiński Rafał10240.500010.0004021000
Kołodziejski Mateusz120000000010000
Golla Łukasz22
Kucharz Marcin34111.0000002221020
Marszałek Radosław35771.000230.66718114132
Cierpiszewski Rafał77150.2000002302100
Haraf Mirosław914140.286120.5009314050

4 Kolejka 2015-12-13 SP5

14:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Elbex Piła 94:35

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4130.3330003614001
Urbaś Arkadiusz6
Klawikowski Piotr7470.571120.50010501021
Witos Dawid88110.727221.00018804010
Kajuth Rafał9690.66700012403000
Skibiński Adam11230.6670004004000
Moryn Marcin1211150.733260.333252113111
Kościerski Rafał13460.667221.000101112110
Pierzchała Marcin14470.571331.00012217111
Pasieka Maciej100
Kłodziński Paweł200
Leniec Małgorzata500
Grzelka Rafał600
Witos Łukasz700
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz3190.111140.2503002010
Palmąka Sebastian5390.3330006213010
Palmąka Łukasz73150.200140.2508306011
Woliński Cezary8160.167450.8006301000
Ryczek Łukasz10260.3330006001002
Nowicki Michal13
Radowski Marcin19250.4000004002030
Stadnik Grzegorz23040.0000000102010
Moryn Rafał33111.0000002002010

3 Kolejka 2015-12-06 SP5

11:00:00 - Vesuvio Ujście vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 60:55
Sponsor meczu:

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin1680.750000143111112
Szulc Maciej4020.0000000301000
Koza Marcin5
Maciejewski Nikodem6160.1670002103010
Kamiński Grzegorz7280.2500004209000
Rajewicz Bartosz116100.600010.00012018010
Kin Patryk15070.000120.5001126120
Dudzień Wojciech19010.0000000002000
Strychalski Marek21140.250120.5003114020
Kłos Artur (Ujście)238220.36400019203033
Lipiński Barłomiej24270.286120.5005423020
Serówka Grzegorz100
Skonieczny Arkadiusz200
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4360.5000009214103
Urbaś Arkadiusz6
Klawikowski Piotr7370.4290009214130
Witos Dawid88190.421580.62524212033
Kajuth Rafał9
Skibiński Adam11010.0000000001100
Moryn Marcin123100.30000060112220
Kościerski Rafał13
Pierzchała Marcin144150.26700010417042
Pasieka Maciej100
Kłodziński Paweł200
Leniec Małgorzata500
Grzelka Rafał600
Witos Łukasz700

2 Kolejka 2015-11-29 SP5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Ekipa z Guantanamo Piła 42:52
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4150.200240.5004204020
Urbaś Arkadiusz6
Klawikowski Piotr7
Witos Dawid8
Kajuth Rafał96140.42900012502040
Skibiński Adam11250.4000004017010
Moryn Marcin126100.600120.500134112030
Kościerski Rafał13
Pierzchała Marcin144100.400140.2509207010
Pasieka Maciej100
Kłodziński Paweł200
Leniec Małgorzata500
Grzelka Rafał600
Witos Łukasz700
Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Tutlewski Maciej5
Wrona Mateusz6
Łuszkiewicz Patryk7240.5000005003101
Tabaczyński Szymon95100.500111.00011011100
Frąckowski Mateusz134100.40000012327014
Rzepka Adam17150.2000002016110
Polarczyk Kamil23120.5000002103000
Mostek Łukasz304130.308340.75011406110
Cierpicki Tomasz332000004003000
Barański Łukasz342100.200120.5005324010

Skład zespołu w sezonie 2014

Mecze zespołu w sezonie 2014

Playoffs Runda 1 Mecz 2 2015-02-15 Sp5

13:30:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs TSD Sport Trzcianka 41:95

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000003319271
Leniec Małgorzata50000002202020
Urbaś Arkadiusz6
Witos Łukasz700000013002023
Witos Dawid800000023206084
Grzeszczak Piotr9
Skibiński Adam11
Tabieńko Bartosz130000000104010
Kajuth Rafał60
Mikołajczak Jakub200
Pochylski Przemysław300
TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Zuzaniuk Paweł0
Kościelnik Paweł100000012335220
Boch Tomasz1200000017224000
Boch Mateusz1500000025432014
Ubycha Tomasz16000000144018040
Kawczyński Paweł20
Kościelnik Mariusz22
Kościelnik Krystian7700000015117000
Szulc Łukasz100
Nowak Konrad200
Orłowski Kasper300
Jaworski Krzysztof362000000121257010
Lemański Jarosław400

Playoffs Runda 1 mecz1 2015-02-08 Sp5

11:00:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs TSD Sport Trzcianka 51:62
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin400000012613022
Leniec Małgorzata50000000010010
Urbaś Arkadiusz6
Witos Łukasz700000023125036
Witos Dawid8
Grzeszczak Piotr9
Skibiński Adam110000004108120
Tabieńko Bartosz13
Kajuth Rafał60
Mikołajczak Jakub200
Pochylski Przemysław300000000121313230
TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Zuzaniuk Paweł00000000206000
Kościelnik Paweł1000000140210040
Boch Tomasz12
Boch Mateusz1500000023005013
Ubycha Tomasz1600000042015000
Kawczyński Paweł20
Kościelnik Mariusz220000002000010
Kościelnik Krystian770000009414011
Szulc Łukasz100
Nowak Konrad200
Orłowski Kasper300
Jaworski Krzysztof362000000101159140
Lemański Jarosław400

Kolejka 11 2015-02-01 Sp5

14:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs KS Basket Piła 58:66

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin400000010206002
Leniec Małgorzata50000000000000
Urbaś Arkadiusz600000012211010
Witos Łukasz700000012021013
Witos Dawid800000016313020
Grzeszczak Piotr9
Skibiński Adam110000000202020
Tabieńko Bartosz13
Kajuth Rafał60
Mikołajczak Jakub200
Pochylski Przemysław3000000008103000
KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Gaweł Konrad50000005210001
Uliczka Marcin60000009424141
Ludynia Paweł700000027407020
Lipiński Barłomiej80000008403010
Żebrowski Kacper90000003201001
Rajewicz Bartosz1100000014109000
Bielecki Patryk13
Pasieka Maciej15
Pawełczak Mateusz100
Sobkowiak Adrian200
Maroszek Dominik300

Kolejka 10 2015-01-24 Sp5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Profil Piła Podlasie 70:46

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin400000012519024
Leniec Małgorzata50000000000000
Urbaś Arkadiusz60000008421112
Witos Łukasz700000025423015
Witos Dawid800000015715110
Grzeszczak Piotr9
Skibiński Adam110000002200000
Tabieńko Bartosz130000002023110
Kajuth Rafał60
Mikołajczak Jakub200
Pochylski Przemysław3000000006112000
Profil Piła Podlasie:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baum Marek10000006522052
Justynowicz Rafał7000000155110111
Nitek Dawid9
Kwiatkowski Mariusz11
Przepióra Przemysław1200000012016160
Cerba Łukasz19
Gaura Przemysław59
Chomont Mariusz66
Mostek Łukasz8800000011407031
Krawiec Dawid99
Czerniejewski Michał200

