Pilska Liga Koszykówki Amatorskiej

Oficjalna Strona PLKA

AZS PWSZ Grapil Piła

Kapitan zespołu: Wojtalewicz Maciej tel. 663 459 108 mail bryant32@wp.pl

Skład zespołu w sezonie 2014

Skład zespołu w sezonie 2013

Mecze zespołu w sezonie 2013

1 Runda Playoffs mecze B 2014-03-23 SP 5

14:20:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Ej Podaj Wyrzysk 40:43
Sponsor meczu:

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł0000000110112010
Łabusiński Tomasz40000000031010
Bednarek Mateusz50000003110001
Nowak Konrad60000002225010
Baum Marek70000002012155
Wojtalewicz Maciej100000002212010
Wróbel Paweł110000006013020
Marszałek Radosław1200000012015031
Skibiński Adam130000002007000
Załachowski Adrian14
Niespodziany Mateusz15
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal0
Kabatek Mateusz3000000141210010
Lach Bartek6
Palmąka Łukasz70000002018020
Kłos Artur80000003105041
Gajewski Piotr90000002004000
Bruski Piotr130000005122050
Palmąka Sebastian250000009306000
Bruski Łukasz330000008105050
Kłysz Mariusz77
Misztal Marcin78
Łykowski Tomasz99
Przepióra Przemysław200

1 Runda Playoffs 2014-03-09 SP 5

14:20:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Ej Podaj Wyrzysk 44:52
Sponsor meczu:

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł0000000101210150
Łabusiński Tomasz40000008144020
Bednarek Mateusz50000008110012
Nowak Konrad60000005006020
Baum Marek70000005102030
Wojtalewicz Maciej100000003205031
Wróbel Paweł110000002014000
Marszałek Radosław12
Skibiński Adam13
Załachowski Adrian14
Niespodziany Mateusz15
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal0
Kabatek Mateusz3
Lach Bartek6
Palmąka Łukasz70000008300020
Kłos Artur80000008003060
Gajewski Piotr90000000105030
Bruski Piotr130000002144040
Palmąka Sebastian25000000260111240
Bruski Łukasz330000008229030
Kłysz Mariusz77
Misztal Marcin78
Łykowski Tomasz99
Przepióra Przemysław200

Runda 11 2014-03-02 SP 5

14:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs AZS PWSZ Grapil Piła 84:64
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000009208003
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz60000004306020
Witos Łukasz700000028441036
Witos Dawid800000001013050
Uliczka Marcin90000007104001
Rudnik Mateusz10
Grzelka Rafał1100000023238103
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz13
Szymborski Łukasz1500000013317011
Pasieka Maciej200
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł0
Łabusiński Tomasz4
Bednarek Mateusz50000000427040
Nowak Konrad6
Baum Marek700000031222037
Wojtalewicz Maciej1000000025118051
Wróbel Paweł11
Marszałek Radosław12
Skibiński Adam1300000081215010
Załachowski Adrian14
Niespodziany Mateusz15

Runda 10 2014-02-23 SP 5

12:40:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Ej Podaj Wyrzysk 50:33
Sponsor meczu:

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł00000006125130
Łabusiński Tomasz40000002210010
Bednarek Mateusz50000005011001
Nowak Konrad60000002013010
Baum Marek70000009011013
Wojtalewicz Maciej100000000101010
Wróbel Paweł110000002103020
Marszałek Radosław1200000022022020
Skibiński Adam1300000020010000
Załachowski Adrian14
Niespodziany Mateusz15
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal0
Kabatek Mateusz300000010005010
Lach Bartek6
Palmąka Łukasz7
Kłos Artur8
Gajewski Piotr90000004123140
Bruski Piotr130000002011040
Palmąka Sebastian2500000010133020
Bruski Łukasz330000007004010
Kłysz Mariusz77
Misztal Marcin78
Łykowski Tomasz990000000307030
Przepióra Przemysław200

Runda 9 2014-02-02 SP 5

12:40:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Animals Czarnków 46:66
Sponsor meczu:

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł0
Łabusiński Tomasz400000010103012
Bednarek Mateusz5
Nowak Konrad6
Baum Marek700000060120102
Wojtalewicz Maciej100000003114001
Wróbel Paweł1100000015117021
Marszałek Radosław1200000012226040
Skibiński Adam130000000203200
Załachowski Adrian140000000010000
Niespodziany Mateusz15
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz0
Pierzchała Marcin1
Wojdziak Janek500000015217010
Przybył Marcin600000012136032
Tabaczyński Szymon700000022343002
Brączkowski Maciej9
Radzymiński Mariusz100000000000000
Polarczyk Kamil110000002323040
Geremek Sebastian12
Furier Szymon130000000201000
Kałużyński Roman100000000151111012
Kołodziejczyk Marek200

Runda 8 2014-01-26 SP5

13:30:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Basket Wałcz 34:57

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł0
Łabusiński Tomasz40000002010000
Bednarek Mateusz50000005122030
Nowak Konrad6
Baum Marek70000007110052
Wojtalewicz Maciej100000005124031
Wróbel Paweł110000000001000
Marszałek Radosław1200000013213021
Skibiński Adam130000000107010
Załachowski Adrian140000002012030
Niespodziany Mateusz15
Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Huber Grzegorz10000004105030
Prendecki Rafał300000025535015
Goszczyński Paweł4
Giczewski Grzegorz5
Huber Jarosław60000003226140
Macias Marcin700000011113011
Nowak Michał8
Macias Arek900000043310200
Woźniak Patryk100000002213040
Symonowicz Karol110000008214010
Pawlik Bartosz69
Moskalewicz Jakub100

