Pilska Liga Koszykówki Amatorskiej

Oficjalna Strona PLKA

Animals Czarnków

Kapitan zespołu: Mariusz Radzymiński tel. 608 391 735 mail mariush03@wp.pl 

Skład zespołu w sezonie 2013

Mecze zespołu w sezonie 2013

1 Runda Playoffs mecze B 2014-03-23 SP 5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Animals Czarnków 70:55
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000002314010
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz600000015017031
Witos Łukasz700000014110023
Witos Dawid800000022312024
Uliczka Marcin9
Rudnik Mateusz1000000012028100
Grzelka Rafał11
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz13
Szymborski Łukasz150000000202000
Pasieka Maciej2000000005111010
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz0
Pierzchała Marcin100000011211013
Wojdziak Janek500000019116010
Przybył Marcin60000009014011
Tabaczyński Szymon70000009201070
Brączkowski Maciej90000005115040
Radzymiński Mariusz10
Polarczyk Kamil110000002003000
Geremek Sebastian12
Furier Szymon13
Kałużyński Roman100
Kołodziejczyk Marek200

1 Runda Playoffs 2014-03-09 SP 5

13:30:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Animals Czarnków 60:39

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000009001003
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz6000000154110110
Witos Łukasz700000020332034
Witos Dawid8
Uliczka Marcin9
Rudnik Mateusz10
Grzelka Rafał1100000012019230
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz13
Szymborski Łukasz150000001101010
Pasieka Maciej2000000003102020
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz0
Pierzchała Marcin1
Wojdziak Janek50000007106011
Przybył Marcin60000002412010
Tabaczyński Szymon700000015434030
Brączkowski Maciej90000004003030
Radzymiński Mariusz100000000000010
Polarczyk Kamil110000007004010
Geremek Sebastian12
Furier Szymon13
Kałużyński Roman1000000004101010
Kołodziejczyk Marek200

Runda 10 2014-02-23 SP 5

11:00:00 - Ekipa z Guantanamo Piła vs Animals Czarnków 42:43

Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Tutlewski Maciej500000010834030
Barański Łukasz60000008225031
Łuszkiewicz Patryk70000006005042
Mostek Łukasz800000010023121
Kamiński Grzegorz90000006117000
Cierpiszewski Rafał10
Justynowicz Rafał11
Tymko Artur12
Rzepka Adam170000002001010
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz0
Pierzchała Marcin10000007114041
Wojdziak Janek50000009023021
Przybył Marcin60000005131011
Tabaczyński Szymon700000017035022
Brączkowski Maciej90000000102010
Radzymiński Mariusz10
Polarczyk Kamil110000005106010
Geremek Sebastian12
Furier Szymon13
Kałużyński Roman100
Kołodziejczyk Marek200

Runda 9 2014-02-02 SP 5

12:40:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Animals Czarnków 46:66
Sponsor meczu:

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Smoczyk Paweł0
Łabusiński Tomasz400000010103012
Bednarek Mateusz5
Nowak Konrad6
Baum Marek700000060120102
Wojtalewicz Maciej100000003114001
Wróbel Paweł1100000015117021
Marszałek Radosław1200000012226040
Skibiński Adam130000000203200
Załachowski Adrian140000000010000
Niespodziany Mateusz15
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz0
Pierzchała Marcin1
Wojdziak Janek500000015217010
Przybył Marcin600000012136032
Tabaczyński Szymon700000022343002
Brączkowski Maciej9
Radzymiński Mariusz100000000000000
Polarczyk Kamil110000002323040
Geremek Sebastian12
Furier Szymon130000000201000
Kałużyński Roman100000000151111012
Kołodziejczyk Marek200

Runda 8 2014-01-26 SP5

14:20:00 - Vesuvio Ujście vs Animals Czarnków 61:51
Sponsor meczu:

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Strógarek Adam0
Skonieczny Marcin100000014314102
Szulc Maciej40000005000001
Koza Marcin50000009004010
Maciejewski Nikodem600000015514041
Lipiński Barłomiej7000000124313040
Serówka Grzegorz11
Kin Patryk1500000061011030
Haufa Mariusz18
Dudzień Wojciech190000000004010
Strychalski Marek210000000403010
Kłos Artur (Ujście)23
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz0
Pierzchała Marcin10000000000000
Wojdziak Janek500000015216101
Przybył Marcin600000094010131
Tabaczyński Szymon700000016332034
Brączkowski Maciej9
Radzymiński Mariusz10
Polarczyk Kamil110000000121010
Geremek Sebastian12
Furier Szymon13
Kałużyński Roman10000000011127023
Kołodziejczyk Marek2000000000002000

