Pilska Liga Koszykówki Amatorskiej

Oficjalna Strona PLKA

Baj-Pros Ujście

Kapitan zespołu: Grzegorz Serówka  tel. 601055693 mail serek3@wp.pl

Skład zespołu w sezonie 2010

Mecze zespołu w sezonie 2010

Finals 2011-02-27 ZS 2

11:00:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Baj-Pros Ujście 51:55

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin60000007309120
Witos Łukasz70000008311021
Obarski Marek9
Pasieka Maciej1000000010112020
Grzelka Rafał1100000016016011
Dembowski Andrzej120000008103010
Tabieńko Bartosz130000002121000
Pochylski Przemysław14
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55
Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin10000008015010
Maciejewski Nikodem6
Serówka Grzegorz110000006525020
Kin Patryk150000006107010
Dudzień Wojciech190000002103010
Strychalski Marek2100000010214031
Kłos Artur (Ujście)2300000023212002
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66

Playoffs Runda 2 2011-02-20 ZS2

11:40:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Baj-Pros Ujście 53:35

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin2
Łebedyński Martyn3
Golański Szymon40000002105030
Weiss Wojciech800000011333013
Kościerski Rafał1300000015208211
Kłodziński Paweł14
Jagła Patryk15
Ludynia Paweł2100000017019210
Klęsk Przemysław30
Lesiński Stanisław660000008222030
Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin100000010114301
Maciejewski Nikodem60000004112040
Serówka Grzegorz110000004607010
Kin Patryk150000005207110
Dudzień Wojciech19
Strychalski Marek210000005211001
Kłos Artur (Ujście)230000007002020
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66

Playoffs Runda 1 2011-02-13 ZS2

11:00:00 - Baj-Pros Ujście vs Tax Consulting 52:45

Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin1
Maciejewski Nikodem600000012212060
Serówka Grzegorz1100000051037000
Kin Patryk15000000150110230
Dudzień Wojciech190000003024021
Strychalski Marek210000007321030
Kłos Artur (Ujście)2300000010006010
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam00000004002070
Kwiatkowski Mariusz10000002335050
Szałek Rafał20000007321011
Krawiec Dawid300000010011022
Justynowicz Rafał7000000111013411
Grabowski Mateusz1500000011023021
Usurski Maciej17
Kalinowski Rafał330000000003010
Szyszłowski Waldemar333

Runda 11 2011-02-06 ZS2

12:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Baj-Pros Ujście 45:52

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin6
Witos Łukasz700000018332004
Obarski Marek90000007207101
Pasieka Maciej100000006311010
Grzelka Rafał11
Dembowski Andrzej12000000112011000
Tabieńko Bartosz130000003202001
Pochylski Przemysław14
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55
Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin100000092012011
Maciejewski Nikodem600000014312040
Serówka Grzegorz1100000092011000
Kin Patryk1500000016005001
Dudzień Wojciech190000000111000
Strychalski Marek21
Kłos Artur (Ujście)230000004002010
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66

Runda 10 2011-01-30 ZS 2

13:00:00 - Megal KM Import vs Baj-Pros Ujście 32:56

Megal KM Import:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kwiatkowski Kamil500000017016024
Uliczka Marcin6
Muszyński Piotr80000002201000
Kożuchowski Jakub90000000000000
Kożuchowski Maciej100000002108020
Żyliński Wojciech120000004005000
Frąckowski Mateusz230000003205001
Iwanowicz Michał240000002000000
Barański Łukasz260000000003010
Wrona Mateusz910000002003000
Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin1000000220110104
Maciejewski Nikodem600000017633120
Serówka Grzegorz11000000114211021
Kin Patryk15
Dudzień Wojciech190000002107010
Strychalski Marek21
Kłos Artur (Ujście)230000004014000
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66

Runda 9 2011-01-23 ZS 2

11:40:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Baj-Pros Ujście 41:80

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz50000004001010
Smoczyk Paweł60000008027000
Nowak Szymon70000000101000
Ostaszewski Karol80000004007000
Chendowski Łukasz9
Wojtalewicz Maciej100000000102000
Bednarek Mateusz110000000100010
Nowek Michał1200000014004020
Kłos Artur (Piła)1300000011212011
Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin100000010116032
Maciejewski Nikodem600000010508030
Serówka Grzegorz1100000014526100
Kin Patryk1500000023007001
Dudzień Wojciech190000007102011
Strychalski Marek21
Kłos Artur (Ujście)2300000016314000
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66

Runda 8 2011-01-15 ZS2

10:40:00 - Baj-Pros Ujście vs Ej Podaj Wyrzysk 103:28

Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin100000014227224
Maciejewski Nikodem6000000245137032
Serówka Grzegorz1100000087311010
Kin Patryk15
Dudzień Wojciech19
Strychalski Marek2100000025524011
Kłos Artur (Ujście)2300000032566010
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Liński Tomasz40000003002070
Prahl Radosław50000000101010
Bruski Łukasz60000004113090
Bruski Piotr7
Kłos Artur80000004000020
Gajewski Piotr900000010122070
Wąsowski Piotr100000007011031
Bielawski Łukasz11
Kłos Dawid12
Wojciechowski Ireneusz13
Olszewski Piotr14