Runda 6 2014-01-12 SP 5

14:20:00 - Vesuvio Ujście vs AZS PWSZ Grapil Piła 75:50
Sponsor meczu:

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Strógarek Adam0
Skonieczny Marcin100000016239134
Szulc Maciej40000000030000
Koza Marcin50000006105000
Maciejewski Nikodem600000014314020
Lipiński Barłomiej700000021324005
Serówka Grzegorz110000000100000
Kin Patryk1500000012227000
Haufa Mariusz18
Dudzień Wojciech190000002123010
Strychalski Marek210000004514030
Kłos Artur (Ujście)23
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł0
Łabusiński Tomasz4
Bednarek Mateusz5
Nowak Konrad6
Baum Marek700000095060132
Wojtalewicz Maciej10
Wróbel Paweł110000006307160
Marszałek Radosław1200000019301021
Skibiński Adam1300000010006031
Załachowski Adrian140000006334000
Niespodziany Mateusz15

Runda 5 2014-01-05 Sp 5

12:40:00 - Ślepe Czmiele Piła vs AZS PWSZ Grapil Piła 55:25
Sponsor meczu:

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Krawiec Dawid0
Makowski Marcin200000010330032
Klęsk Przemysław4
Weiss Wojciech80000005611050
Barchan Piotr100000000142030
Semrau Bartłomiej120000006006000
Kościerski Rafał13
Kłodziński Paweł14000000103215130
Rypyść Paweł15
Moryn Marcin2100000082216110
Klawikowski Piotr9100000016346130
Żuchowski Błażej200
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł0
Łabusiński Tomasz40000002030030
Bednarek Mateusz50000002002010
Nowak Konrad60000004011040
Baum Marek700000011011043
Wojtalewicz Maciej100000002003010
Wróbel Paweł11
Marszałek Radosław120000000012010
Skibiński Adam130000002017120
Załachowski Adrian140000002002020
Niespodziany Mateusz15

Runda 4 2013-12-22 SP 5

11:50:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Dziady Team Piła 34:74
Sponsor meczu:

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł0
Łabusiński Tomasz40000004002110
Bednarek Mateusz50000002102110
Nowak Konrad60000004015030
Baum Marek70000007301012
Wojtalewicz Maciej100000000103020
Wróbel Paweł110000008013020
Marszałek Radosław120000003100010
Skibiński Adam130000002003020
Załachowski Adrian140000004007030
Niespodziany Mateusz15
Dziady Team Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Przewoźniak Grzegorz4
Pasternak Dawid70000000000000
Ostaszewski Karol800000011003011
Makarski Paweł10
Podpora Remigiusz110000005005020
Krzemiński Piotr120000000214000
Muszyński Paweł130000000104000
Krzemiński Łukasz1400000023325002
Ludynia Paweł21000000311217100
Obarski Marek320000004113000
Pogorzelski Andrzej100

Runda 3 2013-12-15 SP 5

11:00:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Ekipa z Guantanamo Piła 25:70

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł0
Łabusiński Tomasz40000000113030
Bednarek Mateusz5
Nowak Konrad6
Baum Marek70000000021060
Wojtalewicz Maciej100000000006010
Wróbel Paweł11
Marszałek Radosław1200000011204031
Skibiński Adam1300000012015011
Załachowski Adrian140000002113010
Niespodziany Mateusz15
Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Tutlewski Maciej500000020333040
Barański Łukasz6000000161212020
Łuszkiewicz Patryk70000005102011
Mostek Łukasz800000011211041
Kamiński Grzegorz9
Cierpiszewski Rafał100000002115020
Justynowicz Rafał110000002102000
Tymko Artur12
Rzepka Adam17000000141212000

Runda 2 2013-12-08 SP 5

13:30:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs KTK Kredyty.pila.pl 66:18

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł000000019017030
Łabusiński Tomasz40000003523011
Bednarek Mateusz50000000021030
Nowak Konrad60000003130010
Baum Marek70000004022000
Wojtalewicz Maciej100000002333000
Wróbel Paweł1100000015026010
Marszałek Radosław120000004022110
Skibiński Adam130000008207000
Załachowski Adrian140000006015030
Niespodziany Mateusz150000002214000
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000000000000
Malinowski Daniel60000003103030
Woliński Cezary90000002003020
Sadłowski Mateusz100000006120031
Szałański Mateusz11
Lewandowski Jakub12
Grabowski Mikołaj13
Subczyński Karol140000000003030
Grabas Dawid16
Sommerfeld Damian170000000000000
Podemski Maksymilian210000000000010
Wajer Bartłomiej240000000001010
Kortus Łukasz320000000002010
Rutkowski Jakub410000005004110
Borowicz Filip720000002000000

1 Runda 2013-12-01 SP 5

13:30:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs TSD Sport Trzcianka 26:55