Kolejka 9 2015-01-18 Sp5

12:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs KTK Kredyty.pila.pl 96:65
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4000000285318117
Leniec Małgorzata50000000001000
Urbaś Arkadiusz600000018948046
Witos Łukasz700000022615012
Witos Dawid8
Grzeszczak Piotr9
Skibiński Adam11000000103016000
Tabieńko Bartosz13000000182013040
Kajuth Rafał60
Mikołajczak Jakub200
Pochylski Przemysław300
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000002103000
Malinowski Daniel60000002106000
Subczyński Karol7
Rożek Tymoteusz8
Woliński Cezary900000025237005
Sadłowski Mateusz1000000016527161
Lewandowski Jakub12
Rutkowski Jakub130000009006031
Płaniewski Michał140000003014021
Branbar Dariusz23
Kortus Łukasz32
Borowicz Filip720000008000010

Kolejka 8 2015-01-11 SP5

11:00:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Ekipa z Guantanamo Piła 59:49
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin400000012146022
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz600000014119030
Witos Łukasz70000009112010
Witos Dawid800000021513070
Grzeszczak Piotr9
Skibiński Adam11
Tabieńko Bartosz130000003117020
Kajuth Rafał60
Mikołajczak Jakub200
Pochylski Przemysław300
Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Grabowski Mikołaj00000000231020
Tabaczyński Szymon400000011335011
Tutlewski Maciej5
Barański Łukasz6
Łuszkiewicz Patryk70000003115011
Jarmołowicz Kacper80000009015011
Przybył Marcin90000003321021
Cierpiszewski Rafał10
Polarczyk Kamil1100000012028110
Cierpicki Tomasz120000003112030
Rzepka Adam170000008003010
Żyliński Wojciech1000000000010000

Kolejka 7 2015-01-04 SP 5

14:20:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 48:60

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin20000000000000
Weiss Wojciech800000020201005
Pierzchała Marcin100000003008001
Kościerski Rafał1300000012016110
Kłodziński Paweł14
Rypyść Paweł15
Moryn Marcin2100000071013220
Klawikowski Piotr910000003301041
Frąckowski Mateusz1410000003302011
Gonera Damian200
Barchan Piotr400
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000005119201
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz600000024217011
Witos Łukasz700000010012013
Witos Dawid800000017322011
Grzeszczak Piotr9
Skibiński Adam11
Tabieńko Bartosz130000002112000
Kajuth Rafał60
Mikołajczak Jakub200
Pochylski Przemysław3000000002105000

Kolejka 6 2014-12-14 SP5

14:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Elbex Piła 73:62

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin400000016437004
Leniec Małgorzata50000004100000
Urbaś Arkadiusz6000000171017012
Witos Łukasz700000021512113
Witos Dawid800000015428020
Grzeszczak Piotr9
Skibiński Adam11
Tabieńko Bartosz13
Kajuth Rafał60
Mikołajczak Jakub200
Pochylski Przemysław300
Elbex Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kabatek Mateusz300000017107040
Palmąka Sebastian500000025517020
Palmąka Łukasz700000010403040
Ryczek Łukasz100000000101000
Nowicki Michal1300000084014110
Radowski Marcin19
Treściński Michał230000002224000
Moryn Rafał330000000104000

Kolejka 4 2014-11-30 SP5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Kama Złotów 62:53

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000009407003
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz600000012517022
Witos Łukasz700000025002075
Witos Dawid800000014505021
Grzeszczak Piotr9
Skibiński Adam11
Tabieńko Bartosz13
Kajuth Rafał60
Mikołajczak Jakub2000000000001000
Pochylski Przemysław30000000021010110
Kama Złotów:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kurcin Przemysław100000014108002
Nowak Rafał50000004202000
Pająk Dawid6000000162111100
Kwiatkowski Marcin70000000212100
Klóska Przemysław8
PożądkaLipiński Rafał10
Włoszczyński Sławomir220000002012100
Kucharz Marcin34
Marszałek Radosław3500000014012000
Haraf Mirosław910000003917130
Aleksiewicz Marcin102
Borkowski Robert800

Kolejka 3 2014-11-23 SP5

12:40:00 - Vesuvio Ujście vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 54:64
Sponsor meczu:

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin10000006416030
Szulc Maciej40000002300020
Koza Marcin50000002104030
Maciejewski Nikodem600000019527030
Kamiński Grzegorz700000014102022
Serówka Grzegorz11
Kin Patryk1500000011009001
Haufa Mariusz18
Dudzień Wojciech19
Strychalski Marek21
Kłos Artur (Ujście)23
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000006215102
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz600000012405012
Witos Łukasz700000011323001
Witos Dawid800000035335045
Grzeszczak Piotr9
Skibiński Adam11
Tabieńko Bartosz13
Kajuth Rafał60
Mikołajczak Jakub2000000000102000
Pochylski Przemysław3000000000014120

Kolejka 2 2014-11-09 SP5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Basket Wałcz 63:59
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000003105011
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz600000024206012
Witos Łukasz7
Witos Dawid800000029212012
Grzeszczak Piotr90000000001000
Skibiński Adam11
Tabieńko Bartosz130000001007010
Kajuth Rafał600000006415010
Mikołajczak Jakub200
Pochylski Przemysław300
Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Huber Grzegorz10000002214010
Prendecki Rafał300000016326110
Stańczak Maciej40000006104020
Giczewski Grzegorz5
Huber Jarosław60000004403000
Macias Marcin700000013103032
Nowak Michał80000008016000
Macias Arek900000010403010
Garsztka Maciej10
Paluch Grzegorz11
Pawlik Bartosz69
Symonowicz Karol110

Kolejka 1 2014-10-26 SP5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs TSD Sport Trzcianka 76:50

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000005326001
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz600000027908037
Witos Łukasz700000019403043
Witos Dawid800000021615030
Grzeszczak Piotr9
Skibiński Adam11
Tabieńko Bartosz13
Kajuth Rafał60
Mikołajczak Jakub2000000000324000
Pochylski Przemysław3000000004018120
TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Zuzaniuk Paweł000000011202041
Kościelnik Paweł100000017316030
Boch Tomasz120000000000000
Boch Mateusz150000000002000
Ubycha Tomasz160000006117010
Kawczyński Paweł200000003413051
Kościelnik Mariusz22
Kościelnik Krystian7700000013106021
Szulc Łukasz100
Nowak Konrad200
Orłowski Kasper300
Jaworski Krzysztof362
Lemański Jarosław400

Skład zespołu w sezonie 2013

Mecze zespołu w sezonie 2013

Finał 2014-04-13 SP5

12:00:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Dziady Team Piła 57:36
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000003100001
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz60000008104000
Witos Łukasz700000016121024
Witos Dawid8000000711111010
Uliczka Marcin900000010103010
Rudnik Mateusz1000000090012110
Grzelka Rafał110000004105000
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz130000000010010
Szymborski Łukasz15
Pasieka Maciej2000000000001010
Dziady Team Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Przewoźniak Grzegorz400000016203031
Pasternak Dawid7
Ostaszewski Karol80000002104010
Makarski Paweł100000003103001
Podpora Remigiusz110000000022030
Krzemiński Piotr120000006110020
Muszyński Paweł130000001001010
Krzemiński Łukasz14
Ludynia Paweł210000005109001
Obarski Marek320000003002020
Pogorzelski Andrzej100

2 Runda Playoffs mecze B 2014-04-06 SP5

11:00:00 - Vesuvio Ujście vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 43:72