Runda 7 2014-01-19 SP5

13:30:00 - Animals Czarnków vs Dziady Team Piła 61:66

Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz0
Pierzchała Marcin1
Wojdziak Janek500000013117010
Przybył Marcin600000019103033
Tabaczyński Szymon700000025245024
Brączkowski Maciej9
Radzymiński Mariusz100000000221000
Polarczyk Kamil110000004148010
Geremek Sebastian12
Furier Szymon13
Kałużyński Roman100
Kołodziejczyk Marek200
Dziady Team Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Przewoźniak Grzegorz400000025225134
Pasternak Dawid7
Ostaszewski Karol80000003017041
Makarski Paweł10
Podpora Remigiusz110000004405050
Krzemiński Piotr120000000010020
Muszyński Paweł1300000013122013
Krzemiński Łukasz14
Ludynia Paweł21000000213014110
Obarski Marek32
Pogorzelski Andrzej100

Runda 6 2014-01-12 SP 5

11:50:00 - Animals Czarnków vs KTK Kredyty.pila.pl 100:18
Sponsor meczu:

Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz000000082211010
Pierzchała Marcin1
Wojdziak Janek5
Przybył Marcin6000000344222135
Tabaczyński Szymon7000000363313314
Brączkowski Maciej9
Radzymiński Mariusz1000000064210022
Polarczyk Kamil11000000165622021
Geremek Sebastian12
Furier Szymon13
Kałużyński Roman100
Kołodziejczyk Marek200
KTK Kredyty.pila.pl:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Staniek Konrad30000000013010
Malinowski Daniel60000000113020
Woliński Cezary90000003106010
Sadłowski Mateusz100000004001030
Szałański Mateusz11
Lewandowski Jakub120000006023082
Grabowski Mikołaj13
Subczyński Karol140000000002020
Grabas Dawid16
Sommerfeld Damian17
Podemski Maksymilian210000000200050
Wajer Bartłomiej24
Kortus Łukasz320000002102020
Rutkowski Jakub410000003012001
Borowicz Filip720000000003000

Runda 5 2014-01-05 Sp 5

11:00:00 - TSD Sport Trzcianka vs Animals Czarnków 48:42

TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kawczyński Paweł0
Kościelnik Paweł10000006018030
Kolenda Maciej4
Boch Tomasz1200000011122121
Danilewicz Wojciech14
Boch Mateusz1500000019031022
Ubycha Tomasz160000002012100
Kościelnik Mariusz220000000010010
Kościelnik Krystian770000000031020
Jaworski Krzysztof3620000005531020
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz00000000001020
Pierzchała Marcin10000004023030
Wojdziak Janek50000009027170
Przybył Marcin60000006114040
Tabaczyński Szymon700000019124010
Brączkowski Maciej9
Radzymiński Mariusz100000003010011
Polarczyk Kamil110000001004110
Geremek Sebastian120000000001010
Furier Szymon130000000001000
Kałużyński Roman100
Kołodziejczyk Marek200

Runda 4 2013-12-22 SP 5

13:30:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Animals Czarnków 60:47
Sponsor meczu:

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Krawiec Dawid0
Makowski Marcin200000019531013
Klęsk Przemysław4
Weiss Wojciech80000008212091
Barchan Piotr100000004313020
Semrau Bartłomiej120000004114010
Kościerski Rafał1300000012329022
Kłodziński Paweł14
Rypyść Paweł15
Moryn Marcin210000002007220
Klawikowski Piotr9100000011424120
Żuchowski Błażej200
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz00000003013001
Pierzchała Marcin10000002023000
Wojdziak Janek5
Przybył Marcin60000000021010
Tabaczyński Szymon700000016309260
Brączkowski Maciej90000004000010
Radzymiński Mariusz100000006122112
Polarczyk Kamil1100000011012020
Geremek Sebastian120000005023031
Furier Szymon130000000010000
Kałużyński Roman1000000000100010
Kołodziejczyk Marek200

Runda 3 2013-12-15 SP 5

12:40:00 - Basket Wałcz vs Animals Czarnków 41:65
Sponsor meczu:

Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Huber Grzegorz10000007004030
Prendecki Rafał300000012306030
Goszczyński Paweł40000004001000
Giczewski Grzegorz5
Huber Jarosław60000000002010
Macias Marcin70000006113010
Nowak Michał80000000004120
Macias Arek900000010213000
Woźniak Patryk10
Symonowicz Karol110000002011000
Pawlik Bartosz690000000001020
Moskalewicz Jakub100
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz00000005304001
Pierzchała Marcin100000012515002
Wojdziak Janek500000015039000
Przybył Marcin60000007212011
Tabaczyński Szymon700000017128010
Brączkowski Maciej9
Radzymiński Mariusz100000005001011
Polarczyk Kamil110000004004010
Geremek Sebastian12
Furier Szymon130000000001020
Kałużyński Roman1000000000000000
Kołodziejczyk Marek2000000000000000

Runda 2 2013-12-08 SP 5

14:20:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Animals Czarnków 58:48
Sponsor meczu:

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin4
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz600000048010041
Witos Łukasz700000017200003
Witos Dawid8
Uliczka Marcin900000019210021
Rudnik Mateusz1000000014038150
Grzelka Rafał11
Kajuth Rafał12
Tabieńko Bartosz13
Szymborski Łukasz150000002007000
Pasieka Maciej2000000002111020
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz0
Pierzchała Marcin10000002022040
Wojdziak Janek5
Przybył Marcin60000003513000
Tabaczyński Szymon700000022000000
Brączkowski Maciej90000009313001
Radzymiński Mariusz100000008011012
Polarczyk Kamil110000004011110
Geremek Sebastian12
Furier Szymon130000000000000
Kałużyński Roman100
Kołodziejczyk Marek200

1 Runda 2013-12-01 SP 5

12:40:00 - Ej Podaj Wyrzysk vs Animals Czarnków 46:58
Sponsor meczu:

Ej Podaj Wyrzysk:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Nowicki Michal0
Kabatek Mateusz3000000135213000
Lach Bartek6
Palmąka Łukasz70000008502070
Kłos Artur80000007104030
Gajewski Piotr9
Bruski Piotr13
Palmąka Sebastian25
Bruski Łukasz330000005222031
Kłysz Mariusz770000006042010
Misztal Marcin780000007103011
Łykowski Tomasz99
Przepióra Przemysław200
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Trafas Łukasz0
Pierzchała Marcin10000008212012
Wojdziak Janek500000080011010
Przybył Marcin600000013213073
Tabaczyński Szymon700000019226041
Brączkowski Maciej9
Radzymiński Mariusz100000006114022
Polarczyk Kamil110000004004010
Geremek Sebastian12
Furier Szymon130000000001000
Kałużyński Roman100
Kołodziejczyk Marek200

Skład zespołu w sezonie 2012

Mecze zespołu w sezonie 2012

Playoffs runda 1 2013-02-17 SP 5

11:50:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Animals Czarnków 45:42

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin400000011225023
Leniec Małgorzata50000000101010
Urbaś Arkadiusz60000007224030
Witos Łukasz700000014124001
Witos Dawid9
Szymborski Łukasz1000000013117120
Grzelka Rafał11
Tabieńko Bartosz130000000124000
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kołodziejczyk Marek0
Przybył Marcin6
Tabaczyński Szymon7000000173013133
Wojdziak Janek8
Brączkowski Maciej90000006006131
Radzymiński Mariusz100000008207002
Polarczyk Kamil1100000011136131
Kłos Piotr12
Kałużyński Roman130000000103030
Majewski Krzysztof107
Janicki Marcin109
Furier Szymon1120000000001000

Playoffs runda 1 2013-02-10 Sp5

12:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Animals Czarnków 55:40

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin40000003333011
Leniec Małgorzata50000000201000
Urbaś Arkadiusz600000012327120
Witos Łukasz700000022023003
Witos Dawid9
Szymborski Łukasz100000000103010
Grzelka Rafał1100000018008020
Tabieńko Bartosz130000000103010
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kołodziejczyk Marek0
Przybył Marcin60000008001030
Tabaczyński Szymon700000090012080
Wojdziak Janek8
Brączkowski Maciej9000000100110020
Radzymiński Mariusz100000000000002
Polarczyk Kamil110000005015010
Kłos Piotr12
Kałużyński Roman130000002000020
Majewski Krzysztof107
Janicki Marcin109
Furier Szymon112

Runda 11 2013-02-03 SP5

12:40:00 - Basket Wałcz vs Animals Czarnków 50:44

Basket Wałcz:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Huber Grzegorz10000001011000
Prendecki Rafał30000008512050
Goszczyński Paweł4
Giczewski Grzegorz5
Huber Jarosław60000006005000
Macias Marcin700000011223011
Nowak Michał80000006014010
Macias Arek90000006206120
Szewczyk Tomasz10
Symonowicz Karol110000006103110
Pawlik Bartosz690000006203000
Ograbek Krzysztof101
Moskalewicz Jakub102
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kołodziejczyk Marek0
Przybył Marcin60000005231120
Tabaczyński Szymon700000012202010
Wojdziak Janek8
Brączkowski Maciej900000012213020
Radzymiński Mariusz100000007311011
Polarczyk Kamil110000008014020
Kłos Piotr12
Kałużyński Roman130000000001000
Majewski Krzysztof107
Janicki Marcin109
Furier Szymon112