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł0
Łabusiński Tomasz40000002101030
Bednarek Mateusz50000004020060
Nowak Konrad6
Baum Marek700000010001072
Wojtalewicz Maciej10
Wróbel Paweł110000000023020
Marszałek Radosław120000003213010
Skibiński Adam130000003007021
Załachowski Adrian140000004012040
Niespodziany Mateusz150000000008020
TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kawczyński Paweł00000000216010
Kościelnik Paweł10000008018020
Kolenda Maciej4
Boch Tomasz12
Danilewicz Wojciech140000000000000
Boch Mateusz1500000017035132
Ubycha Tomasz160000006114010
Kościelnik Mariusz22
Kościelnik Krystian770000008012041
Jaworski Krzysztof3620000004364030

Skład zespołu w sezonie 2012

Mecze zespołu w sezonie 2012

Playoffs runda 1 2013-02-17 SP 5

11:00:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Ekipa z Guantanamo Piła 34:59

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Muszyński Piotr4
Bednarek Mateusz50000003000031
Nowak Konrad60000005104010
Szałek Rafał7
Smoczyk Paweł8
Markowski Tomasz90000008041041
Wojtalewicz Maciej100000002112000
Pozorski Błażej11
Ostaszewski Karol120000006128120
Weistok Kacper1300000010013031
Niespodziany Mateusz14
Justynowicz Rafał15
Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Tutlewski Maciej500000010845030
Barański Łukasz700000012427074
Kamiński Grzegorz10000000133013110
Cierpiszewski Rafał11
Łuszkiewicz Patryk120000006021030
Rzepka Adam14000000182313020

Playoffs runda 1 2013-02-10 Sp5

11:00:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Ekipa z Guantanamo Piła 35:60

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Muszyński Piotr40000000000010
Bednarek Mateusz5
Nowak Konrad60000000604020
Szałek Rafał7
Smoczyk Paweł800000012116210
Markowski Tomasz900000011411052
Wojtalewicz Maciej100000000112020
Pozorski Błażej110000002001010
Ostaszewski Karol120000004102130
Weistok Kacper130000006011001
Niespodziany Mateusz14
Justynowicz Rafał15
Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Tutlewski Maciej500000022735030
Barański Łukasz7
Kamiński Grzegorz1000000015017100
Cierpiszewski Rafał110000002317030
Łuszkiewicz Patryk120000004333010
Rzepka Adam1400000010229010

Runda 11 2013-02-03 SP5

15:10:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 96:43

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Muszyński Piotr4
Bednarek Mateusz50000004502010
Nowak Konrad6
Szałek Rafał7
Smoczyk Paweł8000000340112200
Markowski Tomasz900000012312012
Wojtalewicz Maciej100000000205010
Pozorski Błażej110000008018220
Ostaszewski Karol12000000270413011
Weistok Kacper130000006206010
Niespodziany Mateusz140000005003110
Justynowicz Rafał15
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Jarmołowicz Kacper50000005112001
Kowalczyk Adam7
Sokołowski Oskar1000000016521130
Żółtko Radosław11
Kamiński Adam12
Przepióra Przemysław130000003004031
Sikora Maciej140000009001021
Załachowski Adrian1500000010108012

Runda 10 2013-01-27 Sp5

13:30:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Animals Czarnków 57:39

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Muszyński Piotr4
Bednarek Mateusz5
Nowak Konrad60000008002010
Szałek Rafał7
Smoczyk Paweł8000000282216010
Markowski Tomasz900000015515001
Wojtalewicz Maciej100000004214000
Pozorski Błażej110000000004000
Ostaszewski Karol120000002006010
Weistok Kacper13
Niespodziany Mateusz140000000003020
Justynowicz Rafał15
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kołodziejczyk Marek0
Przybył Marcin600000010104011
Tabaczyński Szymon70000009113340
Wojdziak Janek8
Brączkowski Maciej900000012015021
Radzymiński Mariusz100000003102011
Polarczyk Kamil110000003119011
Kłos Piotr12
Kałużyński Roman130000002011000
Majewski Krzysztof107
Janicki Marcin109
Furier Szymon112

Runda 09 2013-01-20 SP5

14:20:00 - Vesuvio Ujście vs AZS PWSZ Grapil Piła 63:30

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kruk Maciej0
Skonieczny Marcin100000015017001
Szulc Maciej40000005000001
Koza Marcin50000008102020
Maciejewski Nikodem600000012666140
Lipiński Barłomiej70000009304311
Serówka Grzegorz110000006516040
Kin Patryk1500000080011120
Haufa Mariusz18
Dudzień Wojciech19
Strychalski Marek21
Kłos Artur (Ujście)23
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Muszyński Piotr40000002202030
Bednarek Mateusz5
Nowak Konrad6
Szałek Rafał7
Smoczyk Paweł80000009126230
Markowski Tomasz90000004132021
Wojtalewicz Maciej100000002002000
Pozorski Błażej11
Ostaszewski Karol120000004038040
Weistok Kacper130000009111001
Niespodziany Mateusz14
Justynowicz Rafał15

Runda 8 2013-01-13 Sp5

15:10:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Basket Wałcz 33:55

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Muszyński Piotr4
Bednarek Mateusz50000003102001
Nowak Konrad60000004113120
Szałek Rafał7
Smoczyk Paweł80000006125310
Markowski Tomasz90000008112050
Wojtalewicz Maciej100000000110010
Pozorski Błażej11
Ostaszewski Karol120000002106010
Weistok Kacper130000008012021
Niespodziany Mateusz140000002001010
Justynowicz Rafał15
Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Huber Grzegorz10000004002010
Prendecki Rafał300000019433030
Goszczyński Paweł4
Giczewski Grzegorz500000013105030
Huber Jarosław60000002205010
Macias Marcin70000002331010
Nowak Michał80000000005000
Macias Arek900000041011110
Szewczyk Tomasz100000000010000
Symonowicz Karol110000004013000
Pawlik Bartosz690000007112020
Ograbek Krzysztof101
Moskalewicz Jakub102