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Strógarek Adam0
Skonieczny Marcin10000007115120
Szulc Maciej40000007003001
Koza Marcin50000007014041
Maciejewski Nikodem6
Lipiński Barłomiej70000009327031
Serówka Grzegorz11
Kin Patryk15
Haufa Mariusz18
Dudzień Wojciech19
Strychalski Marek210000000204010
Kłos Artur (Ujście)2300000013107120
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000000327000
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz600000025125005
Witos Łukasz70000005003030
Witos Dawid800000034417014
Uliczka Marcin9
Rudnik Mateusz10
Grzelka Rafał110000004028020
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz13
Szymborski Łukasz15
Pasieka Maciej2000000004021030

2 Runda Playoffs 2014-03-30 SP 5

12:00:00 - Vesuvio Ujście vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 44:48
Sponsor meczu:

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Strógarek Adam0
Skonieczny Marcin100000017229012
Szulc Maciej40000000000000
Koza Marcin50000004103010
Maciejewski Nikodem60000002308020
Lipiński Barłomiej700000020214002
Serówka Grzegorz11
Kin Patryk15
Haufa Mariusz18
Dudzień Wojciech190000000010000
Strychalski Marek210000001303020
Kłos Artur (Ujście)23
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000002103010
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz6000000231212001
Witos Łukasz70000007212021
Witos Dawid8
Uliczka Marcin9
Rudnik Mateusz100000004105010
Grzelka Rafał110000008004000
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz13
Szymborski Łukasz150000002003000
Pasieka Maciej2000000002122020

1 Runda Playoffs mecze B 2014-03-23 SP 5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Animals Czarnków 70:55
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000002314010
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz600000015017031
Witos Łukasz700000014110023
Witos Dawid800000022312024
Uliczka Marcin9
Rudnik Mateusz1000000012028100
Grzelka Rafał11
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz13
Szymborski Łukasz150000000202000
Pasieka Maciej2000000005111010
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz0
Pierzchała Marcin100000011211013
Wojdziak Janek500000019116010
Przybył Marcin60000009014011
Tabaczyński Szymon70000009201070
Brączkowski Maciej90000005115040
Radzymiński Mariusz10
Polarczyk Kamil110000002003000
Geremek Sebastian12
Furier Szymon13
Kałużyński Roman100
Kołodziejczyk Marek200

1 Runda Playoffs 2014-03-09 SP 5

13:30:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Animals Czarnków 60:39

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000009001003
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz6000000154110110
Witos Łukasz700000020332034
Witos Dawid8
Uliczka Marcin9
Rudnik Mateusz10
Grzelka Rafał1100000012019230
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz13
Szymborski Łukasz150000001101010
Pasieka Maciej2000000003102020
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz0
Pierzchała Marcin1
Wojdziak Janek50000007106011
Przybył Marcin60000002412010
Tabaczyński Szymon700000015434030
Brączkowski Maciej90000004003030
Radzymiński Mariusz100000000000010
Polarczyk Kamil110000007004010
Geremek Sebastian12
Furier Szymon13
Kałużyński Roman1000000004101010
Kołodziejczyk Marek200

Runda 11 2014-03-02 SP 5

14:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs AZS PWSZ Grapil Piła 84:64
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000009208003
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz60000004306020
Witos Łukasz700000028441036
Witos Dawid800000001013050
Uliczka Marcin90000007104001
Rudnik Mateusz10
Grzelka Rafał1100000023238103
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz13
Szymborski Łukasz1500000013317011
Pasieka Maciej200
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł0
Łabusiński Tomasz4
Bednarek Mateusz50000000427040
Nowak Konrad6
Baum Marek700000031222037
Wojtalewicz Maciej1000000025118051
Wróbel Paweł11
Marszałek Radosław12
Skibiński Adam1300000081215010
Załachowski Adrian14
Niespodziany Mateusz15

Runda 9 2014-02-02 SP 5

14:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Dziady Team Piła 51:61
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000004002010
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz6
Witos Łukasz700000020432024
Witos Dawid80000006616031
Uliczka Marcin90000007314001
Rudnik Mateusz10
Grzelka Rafał110000009206000
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz13
Szymborski Łukasz150000005204100
Pasieka Maciej200
Dziady Team Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Przewoźniak Grzegorz400000021518035
Pasternak Dawid7
Ostaszewski Karol80000002029010
Makarski Paweł10
Podpora Remigiusz110000003114011
Krzemiński Piotr120000005001011
Muszyński Paweł1300000012312002
Krzemiński Łukasz14
Ludynia Paweł2100000018009310
Obarski Marek32
Pogorzelski Andrzej100

Runda 8 2014-01-26 SP5

12:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs TSD Sport Trzcianka 48:47
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000002337020
Leniec Małgorzata50000000100010
Urbaś Arkadiusz6
Witos Łukasz700000018021013
Witos Dawid800000026317053
Uliczka Marcin9
Rudnik Mateusz10
Grzelka Rafał11
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz130000002003020
Szymborski Łukasz150000000104040
Pasieka Maciej200
TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kawczyński Paweł00000009114010
Kościelnik Paweł100000063210000
Kolenda Maciej4
Boch Tomasz1200000015245020
Danilewicz Wojciech14
Boch Mateusz15
Ubycha Tomasz16
Kościelnik Mariusz220000003102010
Kościelnik Krystian77
Jaworski Krzysztof3620000008237020

Runda 7 2014-01-19 SP5

14:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Basket Wałcz 56:47
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000005301011
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz6
Witos Łukasz700000022340023
Witos Dawid80000007612061
Uliczka Marcin9000000112212041
Rudnik Mateusz10
Grzelka Rafał11
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz130000004003010
Szymborski Łukasz150000007016000
Pasieka Maciej200
Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Huber Grzegorz10000006102150
Prendecki Rafał300000011122030
Goszczyński Paweł4
Giczewski Grzegorz5
Huber Jarosław60000000203000
Macias Marcin700000017411022
Nowak Michał80000000104010
Macias Arek90000007216130
Woźniak Patryk10
Symonowicz Karol110000003216000
Pawlik Bartosz690000003102001
Moskalewicz Jakub100

Runda 6 2014-01-12 SP 5

13:30:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Ej Podaj Wyrzysk 56:40

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000004101111
Leniec Małgorzata50000000001000
Urbaś Arkadiusz6000000221112051
Witos Łukasz700000016302023
Witos Dawid8
Uliczka Marcin9
Rudnik Mateusz10
Grzelka Rafał11
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz130000002205000
Szymborski Łukasz1500000012117020
Pasieka Maciej200
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal0
Kabatek Mateusz300000018139010
Lach Bartek6
Palmąka Łukasz7
Kłos Artur80000002101000
Gajewski Piotr9
Bruski Piotr130000006000040
Palmąka Sebastian250000002000020
Bruski Łukasz330000005111011
Kłysz Mariusz770000002005010
Misztal Marcin780000005205020
Łykowski Tomasz99
Przepióra Przemysław200

Runda 5 2014-01-05 Sp 5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs KTK Kredyty.pila.pl 105:35
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000006478022
Leniec Małgorzata50000002105000
Urbaś Arkadiusz6
Witos Łukasz7000000537810313
Witos Dawid80000000000000
Uliczka Marcin9000000278418050
Rudnik Mateusz10
Grzelka Rafał11
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz13
Szymborski Łukasz1500000012419101
Pasieka Maciej2000000005683130
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad3
Malinowski Daniel6
Woliński Cezary90000008133060
Sadłowski Mateusz10
Szałański Mateusz11
Lewandowski Jakub120000007003081
Grabowski Mikołaj13
Subczyński Karol140000002003120
Grabas Dawid16
Sommerfeld Damian17
Podemski Maksymilian210000002102060
Wajer Bartłomiej24
Kortus Łukasz320000006003010
Rutkowski Jakub410000006028031
Borowicz Filip720000004000040