Runda 10 2013-01-27 Sp5

13:30:00 - AZS PWSZ Grapil Piła vs Animals Czarnków 57:39

AZS PWSZ Grapil Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Muszyński Piotr4
Bednarek Mateusz5
Nowak Konrad60000008002010
Szałek Rafał7
Smoczyk Paweł8000000282216010
Markowski Tomasz900000015515001
Wojtalewicz Maciej100000004214000
Pozorski Błażej110000000004000
Ostaszewski Karol120000002006010
Weistok Kacper13
Niespodziany Mateusz140000000003020
Justynowicz Rafał15
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kołodziejczyk Marek0
Przybył Marcin600000010104011
Tabaczyński Szymon70000009113340
Wojdziak Janek8
Brączkowski Maciej900000012015021
Radzymiński Mariusz100000003102011
Polarczyk Kamil110000003119011
Kłos Piotr12
Kałużyński Roman130000002011000
Majewski Krzysztof107
Janicki Marcin109
Furier Szymon112

Runda 09 2013-01-20 SP5

12:40:00 - Krajna Squad vs Animals Czarnków 36:59

Krajna Squad:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Wojtaszek Bartosz40000004124080
Misztal Marcin500000013213011
Bruski Łukasz60000006303020
Bruski Piotr7
Kłos Artur80000002114110
Gajewski Piotr9
Łykowski Tomasz100000000018010
Kabatek Mateusz12000000110210030
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kołodziejczyk Marek0
Przybył Marcin60000008316102
Tabaczyński Szymon7000000174511030
Wojdziak Janek8
Brączkowski Maciej9000000171611111
Radzymiński Mariusz100000003222141
Polarczyk Kamil1100000014118150
Kłos Piotr12
Kałużyński Roman13
Majewski Krzysztof107
Janicki Marcin109
Furier Szymon112

Runda 8 2013-01-13 Sp5

13:30:00 - Animals Czarnków vs Tec System Piła 59:43

Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kołodziejczyk Marek0
Przybył Marcin600000014515112
Tabaczyński Szymon700000014346060
Wojdziak Janek8
Brączkowski Maciej900000012119000
Radzymiński Mariusz1000000016125034
Polarczyk Kamil110000003037010
Kłos Piotr12
Kałużyński Roman130000000001010
Majewski Krzysztof107
Janicki Marcin109
Furier Szymon112
Tec System Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Żyliński Wojciech40000004108000
Kmieciak Kamil5
Wielądek Tomasz6
Stawiński Piotr8
Tomaszewski Dominik9
Obarski Marek100000008334100
Lach Michał13
Skiba Marcin14000000131012000
Pochylski Przemysław150000006208000
Podpora Remigiusz30
Krawiec Dawid4000000012220012
Rypyść Paweł200

Runda 7 2013-01-06 Sp5

12:40:00 - Szkoła Jazdy Expert vs Animals Czarnków 60:46

Szkoła Jazdy Expert:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Uliczka Marcin6000000261022022
Semrau Bartłomiej700000014312060
Suchecki Artur90000000101010
Skibiński Adam100000002114010
Wrona Mateusz110000000005010
Jackowiak Fabian120000004110000
Rajewicz Bartosz140000008129020
Jachowicz Dawid150000006014010
Bilejczyk Bartosz24
Szumlicz Karol100
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kołodziejczyk Marek0
Przybył Marcin60000004211030
Tabaczyński Szymon700000019426030
Wojdziak Janek8
Brączkowski Maciej900000012017000
Radzymiński Mariusz100000006021012
Polarczyk Kamil110000004016100
Kłos Piotr12
Kałużyński Roman130000001000010
Majewski Krzysztof107
Janicki Marcin109
Furier Szymon112