Runda 7 2013-01-06 Sp5

11:00:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Ekipa z Guantanamo Piła 40:60

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Muszyński Piotr4
Bednarek Mateusz5
Nowak Konrad60000004104020
Szałek Rafał70000008002022
Smoczyk Paweł80000007009030
Markowski Tomasz90000009300100
Wojtalewicz Maciej100000000111000
Pozorski Błażej110000002002000
Ostaszewski Karol120000006305130
Weistok Kacper130000004101010
Niespodziany Mateusz140000000002000
Justynowicz Rafał15
Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Tutlewski Maciej5000000126510030
Barański Łukasz700000013319123
Kamiński Grzegorz10000000180210111
Cierpiszewski Rafał110000006315110
Łuszkiewicz Patryk120000004103010
Rzepka Adam14

Runda 6 2012-12-16 SP5

14:20:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Krajna Squad 35:32

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Muszyński Piotr40000002101000
Bednarek Mateusz50000004007020
Nowak Konrad60000004003010
Szałek Rafał70000005001011
Smoczyk Paweł80000006025030
Markowski Tomasz9
Wojtalewicz Maciej100000000013020
Pozorski Błażej110000000001010
Ostaszewski Karol120000006225020
Weistok Kacper130000004011110
Niespodziany Mateusz140000004006110
Justynowicz Rafał15
Krajna Squad:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Wojtaszek Bartosz4
Misztal Marcin50000004016000
Bruski Łukasz600000010112030
Bruski Piotr70000002114040
Kłos Artur80000007102000
Gajewski Piotr90000005103001
Łykowski Tomasz100000004025010
Kabatek Mateusz120000002137050

Runda 5 2012-12-09 SP5

14:20:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Tec System Piła 50:45

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Muszyński Piotr40000005335011
Bednarek Mateusz500000011101013
Nowak Konrad6
Szałek Rafał7
Smoczyk Paweł8000000160212300
Markowski Tomasz9
Wojtalewicz Maciej10
Pozorski Błażej11
Ostaszewski Karol1200000012216110
Weistok Kacper13
Niespodziany Mateusz140000006307030
Justynowicz Rafał15
Tec System Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Żyliński Wojciech40000008215020
Kmieciak Kamil5
Wielądek Tomasz6
Stawiński Piotr80000000013010
Tomaszewski Dominik90000000112000
Obarski Marek100000006102020
Lach Michał1300000083010031
Skiba Marcin14
Pochylski Przemysław15000000151111030
Podpora Remigiusz30
Krawiec Dawid40
Rypyść Paweł200

Runda 4 2012-12-02 SP5

13:30:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Szkoła Jazdy Expert 47:39

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Muszyński Piotr40000009411041
Bednarek Mateusz50000000013020
Nowak Konrad60000009033020
Szałek Rafał7
Smoczyk Paweł8000000231212010
Markowski Tomasz9
Wojtalewicz Maciej100000000213020
Pozorski Błażej11
Ostaszewski Karol120000006139160
Weistok Kacper13
Niespodziany Mateusz14
Justynowicz Rafał15
Szkoła Jazdy Expert:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Uliczka Marcin600000014232061
Semrau Bartłomiej700000013219060
Suchecki Artur90000000001000
Skibiński Adam100000003139021
Wrona Mateusz11
Jackowiak Fabian120000003121031
Rajewicz Bartosz140000002021130
Jachowicz Dawid1500000040110010
Bilejczyk Bartosz24
Szumlicz Karol100

Runda 3 2012-11-25 Sp 5

13:30:00 - Ślepe Czmiele Piła vs AZS PWSZ Grapil Piła 60:33

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin2
Żuchowski Błażej40000004021010
Weiss Wojciech800000061132031
Kościerski Rafał13000000141214110
Kłodziński Paweł14
Jagła Patryk15
Ludynia Paweł21000000231016310
Lesiński Stanisław66
Klawikowski Piotr9100000013413051
Gonera Damian100
Frąckowski Mateusz200
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Muszyński Piotr4
Bednarek Mateusz50000000001000
Nowak Konrad60000008002000
Szałek Rafał70000002102030
Smoczyk Paweł80000004107130
Markowski Tomasz900000013434031
Wojtalewicz Maciej100000002101000
Pozorski Błażej11
Ostaszewski Karol120000002007030
Weistok Kacper13
Niespodziany Mateusz14
Justynowicz Rafał150000002004120

Runda 2 2012-11-18 SP 5

12:40:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs TSD Sport Trzcianka 46:48

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Muszyński Piotr4
Bednarek Mateusz50000002000000
Nowak Konrad600000014010020
Szałek Rafał7
Smoczyk Paweł80000006319000
Markowski Tomasz900000018316033
Wojtalewicz Maciej100000000100000
Pozorski Błażej11
Ostaszewski Karol120000003112000
Weistok Kacper130000003023010
Niespodziany Mateusz140000000001000
Justynowicz Rafał15
TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kościelnik Paweł000000041216130
Kolenda Maciej4
Kościelnik Krystian70000008002030
Boch Mateusz1500000023322120
Ubycha Tomasz160000000005010
Kawczyński Paweł200000000002000
Boch Tomasz260000007508010
Biedny Łukasz101
Wojnicki Krzysztof103
Jaworski Krzysztof3620000006000030