Runda 4 2013-12-22 SP 5

14:20:00 - Vesuvio Ujście vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 42:52

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Strógarek Adam0
Skonieczny Marcin10000002116300
Szulc Maciej40000000000000
Koza Marcin50000002011000
Maciejewski Nikodem600000012335170
Lipiński Barłomiej700000013121223
Serówka Grzegorz11
Kin Patryk150000006017120
Haufa Mariusz18
Dudzień Wojciech19
Strychalski Marek21
Kłos Artur (Ujście)230000007003031
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz600000011226021
Witos Łukasz700000017123113
Witos Dawid80000009524060
Uliczka Marcin90000009133000
Rudnik Mateusz100000006118030
Grzelka Rafał11
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz130000000023020
Szymborski Łukasz150000000126000
Pasieka Maciej2000000000200000

Runda 3 2013-12-15 SP 5

11:50:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 44:48
Sponsor meczu:

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Krawiec Dawid0
Makowski Marcin20000000121020
Klęsk Przemysław4
Weiss Wojciech800000010233032
Barchan Piotr100000000000000
Semrau Bartłomiej120000002001000
Kościerski Rafał1300000013308010
Kłodziński Paweł1400000010312040
Rypyść Paweł15
Moryn Marcin210000000012110
Klawikowski Piotr910000001301010
Żuchowski Błażej2000000008023002
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz600000018116022
Witos Łukasz70000000000010
Witos Dawid80000008513031
Uliczka Marcin90000008023030
Rudnik Mateusz100000008407320
Grzelka Rafał11
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz13
Szymborski Łukasz15
Pasieka Maciej2000000006004060

Runda 2 2013-12-08 SP 5

14:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Animals Czarnków 58:48
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz600000048010041
Witos Łukasz700000017200003
Witos Dawid8
Uliczka Marcin900000019210021
Rudnik Mateusz1000000014038150
Grzelka Rafał11
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz13
Szymborski Łukasz150000002007000
Pasieka Maciej2000000002111020
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz0
Pierzchała Marcin10000002022040
Wojdziak Janek5
Przybył Marcin60000003513000
Tabaczyński Szymon700000022000000
Brączkowski Maciej90000009313001
Radzymiński Mariusz100000008011012
Polarczyk Kamil110000004011110
Geremek Sebastian12
Furier Szymon130000000000000
Kałużyński Roman100
Kołodziejczyk Marek200

1 Runda 2013-12-01 SP 5

11:00:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Ekipa z Guantanamo Piła 49:65

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4
Leniec Małgorzata50000000101000
Urbaś Arkadiusz6000000145013082
Witos Łukasz700000021024046
Witos Dawid8
Uliczka Marcin90000006002010
Rudnik Mateusz10
Grzelka Rafał110000008227020
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz13
Szymborski Łukasz15
Pasieka Maciej200
Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Tutlewski Maciej500000091011030
Barański Łukasz600000020203024
Łuszkiewicz Patryk700000010211022
Mostek Łukasz800000014303022
Kamiński Grzegorz90000006415030
Cierpiszewski Rafał100000000205020
Justynowicz Rafał11
Tymko Artur12
Rzepka Adam170000006027000

Skład zespołu w sezonie 2012

Mecze zespołu w sezonie 2012

Mecz o 3 miejsce 2013-04-21 SP5

11:00:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 66:55

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin2
Żuchowski Błażej40000005214001
Weiss Wojciech800000010312041
Kościerski Rafał13000000192014000
Kłodziński Paweł14
Jagła Patryk15
Ludynia Paweł210000004008110
Lesiński Stanisław66
Klawikowski Piotr9100000028325012
Gonera Damian100
Frąckowski Mateusz200
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000003115011
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz600000012215012
Witos Łukasz70000008002002
Witos Dawid900000020315061
Szymborski Łukasz100000002000020
Grzelka Rafał11000000101013010
Tabieńko Bartosz13
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200

Finały 2013-04-14 SP5

11:00:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 86:60

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin2
Żuchowski Błażej40000008114000
Weiss Wojciech80000007713031
Kościerski Rafał1300000020316021
Kłodziński Paweł1400000022117031
Jagła Patryk15
Ludynia Paweł21000000152112011
Lesiński Stanisław66
Klawikowski Piotr9100000014213022
Gonera Damian100
Frąckowski Mateusz200
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000003112111
Leniec Małgorzata50000002003010
Urbaś Arkadiusz60000006004030
Witos Łukasz700000011111033
Witos Dawid900000029322023
Szymborski Łukasz100000009131030
Grzelka Rafał11
Tabieńko Bartosz13
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200

Finały 2013-04-07 SP5

11:50:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 55:56

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin20000003113011
Żuchowski Błażej40000006100012
Weiss Wojciech80000005211041
Kościerski Rafał1300000081116100
Kłodziński Paweł1400000013000000
Jagła Patryk15
Ludynia Paweł21
Lesiński Stanisław66
Klawikowski Piotr910000008222021
Gonera Damian100
Frąckowski Mateusz20000000012000024
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin400000011323033
Leniec Małgorzata50000000031000
Urbaś Arkadiusz600000010309042
Witos Łukasz700000030211026
Witos Dawid9
Szymborski Łukasz100000000003100
Grzelka Rafał110000006213012
Tabieńko Bartosz13
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200

Playoffs runda 2 2013-03-24 Sp 5

11:00:00 - Vesuvio Ujście vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 48:50

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kruk Maciej0
Skonieczny Marcin10000005003011
Szulc Maciej4
Koza Marcin50000002000000
Maciejewski Nikodem60000009111001
Lipiński Barłomiej700000024207125
Serówka Grzegorz110000002416010
Kin Patryk15
Haufa Mariusz18
Dudzień Wojciech19
Strychalski Marek210000000001000
Kłos Artur (Ujście)230000006101010
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000008007002
Leniec Małgorzata50000000000000
Urbaś Arkadiusz600000016206010
Witos Łukasz70000005152030
Witos Dawid9
Szymborski Łukasz100000004002010
Grzelka Rafał11000000170011010
Tabieńko Bartosz130000000021000
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200

Playoffs runda 2 2013-03-10 Sp 5

11:50:00 - Vesuvio Ujście vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 46:49

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kruk Maciej0
Skonieczny Marcin10000000219000
Szulc Maciej40000000000000
Koza Marcin5
Maciejewski Nikodem600000017003020
Lipiński Barłomiej700000014107001
Serówka Grzegorz110000002204010
Kin Patryk1500000013005001
Haufa Mariusz18
Dudzień Wojciech19
Strychalski Marek210000000012010
Kłos Artur (Ujście)230000002301010
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000005402001
Leniec Małgorzata50000000000000
Urbaś Arkadiusz60000004108001
Witos Łukasz700000016020014
Witos Dawid9
Szymborski Łukasz100000000014020
Grzelka Rafał11000000191210011
Tabieńko Bartosz130000005001000
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200