Runda 7 2011-01-08 ZS 2

16:00:00 - Radosny Basket vs Baj-Pros Ujście 37:69

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000003011020
Rejewicz Jakub700000011210011
Kamiński Grzegorz90000004003010
Łabusiński Tomasz100000000011020
Kłos Łukasz13
Seyda Michał230000004023010
Lipiński Barłomiej2400000015205022
Szulc Maciej310000000106020
Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin10000003004011
Maciejewski Nikodem600000020447030
Serówka Grzegorz110000004112000
Kin Patryk150000006007130
Dudzień Wojciech190000000312010
Strychalski Marek2100000019016051
Kłos Artur (Ujście)2300000017227020
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66

Runda 6 2010-12-12 ZS 2

14:20:00 - Noteć Auto GTW Jenox Chodzież vs Baj-Pros Ujście 36:77

Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam40000002000030
Piasecki Roman5
Piasecki Paweł6
Woźniak Kamil70000009021011
Weistok Kacper80000007101020
Raniewicz Krzysztof9
Majewski Krzysztof100000004214030
Stefaniak Jakub110000002011050
Pielach Tymoteusz12
Gawryołek Wojciech130000004003000
Doręgowski Piotr140000002123020
Niespodziany Mateusz150000004004020
Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin1
Maciejewski Nikodem600000014539032
Serówka Grzegorz11
Kin Patryk15000000241110002
Dudzień Wojciech190000005013001
Strychalski Marek2100000010316002
Kłos Artur (Ujście)2300000024034120
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66

Runda 5 2010-12-05 ZS2

14:20:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Baj-Pros Ujście 52:68

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin20000002205030
Łebedyński Martyn3
Golański Szymon4
Weiss Wojciech8
Kościerski Rafał13000000132110040
Kłodziński Paweł14
Jagła Patryk150000000001000
Ludynia Paweł2100000022227114
Klęsk Przemysław30
Lesiński Stanisław6600000015432023
Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin10000007008001
Maciejewski Nikodem600000015427030
Serówka Grzegorz110000002105020
Kin Patryk1500000014106100
Dudzień Wojciech190000008020000
Strychalski Marek2100000012415012
Kłos Artur (Ujście)2300000010604010
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66

Runda 4 2010-11-28 ZS 2

11:40:00 - Kufikas Basket Team Rogoźno vs Baj-Pros Ujście 1:20

Runda 3 2010-11-21 ZS2

14:20:00 - KS Basket Piła vs Baj-Pros Ujście 19:114

KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Iwanowicz Marek50000000101060
Pozorski Błażej60000000011010
Domański Bartłomiej70000007103161
Szpak Filip8
Mostek Łukasz90000002121060
Nowak Konrad100000004103360
Lewandowski Marek110000000003000
Kwapisz Tomasz120000000003030
Zabroski Mikołaj130000000001000
Kubik Marek150000004000040
Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin1
Maciejewski Nikodem6000000356114012
Serówka Grzegorz110000000834010
Kin Patryk15000000281213010
Dudzień Wojciech190000004224010
Strychalski Marek21000000221129211
Kłos Artur (Ujście)2300000025324020
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66

Runda 2 2010-11-14 ZS 2

11:40:00 - TSD Sport Trzcianka vs Baj-Pros Ujście 45:68

TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kościelnik Paweł1
Kościelnik Krystian70000005112021
Bartkowiak Robert8
Stępień Hubert12
Danilewicz Wojciech140000000000000
Boch Mateusz150000003101020
Kawczyński Paweł200000002101110
Boch Tomasz260000008223110
Stępień Mariusz4500000022017070
Kościelnik Mariusz83
Tomczyk Arkadiusz85
Jaworski Krzysztof3620000005446061
Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin100000013107111
Maciejewski Nikodem600000016542020
Serówka Grzegorz110000006126120
Kin Patryk150000008000010
Dudzień Wojciech190000006014010
Strychalski Marek2100000012115012
Kłos Artur (Ujście)230000007110020
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66

Runda 1 2010-11-06 ZS 2

16:00:00 - Baj-Pros Ujście vs Tax Consulting 69:37

Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin1
Maciejewski Nikodem600000020257010
Serówka Grzegorz110000004939000
Kin Patryk15
Dudzień Wojciech190000007002011
Strychalski Marek2100000017633011
Kłos Artur (Ujście)2300000021202021
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam00000008208030
Kwiatkowski Mariusz10000005304050
Szałek Rafał20000000000020
Krawiec Dawid30000005002010
Justynowicz Rafał70000007308031
Grabowski Mateusz150000005023110
Usurski Maciej170000002002000
Kalinowski Rafał330000005003121
Szyszłowski Waldemar333