Runda 1 2012-11-04 SP5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs AZS PWSZ Grapil Piła 62:37

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000006216012
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz60000002001000
Witos Łukasz70000008314011
Witos Dawid900000015612020
Szymborski Łukasz100000004012000
Grzelka Rafał1100000013007011
Tabieńko Bartosz130000000201010
Kajuth Rafał1500000014504020
Pochylski Marcin200
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Muszyński Piotr4
Bednarek Mateusz50000000000010
Nowak Konrad60000003107020
Szałek Rafał700000018200033
Smoczyk Paweł80000002004000
Markowski Tomasz9
Wojtalewicz Maciej100000002110010
Pozorski Błażej11
Ostaszewski Karol120000003025020
Weistok Kacper130000004000010
Niespodziany Mateusz140000000103010
Justynowicz Rafał150000005224230

Skład zespołu w sezonie 2011

Mecze zespołu w sezonie 2011

Playoffs R1 2012-03-04 ZS2

11:00:00 - Ślepe Czmiele Piła vs AZS PWSZ Grapil Piła 44:27

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin20000003233011
Golański Szymon4
Weiss Wojciech8
Kościerski Rafał1300000014014020
Kłodziński Paweł140000009219020
Jagła Patryk150000000003010
Ludynia Paweł210000004204010
Lesiński Stanisław660000008506020
Klawikowski Piotr910000006232020
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub4
Markowski Tomasz50000003320060
Smoczyk Paweł60000009107030
Nowak Szymon70000003131010
Ostaszewski Karol80000005012001
Wojtalewicz Maciej100000000201030
Bednarek Mateusz110000002001000
Kożuchowski Maciej120000006017010
Kuczyński Martin130000000101000
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz99

Runda 11 2012-02-26 ZS2

13:00:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs TSD Sport Trzcianka 23:54

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub4
Markowski Tomasz5
Smoczyk Paweł60000000018050
Nowak Szymon70000002112000
Ostaszewski Karol80000009017030
Wojtalewicz Maciej10
Bednarek Mateusz110000002101070
Kożuchowski Maciej12
Kuczyński Martin130000003005031
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz99
TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kolenda Maciej4
Kościelnik Krystian70000004324030
Biedny Łukasz900000012145030
Kościelnik Paweł100000008127010
Siciński Daniel13
Boch Mateusz150000008150000
Ubycha Tomasz16
Boch Tomasz2600000020126013
Kawczyński Paweł69
Kościelnik Mariusz83
Tomczyk Arkadiusz85
Jaworski Krzysztof3620000002537210

Runda 10 2012-02-11 ZS2

13:00:00 - Vesuvio Ujście vs AZS PWSZ Grapil Piła 43:48

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin100000010316001
Koza Marcin50000006006020
Maciejewski Nikodem600000012301030
Kruk Maciej8
Haufa Mariusz9
Strógarek Adam10
Serówka Grzegorz110000000313020
Kin Patryk1500000012216012
Dudzień Wojciech19
Strychalski Marek21
Kłos Artur (Ujście)23
Retkowski Mariusz66
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub40000002111010
Markowski Tomasz500000022451020
Smoczyk Paweł60000008129020
Nowak Szymon70000004021010
Ostaszewski Karol80000000003010
Wojtalewicz Maciej100000002000020
Bednarek Mateusz11
Kożuchowski Maciej120000008002000
Kuczyński Martin130000002010000
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz99

Runda 9 2012-01-29 ZS2

13:00:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Tax Consulting 55:39

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub40000002205000
Markowski Tomasz500000022104022
Smoczyk Paweł6
Nowak Szymon700000014102002
Ostaszewski Karol800000011229010
Wojtalewicz Maciej100000002212010
Bednarek Mateusz11
Kożuchowski Maciej120000002023110
Kuczyński Martin130000002012010
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz99
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Szałek Rafał2
Krawiec Dawid30000007213041
Gdaniec Cezary60000002001010
Justynowicz Rafał700000016005120
Kwiatkowski Mariusz130000002408040
Rytkowski Łukasz22
Rzepka Adam2400000012306110
Skibiński Adam27

Runda 8 2012-01-22 ZS 2

14:20:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Basket Wałcz 32:42

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub40000004022000
Markowski Tomasz500000016213042
Smoczyk Paweł60000006113040
Nowak Szymon70000004005020
Ostaszewski Karol80000002031020
Wojtalewicz Maciej100000000000000
Bednarek Mateusz110000000000000
Kożuchowski Maciej120000000233040
Kuczyński Martin130000000000000
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz99
Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Moskalewicz Jakub00000001014110
Prendecki Rafał300000012543140
Goszczyński Paweł40000005002021
Giczewski Grzegorz5
Huber Jarosław60000000000000
Macias Marcin700000019123054
Makaroński Grzegorz80000000011000
Macias Arek90000003011021
Szewczyk Tomasz100000000115020
Symonowicz Karol110000002013000
Ograbek Krzysztof88