Playoffs runda 2 2013-03-03 SP 5

12:50:00 - Vesuvio Ujście vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 63:41

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kruk Maciej0
Skonieczny Marcin10000008008120
Szulc Maciej40000003100001
Koza Marcin50000004101000
Maciejewski Nikodem600000019516020
Lipiński Barłomiej700000021414116
Serówka Grzegorz110000004503030
Kin Patryk15
Haufa Mariusz18
Dudzień Wojciech190000000011000
Strychalski Marek210000002322000
Kłos Artur (Ujście)230000002101000
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000003213001
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz600000011015021
Witos Łukasz70000000111020
Witos Dawid9
Szymborski Łukasz100000000003110
Grzelka Rafał1100000012027010
Tabieńko Bartosz13
Kajuth Rafał1500000015025031
Pochylski Marcin200

Playoffs runda 1 2013-02-17 SP 5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Animals Czarnków 45:42

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin400000011225023
Leniec Małgorzata50000000101010
Urbaś Arkadiusz60000007224030
Witos Łukasz700000014124001
Witos Dawid9
Szymborski Łukasz1000000013117120
Grzelka Rafał11
Tabieńko Bartosz130000000124000
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kołodziejczyk Marek0
Przybył Marcin6
Tabaczyński Szymon7000000173013133
Wojdziak Janek8
Brączkowski Maciej90000006006131
Radzymiński Mariusz100000008207002
Polarczyk Kamil1100000011136131
Kłos Piotr12
Kałużyński Roman130000000103030
Majewski Krzysztof107
Janicki Marcin109
Furier Szymon1120000000001000

Playoffs runda 1 2013-02-10 Sp5

12:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Animals Czarnków 55:40

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000003333011
Leniec Małgorzata50000000201000
Urbaś Arkadiusz600000012327120
Witos Łukasz700000022023003
Witos Dawid9
Szymborski Łukasz100000000103010
Grzelka Rafał1100000018008020
Tabieńko Bartosz130000000103010
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kołodziejczyk Marek0
Przybył Marcin60000008001030
Tabaczyński Szymon700000090012080
Wojdziak Janek8
Brączkowski Maciej9000000100110020
Radzymiński Mariusz100000000000002
Polarczyk Kamil110000005015010
Kłos Piotr12
Kałużyński Roman130000002000020
Majewski Krzysztof107
Janicki Marcin109
Furier Szymon112

Runda 11 2013-02-03 SP5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Krajna Squad 85:53

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin400000015629013
Leniec Małgorzata50000002421000
Urbaś Arkadiusz600000018909034
Witos Łukasz700000039211126
Witos Dawid9
Szymborski Łukasz10000000112111000
Grzelka Rafał11
Tabieńko Bartosz13
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200
Krajna Squad:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Wojtaszek Bartosz4
Misztal Marcin5
Bruski Łukasz60000009513011
Bruski Piotr70000008203052
Kłos Artur8
Gajewski Piotr90000004413000
Łykowski Tomasz1000000010001033
Kabatek Mateusz1200000012105040

Runda 10 2013-01-27 Sp5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Tec System Piła 71:50

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000000724030
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz6
Witos Łukasz700000034223025
Witos Dawid9
Szymborski Łukasz100000004018020
Grzelka Rafał110000009326010
Tabieńko Bartosz130000002219000
Kajuth Rafał1500000022912040
Pochylski Marcin200
Tec System Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Żyliński Wojciech40000006116000
Kmieciak Kamil5
Wielądek Tomasz60000002011030
Stawiński Piotr8
Tomaszewski Dominik90000002005000
Obarski Marek100000005213021
Lach Michał13
Skiba Marcin14
Pochylski Przemysław1500000021036000
Podpora Remigiusz300000003501030
Krawiec Dawid4000000011008023
Rypyść Paweł200

Runda 09 2013-01-20 SP5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Szkoła Jazdy Expert 83:47

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4000000115515011
Leniec Małgorzata50000008403020
Urbaś Arkadiusz600000016638234
Witos Łukasz700000029133035
Witos Dawid9
Szymborski Łukasz10000000192010011
Grzelka Rafał11
Tabieńko Bartosz13
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200
Szkoła Jazdy Expert:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Uliczka Marcin60000005403031
Semrau Bartłomiej70000008101010
Suchecki Artur90000002214010
Skibiński Adam100000006109010
Wrona Mateusz110000004034110
Jackowiak Fabian1200000011001031
Rajewicz Bartosz14
Jachowicz Dawid15000000111110030
Bilejczyk Bartosz24
Szumlicz Karol100

Runda 8 2013-01-13 Sp5

11:00:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 62:63

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin20000007604021
Żuchowski Błażej400000012105000
Weiss Wojciech800000010501021
Kościerski Rafał13
Kłodziński Paweł14
Jagła Patryk15
Ludynia Paweł21000000210115000
Lesiński Stanisław66
Klawikowski Piotr9100000012224052
Gonera Damian100
Frąckowski Mateusz200
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000008117012
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz600000020407014
Witos Łukasz70000002102010
Witos Dawid9
Szymborski Łukasz100000000002000
Grzelka Rafał1100000019209010
Tabieńko Bartosz130000002115000
Kajuth Rafał1500000012013030
Pochylski Marcin200

Runda 7 2013-01-06 Sp5

15:10:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs TSD Sport Trzcianka 62:49

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000004235000
Leniec Małgorzata50000002102020
Urbaś Arkadiusz6
Witos Łukasz700000019234012
Witos Dawid900000031348042
Szymborski Łukasz100000000002000
Grzelka Rafał11
Tabieńko Bartosz130000006118040
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200
TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kościelnik Paweł000000014319040
Kolenda Maciej4
Kościelnik Krystian700000010128060
Boch Mateusz15
Ubycha Tomasz160000002104010
Kawczyński Paweł20
Boch Tomasz2600000020236110
Biedny Łukasz101
Wojnicki Krzysztof103
Jaworski Krzysztof3620000003317051

Runda 6 2012-12-16 SP5

11:00:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Ekipa z Guantanamo Piła 55:53

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin400000061012000
Leniec Małgorzata50000000000000
Urbaś Arkadiusz600000018308203
Witos Łukasz70000005000011
Witos Dawid900000024613123
Szymborski Łukasz100000002004000
Grzelka Rafał11
Tabieńko Bartosz13
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200
Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Tutlewski Maciej5000000111017050
Barański Łukasz700000013305040
Kamiński Grzegorz100000006207010
Cierpiszewski Rafał110000000002010
Łuszkiewicz Patryk1200000016019113
Rzepka Adam14

Runda 5 2012-12-09 SP5

15:10:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 140:34

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4000000214617040
Leniec Małgorzata50000006507220
Urbaś Arkadiusz60000000305010
Witos Łukasz7000000401942026
Witos Dawid90000008611812042
Szymborski Łukasz10
Grzelka Rafał11
Tabieńko Bartosz130000006219022
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Jarmołowicz Kacper50000002116040
Kowalczyk Adam70000006023030
Sokołowski Oskar100000008213180
Żółtko Radosław110000002103040
Kamiński Adam12
Przepióra Przemysław130000002013040
Sikora Maciej140000007020060
Załachowski Adrian150000007015060