Runda 6 2012-12-16 SP5

13:30:00 - Ślepe Czmiele Piła vs Animals Czarnków 65:51

Ślepe Czmiele Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Makowski Marcin20000009000001
Żuchowski Błażej40000002225010
Weiss Wojciech800000016704041
Kościerski Rafał13000000155013140
Kłodziński Paweł14
Jagła Patryk15
Ludynia Paweł21000000230010200
Lesiński Stanisław66
Klawikowski Piotr91
Gonera Damian100
Frąckowski Mateusz200
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kołodziejczyk Marek0
Przybył Marcin60000006103000
Tabaczyński Szymon7000000122210001
Wojdziak Janek8
Brączkowski Maciej900000014113012
Radzymiński Mariusz100000003102021
Polarczyk Kamil11000000162110010
Kłos Piotr12
Kałużyński Roman130000000010000
Majewski Krzysztof107
Janicki Marcin109
Furier Szymon112

Runda 5 2012-12-09 SP5

13:30:00 - TSD Sport Trzcianka vs Animals Czarnków 51:65

TSD Sport Trzcianka:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kościelnik Paweł00000006439180
Kolenda Maciej4
Kościelnik Krystian7
Boch Mateusz1500000014332021
Ubycha Tomasz1600000061111000
Kawczyński Paweł200000008114030
Boch Tomasz2600000017412011
Biedny Łukasz101
Wojnicki Krzysztof103
Jaworski Krzysztof362
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kołodziejczyk Marek0
Przybył Marcin600000010304051
Tabaczyński Szymon700000020039161
Wojdziak Janek8
Brączkowski Maciej90000006217010
Radzymiński Mariusz1000000015315035
Polarczyk Kamil1100000012117120
Kłos Piotr12
Kałużyński Roman130000002103020
Majewski Krzysztof107
Janicki Marcin109
Furier Szymon112

Runda 4 2012-12-02 SP5

12:40:00 - Centrum Kształcenia Nauka Piła vs Animals Czarnków 70:62

Centrum Kształcenia Nauka Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Leniec Marcin400000010216012
Leniec Małgorzata5
Urbaś Arkadiusz6
Witos Łukasz700000015444012
Witos Dawid9000000171331060
Szymborski Łukasz100000006203040
Grzelka Rafał11000000142110020
Tabieńko Bartosz1300000080110010
Kajuth Rafał15
Pochylski Marcin200
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kołodziejczyk Marek0
Przybył Marcin60000006321070
Tabaczyński Szymon700000025105040
Wojdziak Janek800000012268010
Brączkowski Maciej9
Radzymiński Mariusz1000000012211004
Polarczyk Kamil1100000070210150
Kłos Piotr12
Kałużyński Roman13
Majewski Krzysztof107
Janicki Marcin109
Furier Szymon112

Runda 3 2012-11-25 Sp 5

15:10:00 - KS Stawiński Basket Piła Kadet vs Animals Czarnków 1:20

Runda 2 2012-11-18 SP 5

11:00:00 - Ekipa z Guantanamo Piła vs Animals Czarnków 52:45

Ekipa z Guantanamo Piła:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Tutlewski Maciej500000017633040
Barański Łukasz70000009429020
Kamiński Grzegorz10
Cierpiszewski Rafał110000006111000
Łuszkiewicz Patryk120000008111010
Rzepka Adam1400000082013110
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kołodziejczyk Marek00000007004060
Przybył Marcin60000005101001
Tabaczyński Szymon7000000141410150
Wojdziak Janek8
Brączkowski Maciej900000010315001
Radzymiński Mariusz100000009003033
Polarczyk Kamil110000000105020
Kłos Piotr12
Kałużyński Roman13
Majewski Krzysztof107
Janicki Marcin109
Furier Szymon112

Runda 1 2012-11-04 SP5

12:40:00 - Vesuvio Ujście vs Animals Czarnków 69:54

Vesuvio Ujście:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kruk Maciej0
Skonieczny Marcin10000004102010
Szulc Maciej40000002011000
Koza Marcin50000009000040
Maciejewski Nikodem600000018428020
Lipiński Barłomiej700000013017001
Serówka Grzegorz11
Kin Patryk1500000017103001
Haufa Mariusz18
Dudzień Wojciech19
Strychalski Marek21
Kłos Artur (Ujście)230000006403012
Animals Czarnków:
ZawodniknrFGMFGAFG%FTMFTAFT%PktAsystyStealsZbiórkiBlokiStratyZa 3 pkt
Kołodziejczyk Marek000000015014010
Przybył Marcin600000010313031
Tabaczyński Szymon70000009316010
Wojdziak Janek80000001113010
Brączkowski Maciej900000010103010
Radzymiński Mariusz100000003012011
Polarczyk Kamil110000006104040
Kłos Piotr120000000111100
Kałużyński Roman130000000111000
Majewski Krzysztof107
Janicki Marcin109
Furier Szymon112