Runda 7 2012-01-15 ZS 2

16:00:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs KS Basket Piła 42:65

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub40000003001010
Markowski Tomasz500000015300002
Smoczyk Paweł600000014229121
Nowak Szymon70000002000000
Ostaszewski Karol80000002114020
Wojtalewicz Maciej100000002100010
Bednarek Mateusz11
Kożuchowski Maciej12
Kuczyński Martin13
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz99
KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Uliczka Marcin40000006014020
Tutlewski Maciej5000000211134033
Pasieka Maciej60000009120000
Mostek Łukasz70000000010000
Frąckowski Mateusz800000027405007
Barański Łukasz120000002208020
Rudnik Mateusz14

Runda 6 2011-12-18 ZS2

17:20:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs WTK Sportowa Wyrzysk 43:34

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub40000002102010
Markowski Tomasz500000015401132
Smoczyk Paweł60000002214120
Nowak Szymon70000004210000
Ostaszewski Karol80000008216220
Wojtalewicz Maciej100000000042000
Bednarek Mateusz110000000111110
Kożuchowski Maciej12
Kuczyński Martin13
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz99
WTK Sportowa Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Lach Bartek4
Misztal Marcin50000003122101
Bruski Łukasz60000006002010
Bruski Piotr700000010323011
Kłos Artur80000003012051
Gajewski Piotr90000004122030
Łykowski Tomasz100000008006000
Wojciechowski Ireneusz12
Liński Tomasz14

Runda 5 2011-12-11 ZS2

17:20:00 - Radosny Basket vs AZS PWSZ Grapil Piła 44:43

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol30000000005030
Rejewicz Jakub70000005515020
Kamiński Grzegorz90000008218000
Łabusiński Tomasz100000000101000
Kłos Łukasz13
Rajewicz Bartosz140000002000000
Seyda Michał230000000001000
Lipiński Barłomiej2400000019215052
Szulc Maciej3100000010002020
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub40000000005100
Markowski Tomasz500000034131032
Smoczyk Paweł6
Nowak Szymon70000008132020
Ostaszewski Karol80000001137030
Wojtalewicz Maciej100000000102000
Bednarek Mateusz110000000000000
Kożuchowski Maciej12
Kuczyński Martin130000000002000
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz99

Runda 4 2011-12-03 ZS 2

17:20:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 52:32

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub40000002005110
Markowski Tomasz500000014730030
Smoczyk Paweł6000000202210150
Nowak Szymon70000007111011
Ostaszewski Karol80000008224000
Wojtalewicz Maciej100000001406010
Bednarek Mateusz110000000110020
Kożuchowski Maciej12
Kuczyński Martin130000002003020
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz99
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam4
Doręgowski Piotr5
Graczyk Mateusz60000002002010
Zamojc Rafał7
Weistok Kacper80000009615041
Majewski Krzysztof1000000012243141
Stefaniak Jakub110000006110070
Gawryołek Wojciech130000004002030
Woźniak Kamil14
Niespodziany Mateusz150000000000020

Runda 3 2011-11-27 ZS 2

17:20:00 - Ślepe Czmiele Piła vs AZS PWSZ Grapil Piła 43:37

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin20000000200030
Golański Szymon40000002125020
Weiss Wojciech80000003202041
Kościerski Rafał13000000171113141
Kłodziński Paweł1400000011306210
Jagła Patryk15
Ludynia Paweł210000004011110
Lesiński Stanisław660000006403010
Klawikowski Piotr91
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub40000002315020
Markowski Tomasz500000014211052
Smoczyk Paweł60000007347061
Nowak Szymon70000003231021
Ostaszewski Karol800000011004040
Wojtalewicz Maciej100000000301110
Bednarek Mateusz110000000000100
Kożuchowski Maciej12
Kuczyński Martin130000000000000
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz99

Runda 2 2011-11-20 ZS2

16:00:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs KS Stawiński Basket Piła Kadet 80:20

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub400000012308010
Markowski Tomasz500000017732010
Smoczyk Paweł6000000127210740
Nowak Szymon700000024433001
Ostaszewski Karol80000009036100
Wojtalewicz Maciej10
Bednarek Mateusz110000006230000
Kożuchowski Maciej12
Kuczyński Martin13
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz99
KS Stawiński Basket Piła Kadet:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kubik Marek40000000002000
Jackowiak Fabian50000000105060
Głowacki Dawid6
Frawaszek Igor70000000000000
Załachowski Adrian90000006002030
Sokołowski Oskar100000000100060
Lewandowski Marek110000000006000
Kwapisz Tomasz120000004103010
Zabroski Mikołaj130000006010030
Semrau Bartłomiej140000002008020
Długaszek Patryk150000000101030

Runda 1 2011-11-12 ZS 2

18:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs AZS PWSZ Grapil Piła 58:35

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Małgorzata4
Leniec Marcin600000012521003
Witos Łukasz700000010531010
Stawiński Piotr8
Obarski Marek9
Szymborski Łukasz1000000072210000
Grzelka Rafał11000000230214011
Rypyść Paweł12
Tabieńko Bartosz130000006317020
Pochylski Przemysław14
Kajuth Rafał15
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kożuchowski Jakub40000005002000
Markowski Tomasz50000008703010
Smoczyk Paweł60000004104020
Nowak Szymon7
Ostaszewski Karol80000000025010
Wojtalewicz Maciej100000000111020
Bednarek Mateusz110000000002010
Kożuchowski Maciej12
Kuczyński Martin130000000000000
Hryniewicz Rafał50
Chendowski Łukasz9900000011102011