Runda 4 2012-12-02 SP5

12:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Animals Czarnków 70:62

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin400000010216012
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz6
Witos Łukasz700000015444012
Witos Dawid9000000171331060
Szymborski Łukasz100000006203040
Grzelka Rafał11000000142110020
Tabieńko Bartosz1300000080110010
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kołodziejczyk Marek0
Przybył Marcin60000006321070
Tabaczyński Szymon700000025105040
Wojdziak Janek800000012268010
Brączkowski Maciej9
Radzymiński Mariusz1000000012211004
Polarczyk Kamil1100000070210150
Kłos Piotr12
Kałużyński Roman13
Majewski Krzysztof107
Janicki Marcin109
Furier Szymon112

Runda 3 2012-11-25 Sp 5

11:50:00 - Vesuvio Ujście vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 55:60

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kruk Maciej0
Skonieczny Marcin100000011115002
Szulc Maciej40000003100001
Koza Marcin50000002005020
Maciejewski Nikodem600000017326032
Lipiński Barłomiej700000015225002
Serówka Grzegorz110000005312041
Kin Patryk15
Haufa Mariusz18
Dudzień Wojciech190000000102010
Strychalski Marek210000002010000
Kłos Artur (Ujście)23
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000007012001
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz600000010108030
Witos Łukasz70000004102011
Witos Dawid9000000284010034
Szymborski Łukasz100000002124000
Grzelka Rafał11
Tabieńko Bartosz130000000000000
Kajuth Rafał150000009336150
Pochylski Marcin200

Runda 2 2012-11-18 SP 5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Basket Wałcz 91:49

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000004436000
Leniec Małgorzata50000000000000
Urbaś Arkadiusz60000004244010
Witos Łukasz700000022120002
Witos Dawid9000000271325050
Szymborski Łukasz10
Grzelka Rafał1100000016317000
Tabieńko Bartosz130000000002000
Kajuth Rafał1500000018319030
Pochylski Marcin200
Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Huber Grzegorz10000000201030
Prendecki Rafał30000009233140
Goszczyński Paweł40000003000021
Giczewski Grzegorz500000010207020
Huber Jarosław60000002102000
Macias Marcin700000010132022
Nowak Michał8
Macias Arek90000006003110
Szewczyk Tomasz10
Symonowicz Karol110000006012020
Pawlik Bartosz690000003001000
Ograbek Krzysztof101
Moskalewicz Jakub102

Runda 1 2012-11-04 SP5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs AZS PWSZ Grapil Piła 62:37

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000006216012
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz60000002001000
Witos Łukasz70000008314011
Witos Dawid900000015612020
Szymborski Łukasz100000004012000
Grzelka Rafał1100000013007011
Tabieńko Bartosz130000000201010
Kajuth Rafał1500000014504020
Pochylski Marcin200
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Muszyński Piotr4
Bednarek Mateusz50000000000010
Nowak Konrad60000003107020
Szałek Rafał700000018200033
Smoczyk Paweł80000002004000
Markowski Tomasz9
Wojtalewicz Maciej100000002110010
Pozorski Błażej11
Ostaszewski Karol120000003025020
Weistok Kacper130000004000010
Niespodziany Mateusz140000000103010
Justynowicz Rafał150000005224230

Skład zespołu w sezonie 2011

Mecze zespołu w sezonie 2011

Playoffs R1 2012-03-04 ZS2

12:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Basket Wałcz 40:41

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin60000005202000
Witos Łukasz70000002221010
Stawiński Piotr8
Obarski Marek90000000003010
Szymborski Łukasz100000003012010
Grzelka Rafał1100000016003001
Rypyść Paweł12
Tabieńko Bartosz130000000002010
Pochylski Przemysław14
Kajuth Rafał1500000014116001
Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Moskalewicz Jakub0
Prendecki Rafał300000015021010
Goszczyński Paweł40000002003000
Giczewski Grzegorz50000006004010
Huber Jarosław60000000001130
Macias Marcin70000008103010
Makaroński Grzegorz8
Macias Arek90000004003000
Szewczyk Tomasz100000004006010
Symonowicz Karol110000002011000
Ograbek Krzysztof88

Runda 11 2012-02-26 ZS2

11:40:00 - Vesuvio Ujście vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 44:39

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin100000012226211
Koza Marcin50000008404130
Maciejewski Nikodem600000015418030
Kruk Maciej8
Haufa Mariusz9
Strógarek Adam10
Serówka Grzegorz110000008216030
Kin Patryk15
Dudzień Wojciech190000001113010
Strychalski Marek21
Kłos Artur (Ujście)23
Retkowski Mariusz66
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin60000006333020
Witos Łukasz70000007002010
Stawiński Piotr8
Obarski Marek9
Szymborski Łukasz10
Grzelka Rafał110000008103010
Rypyść Paweł12
Tabieńko Bartosz13
Pochylski Przemysław1400000040010210
Kajuth Rafał15000000142110362

Runda 10 2012-02-11 ZS2

13:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Basket Wałcz 37:43

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin60000006106012
Witos Łukasz7
Stawiński Piotr8
Obarski Marek9
Szymborski Łukasz100000004104010
Grzelka Rafał1100000012007030
Rypyść Paweł12
Tabieńko Bartosz130000002103000
Pochylski Przemysław140000004003020
Kajuth Rafał150000009211041
Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Moskalewicz Jakub00000005003110
Prendecki Rafał30000007534021
Goszczyński Paweł40000000101010
Giczewski Grzegorz5
Huber Jarosław6
Macias Marcin700000021113002
Makaroński Grzegorz80000004005010
Macias Arek90000003000021
Szewczyk Tomasz100000004016010
Symonowicz Karol110000000001000
Ograbek Krzysztof88

Runda 9 2012-01-29 ZS2

11:40:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 35:32

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin20000000001020
Golański Szymon40000006001000
Weiss Wojciech80000000121010
Kościerski Rafał1300000070010001
Kłodziński Paweł140000009113010
Jagła Patryk150000006000010
Ludynia Paweł21
Lesiński Stanisław660000002111000
Klawikowski Piotr910000005101041
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin60000006219021
Witos Łukasz70000004023010
Stawiński Piotr8
Obarski Marek90000000000010
Szymborski Łukasz100000000015020
Grzelka Rafał1100000018029024
Rypyść Paweł12
Tabieńko Bartosz13
Pochylski Przemysław140000004014000
Kajuth Rafał15

Runda 8 2012-01-22 ZS 2

13:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 102:34

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin60000001514513060
Witos Łukasz700000053547032
Stawiński Piotr8
Obarski Marek9
Szymborski Łukasz100000008456020
Grzelka Rafał11
Rypyść Paweł12
Tabieńko Bartosz1300000012325050
Pochylski Przemysław14000000144215000
Kajuth Rafał15
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kubik Marek40000004105030
Jackowiak Fabian5
Głowacki Dawid60000006113030
Frawaszek Igor7
Załachowski Adrian90000006031000
Sokołowski Oskar100000004331080
Lewandowski Marek11
Kwapisz Tomasz120000004012000
Zabroski Mikołaj130000000111020
Semrau Bartłomiej140000008139240
Długaszek Patryk150000002101020

Runda 7 2012-01-15 ZS 2

18:00:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 85:37

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin600000071123010
Witos Łukasz700000032411031
Stawiński Piotr8
Obarski Marek90000008222010
Szymborski Łukasz100000004208020
Grzelka Rafał1100000018308110
Rypyść Paweł12
Tabieńko Bartosz13
Pochylski Przemysław14000000160314010
Kajuth Rafał15
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Doręgowski Piotr5
Graczyk Mateusz60000004001000
Zamojc Rafał70000004005010
Weistok Kacper80000004103040
Majewski Krzysztof100000008422152
Stefaniak Jakub110000008125040
Gawryołek Wojciech130000005100010
Woźniak Kamil14
Niespodziany Mateusz150000004003020

Runda 6 2011-12-18 ZS2

16:00:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs KS Basket Piła 49:45

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin600000018234122
Witos Łukasz700000013011033
Stawiński Piotr8
Obarski Marek9
Szymborski Łukasz100000006015010
Grzelka Rafał1100000062113020
Rypyść Paweł120000004102000
Tabieńko Bartosz13
Pochylski Przemysław140000004009000
Kajuth Rafał15
KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Uliczka Marcin40000002122010
Tutlewski Maciej500000011924250
Pasieka Maciej60000009312031
Mostek Łukasz70000000001000
Frąckowski Mateusz800000012113114
Barański Łukasz12000000111012000
Rudnik Mateusz14

Runda 5 2011-12-11 ZS2

18:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs WTK Sportowa Wyrzysk 68:42

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin60000007934011
Witos Łukasz700000031411054
Stawiński Piotr8
Obarski Marek9
Szymborski Łukasz100000008137030
Grzelka Rafał1100000011243121
Rypyść Paweł12
Tabieńko Bartosz130000005137230
Pochylski Przemysław140000006344000
Kajuth Rafał15
WTK Sportowa Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Lach Bartek4
Misztal Marcin50000005323131
Bruski Łukasz600000013215063
Bruski Piotr700000010013130
Kłos Artur80000000200050
Gajewski Piotr90000000115030
Łykowski Tomasz100000006202010
Wojciechowski Ireneusz120000008003120
Liński Tomasz14

Runda 4 2011-12-03 ZS 2

18:00:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs TSD Sport Trzcianka 30:43

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin60000006543050
Witos Łukasz7
Stawiński Piotr80000004146020
Obarski Marek9
Szymborski Łukasz1000000012014001
Grzelka Rafał11
Rypyść Paweł12
Tabieńko Bartosz130000004207020
Pochylski Przemysław140000004104060
Kajuth Rafał15
TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kolenda Maciej40000000014020
Kościelnik Krystian7
Biedny Łukasz9
Kościelnik Paweł10
Siciński Daniel1300000012221022
Boch Mateusz1500000018024031
Ubycha Tomasz16
Boch Tomasz260000007514020
Kawczyński Paweł690000006105000
Kościelnik Mariusz83
Tomczyk Arkadiusz85
Jaworski Krzysztof3620000000716040

Runda 3 2011-11-27 ZS 2

16:40:00 - Radosny Basket vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 32:46

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000008311210
Rejewicz Jakub70000006003000
Kamiński Grzegorz900000014219210
Łabusiński Tomasz10
Kłos Łukasz13
Rajewicz Bartosz140000000000010
Seyda Michał230000000001010
Lipiński Barłomiej240000004203040
Szulc Maciej310000000301040
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin60000008325000
Witos Łukasz700000015203023
Stawiński Piotr80000002000000
Obarski Marek9
Szymborski Łukasz100000002106020
Grzelka Rafał1100000011306020
Rypyść Paweł12
Tabieńko Bartosz130000005014011
Pochylski Przemysław140000003109030
Kajuth Rafał15

Runda 2 2011-11-20 ZS2

18:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Tax Consulting 41:32

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin600000011454032
Witos Łukasz700000019023042
Stawiński Piotr80000002231030
Obarski Marek9
Szymborski Łukasz100000002147010
Grzelka Rafał11
Rypyść Paweł12
Tabieńko Bartosz13
Pochylski Przemysław1400000071311051
Kajuth Rafał15
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Szałek Rafał20000004312040
Krawiec Dawid300000010112031
Gdaniec Cezary60000000000000
Justynowicz Rafał70000002115010
Kwiatkowski Mariusz130000008523080
Rytkowski Łukasz220000000002010
Rzepka Adam240000006114020
Skibiński Adam270000002003110

Runda 1 2011-11-12 ZS 2

18:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs AZS PWSZ Grapil Piła 58:35

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin600000012521003
Witos Łukasz700000010531010
Stawiński Piotr8
Obarski Marek9
Szymborski Łukasz1000000072210000
Grzelka Rafał11000000230214011
Rypyść Paweł12
Tabieńko Bartosz130000006317020
Pochylski Przemysław14
Kajuth Rafał15
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub40000005002000
Markowski Tomasz50000008703010
Smoczyk Paweł60000004104020
Nowak Szymon7
Ostaszewski Karol80000000025010
Wojtalewicz Maciej100000000111020
Bednarek Mateusz110000000002010
Kożuchowski Maciej12
Kuczyński Martin130000000000000
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz9900000011102011

Skład zespołu w sezonie 2010

Mecze zespołu w sezonie 2010

Finals 2011-02-27 ZS 2

11:00:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Baj-Pros Ujście 51:55

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin60000007309120
Witos Łukasz70000008311021
Obarski Marek9
Pasieka Maciej1000000010112020
Grzelka Rafał1100000016016011
Dembowski Andrzej120000008103010
Tabieńko Bartosz130000002121000
Pochylski Przemysław14
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55
Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin10000008015010
Maciejewski Nikodem6
Serówka Grzegorz110000006525020
Kin Patryk150000006107010
Dudzień Wojciech190000002103010
Strychalski Marek2100000010214031
Kłos Artur (Ujście)2300000023212002
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66

Playoffs Runda 2 2011-02-20 ZS2

11:00:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs TSD Sport Trzcianka 44:52

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin60000007222031
Witos Łukasz70000005320041
Obarski Marek90000000003000
Pasieka Maciej100000005202010
Grzelka Rafał1100000017013113
Dembowski Andrzej1200000010017030
Tabieńko Bartosz13
Pochylski Przemysław14
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55
TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kościelnik Paweł10000004101000
Kościelnik Krystian70000002233020
Bartkowiak Robert8
Stępień Hubert120000000102000
Danilewicz Wojciech140000002102000
Boch Mateusz150000002302010
Kawczyński Paweł20
Boch Tomasz2600000025003134
Stępień Mariusz4500000064311030
Kościelnik Mariusz830000003003001
Tomczyk Arkadiusz85
Jaworski Krzysztof3620000008104080

Playoffs Runda 1 2011-02-13 ZS2

11:40:00 - Radosny Basket vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 41:71

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000000101020
Rejewicz Jakub70000002307030
Kamiński Grzegorz90000008025030
Łabusiński Tomasz10
Kłos Łukasz13
Seyda Michał230000000114100
Lipiński Barłomiej2400000025004044
Szulc Maciej310000006126012
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin60000006615022
Witos Łukasz700000018307023
Obarski Marek9
Pasieka Maciej1000000010415010
Grzelka Rafał11000000243312011
Dembowski Andrzej1200000013507000
Tabieńko Bartosz13
Pochylski Przemysław14
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55

Runda 11 2011-02-06 ZS2

12:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Baj-Pros Ujście 45:52

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin6
Witos Łukasz700000018332004
Obarski Marek90000007207101
Pasieka Maciej100000006311010
Grzelka Rafał11
Dembowski Andrzej12000000112011000
Tabieńko Bartosz130000003202001
Pochylski Przemysław14
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55
Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin100000092012011
Maciejewski Nikodem600000014312040
Serówka Grzegorz1100000092011000
Kin Patryk1500000016005001
Dudzień Wojciech190000000111000
Strychalski Marek21
Kłos Artur (Ujście)230000004002010
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66