Skład zespołu w sezonie 2010

Mecze zespołu w sezonie 2010

Playoffs Runda 1 2011-02-13 ZS2

13:00:00 - Ślepe Czmiele Piła vs AZS PWSZ Grapil Piła 50:46

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin2
Łebedyński Martyn3
Golański Szymon40000000003010
Weiss Wojciech80000004545030
Kościerski Rafał1300000011227031
Kłodziński Paweł14
Jagła Patryk150000008104000
Ludynia Paweł21000000183611020
Klęsk Przemysław300000002001000
Lesiński Stanisław660000007006031
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz5
Smoczyk Paweł60000006109350
Nowak Szymon70000003110011
Ostaszewski Karol800000012127110
Chendowski Łukasz9
Wojtalewicz Maciej100000000032000
Bednarek Mateusz110000000012010
Nowek Michał120000008309030
Kłos Artur (Piła)1300000017101035

Runda 11 2011-02-06 ZS2

13:00:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs TSD Sport Trzcianka 27:70

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz5
Smoczyk Paweł60000007003050
Nowak Szymon70000000000000
Ostaszewski Karol80000003007010
Chendowski Łukasz9
Wojtalewicz Maciej100000003000001
Bednarek Mateusz110000000011020
Nowek Michał120000000003020
Kłos Artur (Piła)1300000014103012
TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kościelnik Paweł10000000113000
Kościelnik Krystian70000006134050
Bartkowiak Robert8
Stępień Hubert120000007221011
Danilewicz Wojciech140000002115000
Boch Mateusz1500000016414010
Kawczyński Paweł20
Boch Tomasz2600000026328013
Stępień Mariusz45
Kościelnik Mariusz830000002000010
Tomczyk Arkadiusz85
Jaworski Krzysztof36200000011364020

Runda 10 2011-01-30 ZS 2

11:40:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Tax Consulting 40:38

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz5
Smoczyk Paweł60000008108010
Nowak Szymon70000006100011
Ostaszewski Karol80000000116000
Chendowski Łukasz90000000120000
Wojtalewicz Maciej100000000112000
Bednarek Mateusz110000000020000
Nowek Michał1200000016107031
Kłos Artur (Piła)1300000010111030
Tax Consulting:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Rzepka Adam00000008136450
Kwiatkowski Mariusz10000006423030
Szałek Rafał20000009301001
Krawiec Dawid3
Justynowicz Rafał700000012209250
Grabowski Mateusz15
Usurski Maciej170000000020100
Kalinowski Rafał330000003002001
Szyszłowski Waldemar3330000000100020

Runda 9 2011-01-23 ZS 2

11:40:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Baj-Pros Ujście 41:80

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz50000004001010
Smoczyk Paweł60000008027000
Nowak Szymon70000000101000
Ostaszewski Karol80000004007000
Chendowski Łukasz9
Wojtalewicz Maciej100000000102000
Bednarek Mateusz110000000100010
Nowek Michał1200000014004020
Kłos Artur (Piła)1300000011212011
Baj-Pros Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Skonieczny Marcin100000010116032
Maciejewski Nikodem600000010508030
Serówka Grzegorz1100000014526100
Kin Patryk1500000023007001
Dudzień Wojciech190000007102011
Strychalski Marek21
Kłos Artur (Ujście)2300000016314000
Markuszewski Arkadiusz40
Retkowski Mariusz66

Runda 8 2011-01-15 ZS2

10:00:00 - Megal KM Import vs AZS PWSZ Grapil Piła 33:38

Megal KM Import:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kwiatkowski Kamil50000008139031
Uliczka Marcin60000004002000
Muszyński Piotr80000000112000
Kożuchowski Jakub90000002010000
Kożuchowski Maciej100000002006020
Żyliński Wojciech1200000013014121
Frąckowski Mateusz23
Iwanowicz Michał240000004003000
Barański Łukasz260000000027000
Wrona Mateusz910000000002000
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz50000004312030
Smoczyk Paweł600000013009110
Nowak Szymon70000006135000
Ostaszewski Karol80000003108010
Chendowski Łukasz9
Wojtalewicz Maciej100000000000000
Bednarek Mateusz110000000011000
Nowek Michał120000003101010
Kłos Artur (Piła)130000009012010

Runda 7 2011-01-08 ZS 2

16:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs AZS PWSZ Grapil Piła 63:44

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Baziuk Piotr4
Leniec Marcin60000006718002
Witos Łukasz700000019234032
Obarski Marek90000002107020
Pasieka Maciej1000000010100100
Grzelka Rafał1100000022224002
Dembowski Andrzej12
Tabieńko Bartosz130000004227010
Pochylski Przemysław14
Leniec Małgorzata22
Muszyński Paweł55
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz500000014100001
Smoczyk Paweł60000004019220
Nowak Szymon70000001000010
Ostaszewski Karol80000004008020
Chendowski Łukasz9
Wojtalewicz Maciej100000000121010
Bednarek Mateusz110000000002010
Nowek Michał1200000011005010
Kłos Artur (Piła)1300000010000012

Runda 6 2010-12-12 ZS 2

11:00:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Ej Podaj Wyrzysk 53:23

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz500000011120110
Smoczyk Paweł6000000123211220
Nowak Szymon70000004014000
Ostaszewski Karol80000000116120
Chendowski Łukasz9
Wojtalewicz Maciej100000003202030
Bednarek Mateusz110000000014010
Nowek Michał1200000011226000
Kłos Artur (Piła)1300000012202031
Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Liński Tomasz400000011014041
Prahl Radosław50000000000000
Bruski Łukasz60000000122010
Bruski Piotr70000002012010
Kłos Artur80000000102010
Gajewski Piotr90000000003010
Wąsowski Piotr100000004045010
Bielawski Łukasz11
Kłos Dawid12
Wojciechowski Ireneusz13
Olszewski Piotr140000006102010

Runda 5 2010-12-05 ZS2

13:40:00 - Radosny Basket vs AZS PWSZ Grapil Piła 60:64

Radosny Basket:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Florek Karol300000013114001
Rejewicz Jakub70000009421011
Kamiński Grzegorz900000010003200
Łabusiński Tomasz100000002000000
Kłos Łukasz13
Seyda Michał230000002000010
Lipiński Barłomiej2400000024218022
Szulc Maciej31
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz5
Smoczyk Paweł6000000243221000
Nowak Szymon70000008100020
Ostaszewski Karol80000006007020
Chendowski Łukasz9
Wojtalewicz Maciej100000002102020
Bednarek Mateusz110000002012000
Nowek Michał120000006018020
Kłos Artur (Piła)1300000016420010

Runda 4 2010-11-28 ZS 2

13:00:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Noteć Auto GTW Jenox Chodzież 54:26

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz500000011314010
Smoczyk Paweł600000015013110
Nowak Szymon70000000120020
Ostaszewski Karol80000007116000
Chendowski Łukasz9
Wojtalewicz Maciej100000003100000
Bednarek Mateusz110000000102000
Nowek Michał120000001112030
Kłos Artur (Piła)1300000017000011
Noteć Auto GTW Jenox Chodzież:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Dziuba Adam40000000000000
Piasecki Roman5
Piasecki Paweł6
Woźniak Kamil70000005113020
Weistok Kacper80000000011010
Raniewicz Krzysztof90000007217020
Majewski Krzysztof100000002215030
Stefaniak Jakub110000000110010
Pielach Tymoteusz1200000012004010
Gawryołek Wojciech130000000011010
Doręgowski Piotr14
Niespodziany Mateusz15

Runda 3 2010-11-21 ZS2

11:40:00 - Ślepe Czmiele Piła vs AZS PWSZ Grapil Piła 44:26

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin20000000326000
Łebedyński Martyn30000000101000
Golański Szymon40000006011000
Weiss Wojciech80000002204060
Kościerski Rafał1300000013228040
Kłodziński Paweł14
Jagła Patryk150000002106000
Ludynia Paweł21000000181311001
Klęsk Przemysław30
Lesiński Stanisław660000003111001
AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz50000002313020
Smoczyk Paweł600000081012230
Nowak Szymon70000006011010
Ostaszewski Karol80000004013130
Chendowski Łukasz9
Wojtalewicz Maciej100000000114000
Bednarek Mateusz110000000002010
Nowek Michał12
Kłos Artur (Piła)130000006200020

Runda 2 2010-11-14 ZS 2

13:40:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Kufikas Basket Team Rogoźno 37:36

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz50000009321020
Smoczyk Paweł6000000112112110
Nowak Szymon70000004012000
Ostaszewski Karol80000000009000
Chendowski Łukasz9
Wojtalewicz Maciej100000002003000
Bednarek Mateusz11
Nowek Michał120000004206020
Kłos Artur (Piła)130000007113030
Kufikas Basket Team Rogoźno:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Ruta Marcin3
Zimny Robert40000000004000
Górny Gniewomir50000004001000
Sobański Karol7
Kozłowski Maciej9000000170110041
Lewtak Paweł110000005432011
Pufal Marcin13
Skrobacki Tomasz140000004304040
Grewling Tomasz150000006104010
Kosoń Waldemar20
Noga Krzysztof30
Nowak Paweł40

Runda 1 2010-11-06 ZS 2

18:40:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs KS Basket Piła 79:20

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Markowski Tomasz500000019221010
Smoczyk Paweł60000008226040
Nowak Szymon70000008012000
Ostaszewski Karol800000010038120
Chendowski Łukasz9
Wojtalewicz Maciej100000000216110
Bednarek Mateusz110000000001000
Nowek Michał120000006105120
Kłos Artur (Piła)1300000028441012
KS Basket Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Iwanowicz Marek500000022020100
Pozorski Błażej60000000013010
Domański Bartłomiej70000008025132
Szpak Filip8
Mostek Łukasz90000002012030
Nowak Konrad100000004002240
Lewandowski Marek11
Kwapisz Tomasz12
Zabroski Mikołaj130000002021010
Kubik Marek15

Skład zespołu w sezonie 2009

Mecze zespołu w sezonie 2009

3 Runda Playoffs 2010-02-28 Sala gimnastyczna ZS2

11:00:00 - Ślepe Czmiele Piła vs AZS PWSZ Grapil Piła 70:54

2 Runda Playoffs 2010-02-21 Sala gimnastyczna ZS2

10:00:00 - Vesuvio Ujście vs AZS PWSZ Grapil Piła 87:48