Runda 10 2011-01-30 ZS 2

12:20:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 48:52

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin20000000000000
Łebedyński Martyn30000000000000
Golański Szymon40000000013000
Weiss Wojciech8
Kościerski Rafał13000000151210031
Kłodziński Paweł14
Jagła Patryk150000003022020
Ludynia Paweł2100000011009011
Klęsk Przemysław3000000012209000
Lesiński Stanisław660000007405020
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin60000000318040
Witos Łukasz700000021012014
Obarski Marek90000009214011
Pasieka Maciej1000000010018110
Grzelka Rafał1100000012008000
Dembowski Andrzej12
Tabieńko Bartosz13
Pochylski Przemysław14
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55

Runda 9 2011-01-23 ZS 2

13:00:00 - Megal KM Import vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 45:47

Megal KM Import:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kwiatkowski Kamil500000032115051
Uliczka Marcin60000002000000
Muszyński Piotr80000000204000
Kożuchowski Jakub90000000000010
Kożuchowski Maciej100000000102020
Żyliński Wojciech120000000023020
Frąckowski Mateusz230000007101001
Iwanowicz Michał240000002004000
Barański Łukasz260000002130030
Wrona Mateusz910000000003000
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin6000000142010022
Witos Łukasz700000012141032
Obarski Marek90000007005001
Pasieka Maciej100000002010010
Grzelka Rafał11000000120110031
Dembowski Andrzej12
Tabieńko Bartosz13
Pochylski Przemysław140000000003010
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55

Runda 8 2011-01-15 ZS2

13:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Kufikas Basket Team Rogoźno 20:1

Runda 7 2011-01-08 ZS 2

16:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs AZS PWSZ Grapil Piła 63:44

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin60000006718002
Witos Łukasz700000019234032
Obarski Marek90000002107020
Pasieka Maciej1000000010100100
Grzelka Rafał1100000022224002
Dembowski Andrzej12
Tabieńko Bartosz130000004227010
Pochylski Przemysław14
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz500000014100001
Smoczyk Paweł60000004019220
Nowak Szymon70000001000010
Ostaszewski Karol80000004008020
Chendowski Łukasz9
Wojtalewicz Maciej100000000121010
Bednarek Mateusz110000000002010
Nowek Michał1200000011005010
Kłos Artur (Piła)1300000010000012

Runda 6 2010-12-12 ZS 2

11:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs KS Basket Piła 97:41

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin600000063415010
Witos Łukasz700000043002014
Obarski Marek900000020169022
Pasieka Maciej1000000021724021
Grzelka Rafał110000007119211
Dembowski Andrzej12
Tabieńko Bartosz13
Pochylski Przemysław14
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55
KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Iwanowicz Marek50000008411020
Pozorski Błażej60000000103000
Domański Bartłomiej70000004142000
Szpak Filip80000006216010
Mostek Łukasz90000002102000
Nowak Konrad1000000013314111
Lewandowski Marek110000000006010
Kwapisz Tomasz120000004116010
Zabroski Mikołaj130000000000000
Kubik Marek150000004010000

Runda 5 2010-12-05 ZS2

11:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Ej Podaj Wyrzysk 68:35

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin60000004615030
Witos Łukasz700000021433011
Obarski Marek900000016418020
Pasieka Maciej1000000019327113
Grzelka Rafał11
Dembowski Andrzej12
Tabieńko Bartosz13
Pochylski Przemysław1400000083212530
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Liński Tomasz400000012007031
Prahl Radosław50000002000010
Bruski Łukasz60000000024010
Bruski Piotr70000006202140
Kłos Artur80000008011000
Gajewski Piotr90000000114050
Wąsowski Piotr100000002205010
Bielawski Łukasz11
Kłos Dawid12
Wojciechowski Ireneusz130000005111020
Olszewski Piotr14

Runda 4 2010-11-28 ZS 2

12:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs TSD Sport Trzcianka 58:52

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin60000005312021
Witos Łukasz700000013311000
Obarski Marek9
Pasieka Maciej100000006130031
Grzelka Rafał1100000029127013
Dembowski Andrzej12
Tabieńko Bartosz13
Pochylski Przemysław140000005217100
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55
TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kościelnik Paweł1
Kościelnik Krystian70000001001020
Bartkowiak Robert8
Stępień Hubert12
Danilewicz Wojciech140000002101010
Boch Mateusz1500000010013002
Kawczyński Paweł20
Boch Tomasz2600000013112051
Stępień Mariusz4500000018015040
Kościelnik Mariusz830000002000000
Tomczyk Arkadiusz850000000101000
Jaworski Krzysztof3620000006216130

Runda 3 2010-11-21 ZS2

11:00:00 - Radosny Basket vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 46:53

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000000001040
Rejewicz Jakub7
Kamiński Grzegorz90000008113210
Łabusiński Tomasz100000002101000
Kłos Łukasz130000005210001
Seyda Michał230000009003011
Lipiński Barłomiej2400000017405002
Szulc Maciej310000005230011
Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin60000006317001
Witos Łukasz70000004214020
Obarski Marek90000008108010
Pasieka Maciej100000008020100
Grzelka Rafał1100000018119010
Dembowski Andrzej12
Tabieńko Bartosz130000003001010
Pochylski Przemysław140000006006020
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55

Runda 2 2010-11-14 ZS 2

11:00:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Tax Consulting 33:38

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr40000003001120
Leniec Marcin60000009017021
Witos Łukasz700000010142002
Obarski Marek90000000014010
Pasieka Maciej100000003112000
Grzelka Rafał11
Dembowski Andrzej12
Tabieńko Bartosz130000002003020
Pochylski Przemysław140000006016020
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam000000010004030
Kwiatkowski Mariusz10000004016050
Szałek Rafał20000009010040
Krawiec Dawid300000020011020
Justynowicz Rafał700000051013110
Grabowski Mateusz150000005004111
Usurski Maciej17
Kalinowski Rafał330000003104001
Szyszłowski Waldemar333

Runda 1 2010-11-06 ZS 2

16:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 65:19

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin600000021544031
Witos Łukasz700000020651011
Obarski Marek900000083010150
Pasieka Maciej100000006104010
Grzelka Rafał11
Dembowski Andrzej12
Tabieńko Bartosz130000006205020
Pochylski Przemysław1400000043210350
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam40000000021000
Piasecki Roman50000000000010
Piasecki Paweł60000008011032
Woźniak Kamil70000002102040
Weistok Kacper80000004002010
Raniewicz Krzysztof90000000005000
Majewski Krzysztof100000000022040
Stefaniak Jakub110000002001020
Pielach Tymoteusz120000000000000
Gawryołek Wojciech130000000100020
Doręgowski Piotr140000003023010
Niespodziany Mateusz150000000010000

Skład zespołu w sezonie 2009

Mecze zespołu w sezonie 2009

3 Runda Playoffs 2010-02-28 Sala gimnastyczna ZS2

12:00:00 - Vesuvio Ujście vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 62:67

2 Runda Playoffs 2010-02-21 Sala gimnastyczna ZS2

10:50:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Centrum Kształcenia Nauka Piła 50:51